Προς το περιεχόμενο

Να κλειδωνετε τις πορτες ασφαλειας


Evgenios1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Για πέρνα σε παρακαλώ από 'δω να δούμε αν είναι και τα υπόλοιπα τόσο ενδιαφέροντα όσο και ο τρόπος σκέψης σου.

 

Ειναι, Ειναι! Και ξερει και ιταλικα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3.5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν, όποιος μου ανοίξει το σπίτι με μαγνήτη ή τσιμπίδα με το κλειδί ως τη μέση από πίσω, τον αφήνω να πάρει ότι μπορεί να κρατήσει στα χέρια του μέσα σε 2 λεπτά.

 

ο,τι κι αν ειναι αυτο? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο,τι κι αν ειναι αυτο? :-D

 

Ε κοίτα, αν αυτό που σκοπεύεις να κρατήσεις στα χέρια σου είναι μέρος του σώματός μου, το χρονικό παράθυρο πάει κοντά στο 50λεπτο. Και δε μπορείς να το πάρεις. Μαζί σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα τα κλειδιά στην πόρτα και το πρωί ξεκλείδωσα να φύγω αλλά τα ξέχασα πάνω. Δηλαδή κλειδώθηκα έξω με τα κλειδιά στην πόρτα από μέσα, αλλά χωρίς να είναι κλειδωμένη. Η πόρτα είναι ασφαλείας. Με κλειδαρά ανοίγει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Έβαλα τα κλειδιά στην πόρτα και το πρωί ξεκλείδωσα να φύγω αλλά τα ξέχασα πάνω. Δηλαδή κλειδώθηκα έξω με τα κλειδιά στην πόρτα από μέσα, αλλά χωρίς να είναι κλειδωμένη. Η πόρτα είναι ασφαλείας. Με κλειδαρά ανοίγει???

 

Δοκιμασε πρωτα με μια ταυτοτητα ή με μια πιστωτικη καρτα να βρεις το σημειο που μπαινει το συστημα της πορτας στο κουφωμα. Μαλλον δεν το περιγραφω πολυ σωστα, αλλα ελπιζω να καταλαβες. Η δικη μου ετσι ανοιγει παντως. Αλλα λογικα και ο κλειδαρας θα μπορεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα τα κλειδιά στην πόρτα και το πρωί ξεκλείδωσα να φύγω αλλά τα ξέχασα πάνω. Δηλαδή κλειδώθηκα έξω με τα κλειδιά στην πόρτα από μέσα, αλλά χωρίς να είναι κλειδωμένη. Η πόρτα είναι ασφαλείας. Με κλειδαρά ανοίγει???

 

Οτι κλειδωνει...ξεκλειδωνει εστω δυσκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε πρωτα με μια ταυτοτητα ή με μια πιστωτικη καρτα να βρεις το σημειο που μπαινει το συστημα της πορτας στο κουφωμα. Μαλλον δεν το περιγραφω πολυ σωστα, αλλα ελπιζω να καταλαβες. Η δικη μου ετσι ανοιγει παντως. Αλλα λογικα και ο κλειδαρας θα μπορεσει.

 

+1. Πιο εύκολα μπαίνει πάντως η παλιά ταυτότητα σε σχέση με την καινούργια ταυτότητα.

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα τα κλειδιά στην πόρτα και το πρωί ξεκλείδωσα να φύγω αλλά τα ξέχασα πάνω. Δηλαδή κλειδώθηκα έξω με τα κλειδιά στην πόρτα από μέσα, αλλά χωρίς να είναι κλειδωμένη. Η πόρτα είναι ασφαλείας. Με κλειδαρά ανοίγει???

 

Το ίδιο είχα πάθει και εγώ μια μέρα, ευτυχώς είχα ταυτότητα πάνω μου και έκανε την δουλειά. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα τα κλειδιά στην πόρτα και το πρωί ξεκλείδωσα να φύγω αλλά τα ξέχασα πάνω. Δηλαδή κλειδώθηκα έξω με τα κλειδιά στην πόρτα από μέσα, αλλά χωρίς να είναι κλειδωμένη. Η πόρτα είναι ασφαλείας. Με κλειδαρά ανοίγει???

Με 20 ευρώπουλα στην ανοίγω. 4 ευρώ τη γρατζουνιά χρεώνω!:lol: Ο κλειδαράς απλά γνωρίζει σε ποιό ακριβώς ύψος της πόρτας βρίσκεται ο αφαλός για να βάλει το σύρμα. Αν μου πεις τηλεφωνικά και τον τύπο της πόρτας, γλυτώνεις γρατζουνιές (όχι ευρώ γιατί τότε χρεώνω το googlάρισμα :lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...