Προς το περιεχόμενο

Θρίλερ με συλλήψεις για το gamato.info


prigipa_m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Jesus...

Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι έχω διαβάσει όοολο το thread.

Και ότι δεν ήξερα το εν λόγω site-tracker πριν το διαβάσω...

Τελικά αρχίζω να καταλαβαίνω γιατί βλέπει ο άνθρωπος μεσημεριανές εκπομπές... βαριέται. Όπως και εγώ με αυτό το thread.

Ας με συγχωρέσουν κάποιοι που έγραψαν κάτι αξιόλογο ή απλώς χιουμοριστικά post για το χαρακτηρισμό, αλλά στο σύνολό του έτσι μοιάζει αυτό το thread...

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στους διαδηλωτές... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 775
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και απο που κατεβασες το dvd της τζουλιας?

Γενικα ουτε εγω ημουν φανατικος αλλα για ελληνικη μουσικη και της παραγωγες του σειρινακη απο κει τις κατεβαζα.

 

Το dvd της Τζούλιας δεν το κατέβασα φίλε.Εγώ το ανέβασα...:lol:

Μην κοιτάς που δεν φαίνεται η φάτσα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Εγώ το ήξερα, μπορεί κάποτε να είχα κάνει και εγγραφή αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει ούτε μια φορά (γενικά τα torrents τα έχω περιορίσει πολύ τελευταία). Κάθε φορά όμως που κάποιος με ρωτούσε σχετικά, του το πρότεινα γιατί είχε εύκολη εγγραφή χωρίς προσκλήσεις κλπ και ξέμπλεκα κι εγώ χωρίς πολλές εξηγήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

25507_387914026982_614221982_4767950_3848621_n.jpg

 

Σοβαρό μήνυμα, ε?

 

Να έλεγε τουλάχιστον κάτι περί ελευθερίας διακίνησης της πληροφορίας, έτσι που είναι κιόλας μπροστά από τον Άγνωστο, να πω εντάξει, αυτοί ξέρουν γιατί βρίσκονται εκεί. Αλλά τελικά είναι καθαρά θέμα τζάμπα τσόντας και mp3, μέχρι 'κεί φτάνει το ζήτημα... :-(

 

 

 

σε αυτούς που λένε ψέμματα

πλάκα κάνω :P

Το αγόρασε ρε συ... (θύμα :lol:)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ει Ψιτ! Η πειρατΕΙΑ γράφεται με "ΕΙ" !! Ρεζίλι και στα περιστέρια γίνατε.

Πατε κανενα σχολείο πρωτα κι αφήστε την επανασταση για αργότερα.

 

...και για να εχουμε καλο ρώτημα: Πόσο πληρώσατε το τελευταίο τζινάκι και το τελευταίο κινητό σας; Τσαμπα επανάσταση για τσάμπα μάγκες. Εγω τους ιδιους και τους ιδιους βρίσκω στα στοκατζίδικα και στα καλάθια, και παλι, ολο τους ιδιους και τους ιδιους στα φακTHEMALL. Οσοι ειστε ιδεολόγοι και επαναστάτες (γιατι υπάρχουν και τέτοιοι) αντι να χαλάτε το χρόνο σας σε ασκοπες και γελοιες διαδηλώσεις κοιτάξτε να βρείτε νεους τρόπους αντίδρασης. Σε λίγο θα φωνάζετε γιατι δεν βρίσκετε ευκολα το βιντεάκι που ψάχνετε και γιατι ο τραγουδιστής δεν σας εστειλε σπιτι το καινουργιο του cd με ΕΛΤΑ. :mad:

 

Ωραια τα σαρώσανε ολα τόσα χρόνια οι γιάπηδες γονείς σας, κι οσοι δεν κουβαλάνε χαρτοφύλακα ειναι απο τους αλλους που αρπάξανε οτι ειχε απομείνει στα συρτάρια των δημόσιων υπηρεσιών που "δουλεύουν". :rolleyes:

 

Αφηστε τίποτε απο την ιδεολόγια και για μας που ειμαστε πραγματικοί φτωχοι και τα εχουμε πραγματική ανάγκη τα "δωρεαν", τα "τσάμπα" και τα υπόλοιπα κοινωνικοσοσιαλιστικά. Θα μου πεις τι περιμένεις οταν τα τελευταία 6 χρόνια το "τσάμπα" εγινε μόδα αντι να ειναι ενδειξη ανάγκης, ενδειξη ανέχειας και ενδεχομένως δείγμα αναξιοπρέπειας. Ψιλα γράμματα!:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25507_387914026982_614221982_4767950_3848621_n.jpg

 

Σοβαρό μήνυμα, ε?

 

Να έλεγε τουλάχιστον κάτι περί ελευθερίας διακίνησης της πληροφορίας, έτσι που είναι κιόλας μπροστά από τον Άγνωστο, να πω εντάξει, αυτοί ξέρουν γιατί βρίσκονται εκεί. Αλλά τελικά είναι καθαρά θέμα τζάμπα τσόντας και mp3, μέχρι 'κεί φτάνει το ζήτημα... :-(

 

 

 

 

Το αγόρασε ρε συ... (θύμα :lol:)

 

Νεανικές επιπολαιότητες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εΐναι τωρα αυτα σοβαρα πραγματα αυτα να κανουν διαδηλωση εξω απο την βουλη και να αποσπουν την προσοχη των ειδικων της οικονομιας μας σε τετοια περιοδο κρισης ;

Με το γαματο τωρα θα ασχολουνται ;

Τωρα υπαρχουν αλλα θεματα σοβαρα να τους απασχολουν.

Οπως πως θα κανουν καποιες στρογγυλοποιησεις στους μισθους.

Να για παραδειγμα οι μισθοι των υπαλληλων απο 16 για λογους στρογγυλοποιησης να γινουν 20 και των υπολοιπων απο 13 η 14 να γινουν 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...