Προς το περιεχόμενο

Total War: Shogun 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nα εισαι καλα, σε ευχαριστω πολυ. Τα κοιταω και οτι απορια εχω, ξαναρωταω.

 

τωρα που τα γραψα, ψηθηκα παλι λιγο και παιζει να του κανω μια εγκατασταση παλι.

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 309
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια χαρά παιδιά.Έχω αγανακτήσει.

 

Μπαίνω από steam να παίξω, με ρωτάει για directx και μόλις πατάω new campaign ή resume campaign με ξαναπετάει στο steam.

 

Δε μπορώ να καταλάβω τι φταίει.Παλιότερα έπαιζα κανονικά.Έκανα verify, defragment, validate τα files αλλά τίποτα.Πάλι τα ίδια.Τι μπορεί να είναι ρε παιδιά.Το έπαιζα κανονικά το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γεια σας αγορασα χτεσ το total war shogun 2 απο το steam και οταν μου κατεβηκε και το ετρεξα και μου λεει να διαλεξω αναμεσα σε dirext9 η 11[δοκιμασα και τα 2]το ετρξα και εκει που φορτιζει η αρχικη οθονη μου λεει παρουσιαστικε προβλημα μετα απο 5 - 6 δοκιμες διεγραψα και ξανακατεβασα το παιχνιδι ομως παλι τα ιδια ξερετε τη φταιει?[το pc ειναι καινουργιο με i5 επεξεργαστη και τρεχει και παιχνιδια πιο βαρια οπως batman city

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας αγορασα χτεσ το total war shogun 2 απο το steam και οταν μου κατεβηκε και το ετρεξα και μου λεει να διαλεξω αναμεσα σε dirext9 η 11[δοκιμασα και τα 2]το ετρξα και εκει που φορτιζει η αρχικη οθονη μου λεει παρουσιαστικε προβλημα μετα απο 5 - 6 δοκιμες διεγραψα και ξανακατεβασα το παιχνιδι ομως παλι τα ιδια ξερετε τη φταιει?[το pc ειναι καινουργιο με i5 επεξεργαστη και τρεχει και παιχνιδια πιο βαρια οπως batman city

Αυτό γενικά είναι ένδειξη για το ότι υπάρχει πρόβλημα ^_^

 

Πες μας τουλάχιστον τι λέει το μήνυμα λάθους, μπορεί να είναι χιλιάδες οι αιτίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεει κατι συγκεκριμενο εκει που τρεχω το παιχνιδι μου βγαζει να διαλεξω αναμεσα σε direcxt 11 η 7 μετα εγω διαλεγω και τρεχει το παιχνιδι και στο φορτομα που κανει ξαφνικα κλεινει και λεει το προγραμμα δεν λητουργει σωστα γινετε ευρεση για την διορθωση του προγραμματος και μετα μου λεει κλεισημο προγραμματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιοι ειναι οι πιο καινουργοι drivers και πως τους βρισκω για να τους εγκαταστησω?

Ποια ειναι η καρτα γραφικων σου?Μπαινεις η στην nvidia η στην ατι ,πας στους drivers ,βρισκεις την καρτα σου και κατεβαζεις τους τελευταιους.Αν θες πες ποια ειναι η καρτα σου να σου δωσω λινκ.

Το παιχνιδι ειναι προσφορα τωρα στο steam?ΚΑιρος να το αγορασω αν ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ενδιαφερον, ασχοληθηκα καμια ωρα με το campaign το κανονικο και πραγματικα βγηκα σουμπιτος απο το παιχνιδι. Το "κραταω" σαν βασικη ενασχοληση για τα "ξενα" που δεν θα εχω κανεναν και τιποτα για αρχη.

 

The last samurai deja vu παντως το βιντεακι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να πω οτι το παιχνιδι δεν ειναι της "1 ωρα τη φορα". Το κραταω για τωρα που θα μεταναστευσω και δεν θα εχω σχεδον κανεναν για εκει που παω. Οτι πρεπει για μενα που πραγματικα το ερωτευτηκα το παιχνιδι απο το πρωτο 5 λεπτο στο tutorial mode κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Με ψήνεις, αυτό έχω να πω. Μπορείς να δώσεις κάποιες λεπτομέρειες; Δηλαδή, επιλέγεις υποχρεωτικά τους samurai που αντιστέκονται στη "Δυτικοποίηση" της Ιαπωνίας ή μπορείς να πας και με τους αυτοκρατορικούς του Meiji;

 

Το Shogun 2 μου άρεσε, αλλά κάποιες στιγμές γινόταν χαοτικό, αυτό δίνει πιο συμμαζεμένη αίσθηση; Ως πρώτη εντύπωση, ας πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...