Προς το περιεχόμενο

Θρίλερ με συλλήψεις για το gamato.info


prigipa_m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ει Ψιτ! Η πειρατΕΙΑ γράφεται με "ΕΙ" !! Ρεζίλι και στα περιστέρια γίνατε.

Δε χώραγε στο πανό ρε συ, θα ήθελε μικρότερη γραμματοσειρά μετά, όχι τίποτ' άλλο.

 

Ούτε το αγόρασα, δεν το έχω δει (εκτός από τα αποσπάσματα στην τηλεόραση :P )

Ε δεν παλεύεσαι με τίποτα τότε. Πάιζει να είσαι χειρότερος κι από αυτόν που ρώτησε αν το gamato ήταν με invites... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 775
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

και εγώ το ξέρω αν και δεν έχω γραφτεί.προτιμώ να σκαω ένα 50αρικο στην rapidshare και να κατεβαζω με όση ταχύτητα μπορω και όχι να σέρνεται το σύμπαν.

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παιδιά πρέπει να είμαι ο μόνος στην Ελλάδα που δεν γνώριζε την ύπαρξη του gamato.info

Μπράβο μου...

Δεν είσαι ο μόνος, είμαι και εγώ εδώ :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσα σχολια διαβασα εχουν τον ιδιο παρονομαστη με αυτα προ 2 και κατι μηνων

Αδικια , κριμα καταρα ...

Ενταξυ μωρε, θα κατεβαζω απο αλλου...

¨Η

Καλα να παθουν , καιρος ηταν κλτ...

Αυτο που δεν εμαθα ακομα ειναι :

Τι εγινε με τις συληψεις του greek fun ?

Δικαστηκαν ? Περιμενουν να δικαστουν ?

Ειναι μεσα ? Βγηκαν ?

Πληρωσαν σε χρημα ?

Τους δερνουν ακομα ?

Τους εκτελεσανε ?

Τι εγινε ? ξερεις κανεις, δημοσιευθηκε κατι καπου ?

 

ΥΓ

Θα ασχοληται κανεις με το κλεισμενο gamato σε 1 μηνα ? :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ελληνικα site μονο το γαματο ηξερα εγω και ενα αλλο αλλα εχει πιγα πραγματα(αν και εχει μεγαλες ταχυτητες)

κριμα κριμα και ελεγα να αρχισω να ανεβαζω το ratio μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι της γνωμης οτι το rapidshare και οι λοιπες τετιου τυπου εταιριες πρεπει το πασχα να κανουν προσφορα τα αρνια για σουβλισμα στην ελληνικη αστυνομια σαν δειγμα εκτιμησης τους για τις απο σποντα υπηρεσιες που τους προσφερουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα δημoσιευτηκαν τα χρεη των ΠΑΕ και ΚΑΕ προς την εφορία συνολικου χρεους 450 εκ. ευρώ , τα οποια ισως γι αλλη μια φορα μερος τους θα πληρωθει απ τον ελληνικο λαο.

 

Αν συνυπολογίσουμε και κάποια μεγαλα σκάνδαλα οπως χρηματιστηριο , ομολογα , siemens , Βατοπέδιο , και κυριως το 1/3 του προυπολογισμού το οποίο χάνεται (κλεβεται) χωρις να ξερουμε που πηγαινει , και ολο αυτή η σαπίλα συντηρείται εξαιτιας των πελατειακών σχέσεων μεταξυ πολίτη και πολιτικού , τότε το κλεισιμο ενος τορρεντάδικου φαντάζει τυπολατρία .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι την ώρα της διαδήλωσης, στο μετρό του συντάγματος την είχαν στήσει για έλεγχο εισιτηρίων μπας και πιάσουν κανέναν «τζαμπατζή» ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25507_387914026982_614221982_4767950_3848621_n.jpg

 

Η αηδία σε όλο της το μεγαλείο. Δεν μας έφταναν όλοι οι γραφικοί τύποι των καιρών μας, τώρα έχουμε και τους "διαμαρτυρόμενους τζαμπατζήδες". :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν στην Αμερική το iphone έχει 300 $ και στην Ελλάδα με τους καλοπληρωμένους πολίτες 600 ευρώ , όταν ο καλλιτέχνης παίρνει ένα μικρό ποσό απο κάθε CD και τα άλλα τα τρώνε οι εταιρείες , όταν για να αγοράσω ένα CD που στην ουσία αξίζουν 1 με 2 κομμάτια πρεέπει να πληρώσω και για τα άλλα 10 που είναι χάλια (τώρα έχει αλλάξει αυτό λίγο) , όταν στα παιχνίδια δεν βάζουν κάνα extra και πετάνε ένα dvd case και ένα απλό manual τότε ΝΑΙ θα υπάρξει αντίδραση. Οι ίδιες οι εταιρείες γέννησαν την πειρατεία και μάλλον περισσότερο το Ελληνικό κράτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...