Προς το περιεχόμενο

GOG - Πλατφόρμα ψηφιακής διανομής DRM-free παιχνιδιών


SomnusRX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, Anuminas είπε

Το Syberia 3 διορθώθηκε καθολου;, μπαινω σε πειρασμο να το πάρω, ένα 7 ευρω το δινουν

Τελευταία φορά που είχα δει, είχαν προσθέσει και κλασικό point 'n click interface. Εμένα μου είχε φανεί πολύ καλό και τότε που το είχα πρωτοπαίξει για τις ανάγκες του review που είχα κάνει για το byteme. Αλλά ξέρω ότι το controller friendly interface του είχε ξενίσει πολλούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως  ενεργοποιώ  το one library στο gog ;  ή δεν είναι ακόμα διαθέσιμο;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 ώρες πριν, spiderman 20999 είπε

Πως  ενεργοποιώ  το one library στο gog ;  ή δεν είναι ακόμα διαθέσιμο;

Χρειάζεται να εγκαταστήσεις την Open Beta για την 2.0 έκδοση του Galaxy Client πρώτα για να έχεις αυτή τη δυνατότητα.

Η αναβάθμιση δεν γίνεται ακόμα αυτόματα, αν είσαι στην 1.x. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα το galaxy 2.0 και σύνδεσα το steam account, αλλά ούτε τα μισα παιχνίδια δεν έχουν μπει στο library steam του gog, παρόλο που έκανε scan όλο το library του steam(σύμφωνα με αυτό πάντα)

 Νόμιζα ότι θα υποστηρίζει όλα τα παιχνίδια από της άλλες πλατφόρμες, εκτός εάν έκανα εγώ κάτι λάθος.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης τα παιχνίδια που τα έχεις διπλά-τριπλά (και σε άλλες πλατφόρμες) τα μετράει σαν ενα οπότε και απο εκεί κατεβαίνει ο συνόλικος αριθμός των games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Για πέστε λίγο, πως θα γίνει να έχω κοινό library σε δύο υπολογιστές που έχω περασμένο το Galaxy 2.0; 

Δεν μπορώ να κάνω intergrate και να ξαναστήνω από την αρχή τα bookmarks, άρα; Τον ήπια ή υπάρχει τρόπος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να εχει καποιο θεμα με τον συγχρονισμο, γιατι και εγω πηρα το Tower of Time εχτες, αλλα δεν το εδειχνε στον client, ενω το sync κολαγε στο 95%. μετα απο λιγη ωρα εφτιαξε, και δουλευε κανονικα. μπειτε στην βιβλιοθηκη σας μεσα απο τον web browser, δειτε αν υπαρχει το παιχνιδι εκει μεσα και μετα ανοιξτε τον client.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πήγα να συνδέσω το Steam με το GOG Galaxy αλλά τζίφος. Πατάω connect, βάζω τα στοιχεία του Steam, φορτώνει και μου βγάζει μήνυμα incorrect login. Το δοκίμασα με τον client του Steam ανοιχτό και κλειστό, ενώ μετά από 3 προσπάθειες μου έβγαλε μήνυμα να δοκιμάσω αργότερα λόγω πολλών αποτυχιών. Απεναντίας, Origin και Uplay συνδέθηκαν χωρίς κανένα πρόβλημα. Έχει δει κανείς κάτι παρόμοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μερικες φορες δυσλειτουργει. Ξαναπροσπαθησε αργοτερα. Εγω τα συνεδεσα με την πρωτη αλλα μια μερα μου αποσυνδεθηκε το steam μονο του. Το ξαναεβαλα βεβαια.

Επεξ/σία από KNSM
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δε δουλεύει σωστά.Παντως είναι κορυφαίο το σκηνικό.Ολα τα παιχνίδια νοικοκυρεμενα και να σου δείχνει κι όλας σε ποιες πλατφόρμες το έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...