Προς το περιεχόμενο

Θρίλερ με συλλήψεις για το gamato.info


prigipa_m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλοί λέτε ότι δεν έπρεπε να τους πιάσουνε αφού είναι τόσοι από τόσα σκάνδαλα έξω.

Δηλαδή τι έπρεπε να γίνει, όταν πήγε η ΕΠΟΕ και έκανε μήνυση έπρεπε να της πουν "λυπόμαστε αλλά μέχρι να μπουν φυλακή οι Βατοπεδιανοί δεν θα ασχοληθούμε με άλλη υπόθεση";

 

Oχι καλα κανανε και τους πιασανε αλλα αυτο που λεμε ειναι οτι πιανουν μονο οσους

μπορουνε και τους "παιρνει" ο μεγαλοαπατεωνας ειναι εξω και του κανουν και τεμεναδες.

Για αυτον δεν υπαρχει ο νομος ? Λυσαμε στην Ελλαδαρα μας ολα τα προβληματα και εμενε

να λυσουμε και αυτο της πειρατειας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 775
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτά έχουν ειπωθεί πάρα πολλές φορές αλλά σύμφωνα με το νόμο στην Ελλάδα, τον οποίο ούτε εγώ γνώριζα μέχρι πρότινος, .....

 

 

 

 

Δεν τον γνωρίζουν πολλοί τον νόμο πιθανόν γιατί είναι σχετικά καινούριος, δεν υπήρχε πριν το 1993, πρώτη φορά εφαρμόζετε τώρα, και αν δεν κάνω λάθος η ύπαρξή του οφείλετε σε "διμερής συμφωνία Ελλάδας-ΗΠΑ", όπως κάνουνε διμερής συμφωνία και αναγνωρίζουν τα Σκόπια σαν Μακεδονία ένα πράμα.

 

Πριν το 93 δεν είχαμε ανακαλύψει ακόμα την Αμερική και όλα ήταν νόμιμα και μελλοντικά μπορεί να γίνουν ποιο παράνομα ή λιγότερο παράνομα δεν είναι δηλαδή στέιτ φόργουορντ που λέει και ο Ομπάμα Μπίν Λάουντα.

 

 

 

Και επειδή πολύς λόγος έχει γίνει περί νομιμότητας από white collar boys σε αυτό το threat έχω και εγώ ένα φίλο white collar boy και αυτός δικηγόρος από αμερικάνικο πανεπιστήμιο και με διδακτορικό στο Λονδίνο (πσσσσσ μιλάμε ξέρει πολλά γράμματα αυτό το παιδί) και σε μία κουβέντα περί νομιμότητας και διμερών συμβάσεων μου πέταξε το εξής για να με βάλει στην θέση μου γιατί μιλούσα και εγώ περί νομιμότητας και ανθρώπινα δικαιώματα στην Παλαιστίνη και τέτοιες μπούρδες, που είπε ότι η ΗΠΑ την συνθήκη της Γενεύης περί προστασίας των ανθρωπίνων δικαιωμάτων την έχει "αποδεχθεί με επιφύλαξη" με λίγα λόγια αυτό που είναι παράνομο στην Ευρώπη στην απέναντι μεριά μπορεί να είναι νόμιμο "να σου τυλίγουν μια σακούλα στο κεφάλι δηλαδή όταν σε ανακρίνουν και να σου ρίχνουν κουβάδες με νερό" η να σου γεμίζουν όλον τον Θεσσαλικό κάμπο με νάρκες.

Σε γενικές γραμμές κάποιος που έχει νομικές γνώσεις και κρητική ικανότητα στην προκειμένη περίπτωση δεν μιλάει για νομιμότητα και μη νομιμότητα, δεν λέει τίποτα, περιμένει τον δικαστή που μπορεί να δώσει απόφαση 50/50, κάποιος ημιμαθής από την άλλη σου αραδιάζει κουραστικά κείμενα όπως αυτό εδώ τώρα που σας γράφω εγώ για να το παίζει/παίζω ιστορία ή απλά για trolling.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα και συγνώμη αν έχει ήδη γραφτεί στις προηγούμενες σελίδες πως το κλείσιμο πειρατικών Site στην Ελλάδα είναι το επακόλουθο με τις Βίζες και την Αμερική ότι και καλά μας ζήτησαν να κάνουμε κάτι για την πειρατεία και για αντάλλαγμα μας αφήνουν να μπαίνουμε χωρίς Βίζα στο Αμερικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να γίνει άρση απορρήτου για τέτοια θέματα; Υπάρχει δηλαδή σχετικός νόμος στην ελλάδα; Γιατί προφανώς για τα παιδιά που έπιασα, έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ερώτηση του Toli ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω ? Η φήμη είναι ότι τους βρήκαν από το Facebook και κάποιος είπε εδώ δεν μπορούν να χρησιμοποιήσουν ips κλπ γιατί θεωρείτε άρση ιδιωτικού απορρήτου και η πειρατεία δεν θεωρείτε σοβαρός λόγος.

 

Ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω ? Ενδιαφέρει το θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ερώτηση του Toli ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω ? Η φήμη είναι ότι τους βρήκαν από το Facebook και κάποιος είπε εδώ δεν μπορούν να χρησιμοποιήσουν ips κλπ γιατί θεωρείτε άρση ιδιωτικού απορρήτου και η πειρατεία δεν θεωρείτε σοβαρός λόγος.

 

Ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω ? Ενδιαφέρει το θέμα

 

ΔΕΝ τους βρήκαν μέσω facebook. Αυτό ήταν για το greek-fun.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον μπλέασπρο ξέρουμε κάτι; Κατέβηκε προληπτικά (οπότε θα ξανά ανέβει) ή και σε αυτούς έγινε dοo;

Δεν έχω παρακολουθήσει όλα την συζήτηση οπότε sorry αν επαναλαμβάνομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως γίνεται σαφές πως κάποιος isp δεν σεβάστηκε τα περι προσωπικού απορρήτου και έδωσε στεγνά στοιχεία. Ελπίζω να μάθουμε ποιος/ποιοι ήταν για να του/τους συμπεριφερθούμε ανάλογα :-)

 

Για τον μπλέασπρο ξέρουμε κάτι; Κατέβηκε προληπτικά (οπότε θα ξανά ανέβει) ή και σε αυτούς έγινε dοo;

Δεν έχω παρακολουθήσει όλα την συζήτηση οπότε sorry αν επαναλαμβάνομαι.

 

Σύμφωνα με την ανακοίνωση του tracker, έκλεισε οριστικά για να προστατέψει τους χρήστες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με την ανακοίνωση του tracker, έκλεισε οριστικά για να προστατέψει τους χρήστες του.

 

Έκλεισε οριστικά??? :-( Βγάλαν και ανακοίνωση; Που;

Όχι ρε γαμώτο και ήταν το καλύτερο :-(

 

Μήπως τελικά τα torrents νικιόνται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκλεισε οριστικά??? :-( Βγάλαν και ανακοίνωση; Που;

Όχι ρε γαμώτο και ήταν το καλύτερο :-(

 

 

 

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=372429

 

Μήπως τελικά τα torrents νικιόνται;

 

Στην "πολιτισμένη" ευρώπη ναι :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ι Δ Ε Α (ρεαλιστική)

 

800.000 μελη τυπικά (πρακτικά ας πούμε 400.000)

Μέσω του paypal να δώσουμε 1,20 ευρώ ο καθένας! (που?)

Λοιπόν...

Ο admin ή κάποιος από τους mod ή κάποιο άλλο ΕΠΙΣΗΜΟ ΠΡΟΣΩΠΟ (γιατι έτσι θα είμαστε σίγουροι ότι θα πάνε σε αυτόν τον σκοπό) να φτιάξει έναν λογαριασμό paypal να βάλουμε ΟΛΟΙ εκεί τα λεφτά για τον ΔΙΚΗΓΟΡΟ της δικης των παιδιών!

ΕΜΕΙΣ ΟΛΟΙ να τον πληρώσουμε! 1,20 ευρώ ο καθένας (0,20 ευρώ είναι η προμήθεια του paypal)!

και καλό θα ήταν να μην πει κανείς μας δικαιολογία ΔΕΝ ΕΧΩ PAYPAL.

ΔΕ ΚΟΣΤΙΖΕΙ τιποτα να φτιάξεις... και οι πιο πολλοί ήδη έχουμε!

1 ευρώ ΟΛΟΙ έχουμε!

ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ 300.000 ευρώ (έβγαλα τα 100.000 μέλη που θα πούν οτι ΔΕΝ έχουν 1,20 ευρώ) ή έστω 120.000 ευρώ (όσα είναι τα μέλη αυτού του groupως ως τώρα...)

 

120.000 ευρώ φτάνουν για ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ δικηγόρο και τις δικογραφίες?

Πόσο μάλλον 300.000 (φτάνουν και περισσεύουν και για δημιουργία σέρβερ του γαμάτο στην ΣΟΥΗΔΙΑ...)

 

ΛΟΙΠΟΝ??? τι λέτε?

Μήπως ήρθε η ώρα πραγματικά να ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ???

εγώ είμαι μέσα πάντως...

 

(ελπίζω και όλοι οι υπόλοιποι-αν ναι, παιδιά προωθήστε το ΠΑΝΤΟΥ)

Επεξ/σία από XalatsAs
.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...