Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έπεσε στα χέρια μου ένα iPhone 4 κλειδωμένο μάλλον σε αμερικάνικο δίκτυο αν κρίνω από την λάθος παραγγελία που έκανε φίλος μου στο eBay.

Έχει γίνει ήδη αναφορά βέβαια για τον πωλητή και περιμένουμε απάντηση.

 

Ωστόσο, υπάρχει τρόπος να μάθω σε ποιό δίκτυο είναι κλειδωμένο ώστε να έρθω σε επικοινωνία μαζί τους;

Δωσε μου το IMEI σε πμ και θα στο βρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα παιδια,καταφερα και εσπασα και το μπροστα και το πισω καπακι στο iphone4 μου,σκεφτομαι να το αλλαξω με την ευκαιρια και απο μαυρο να το κανω ασπρο,εχει δοκιμασει κανεις καποια καπακια απο το ebay να μου προτείνει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>καλησπερα παιδια,καταφερα και εσπασα και το μπροστα και το πισω καπακι στο iphone4 μου,σκεφτομαι να το αλλαξω με την ευκαιρια και απο μαυρο να το κανω ασπρο,εχει δοκιμασει κανεις καποια καπακια απο το ebay να μου προτείνει ?</p>

 

Θα σουλεγα να ΜΗΝ παρεις απο ebay, ειναι αμφιβόλου ποιότητας και την πατήσαμε και με το 4s του συζύγου χαλασε η οθονη μετά 2 μήνες απο μετατροπή απο ασπρο σε μαυρο (και να φανταστείς το χα ψάξει και πολύ πριν πάρω).

 

Αν θες έχω τον τεχνικό μας να μιλήσεις (εκείνος μου πήρε και την καινούρια οθόνη του 4s αφότου χάλασε η άλλη και δεν εχουμε κανένα θέμα τώρα).

 

Πάντως το ολο θεμα μετατροπής με καλά καπάκια κλπ θα σου πάει κανα 80αρι οπωσδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω για τη προταση μαριλινα ,αν δε παει καλα με το ebay  θα σου στειλω pm,επειδη το εχω 2.5 χρονια δε θελω να δωσω τοσα λεφτα ,οποτε αν καποιος αλλος εχει καλυτερη εμπειρια ας μου απαντησει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω για τη προταση μαριλινα ,αν δε παει καλα με το ebay  θα σου στειλω pm,επειδη το εχω 2.5 χρονια δε θελω να δωσω τοσα λεφτα ,οποτε αν καποιος αλλος εχει καλυτερη εμπειρια ας μου απαντησει 

Το ξέρω, ούτε εγώ ήθελα να τα δώσω, και τελικά όμως κατέληξα να δίνω και παραπάνω επειδή αποφάσισα να πάρω από ebay και να προσπαθήσω να γλιτώσω λεφτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε βλεπω να υπαρχει κινητικότητα,μαλλον δεν εχετε αλλαξει αρκετοι τα καπακια,  μαριλινα μπορεις να μου στειλεις σε πμ το τηλεφωνο του τεχνικου σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελει και μια φίλη να κάνει λευκο το 4άρι της... Υπάρχει κάποια καλή τιμή απο τεχνικό (ΠΜ);

Τι άλλο μπορει να κάνει για να το ανανεώσει; τρώει κολλήματα και μετά απο setup as new δεν εστρωσε αλλα ειναι κρίμα να το αλλαξει εφόσον ακόμα δουλεύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>θελει και μια φίλη να κάνει λευκο το 4άρι της... Υπάρχει κάποια καλή τιμή απο τεχνικό (ΠΜ);</p>

<p>Τι άλλο μπορει να κάνει για να το ανανεώσει; τρώει κολλήματα και μετά απο setup as new δεν εστρωσε αλλα ειναι κρίμα να το αλλαξει εφόσον ακόμα δουλεύει...</p>

 

Θα σου στείλω και σένα πμ.

 

Τί κολλήματα ακριβώς έχει για πες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου στείλω και σένα πμ.

 

Τί κολλήματα ακριβώς έχει για πες μου.

 

όχι κατι συγκεκριμένο, τα σημαντικότερα οτι καμια φορά κλεινει απο μονο του και ξαναανοιγει και σαφώς χειρότερη ανταπόκριση...

επισης θα την ενδιέφερε και αλλαγη του home button καθώς και αυτό ειναι στα τελευταία του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι κατι συγκεκριμένο, τα σημαντικότερα οτι καμια φορά κλεινει απο μονο του και ξαναανοιγει και σαφώς χειρότερη ανταπόκριση...

επισης θα την ενδιέφερε και αλλαγη του home button καθώς και αυτό ειναι στα τελευταία του...

Το home button κάνει κανα δεκάρικο, αλλάξαμε μιας φίλης πριν ένα μήνα. Ευκολο είναι αυτό. Σου έστειλα πμ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφασησα να κρατησω το 4 γιατι με καλυπτει ακομα αλλα ειχα βαρεθει να το βλεπω!

Προσφατα αλλαξα lcd και back σε ασπρο απο ebay.

40 κατι ευρω πηγανε τα parts και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Η ποιοτητα ειναι ιδια με του original.

Το μονο προβλημα που παρατηρισα αργοτερα ειναι οτι οταν ο φωτισμος ειναι τερμα κ εισαι στο σκοταδι φαινετε μια παραληλη γραμμη φωτος πανω απτην οθονη.

Ισος με καποιο χαρτονακι απο πισω να λυνεται αυτο αλλα δε μπηκα στον κοπο να το ξαναανοιξω γιατι εχω παντα το φωτισμο στη μεση κ αυτοματο κ εκει δε φαινεται.

Δεν εχω αυτη τη στιγμη τον πωλητη γιατι ο λογαριασμος paypal που εγινε η αγορα δεν ειναι δικος μου.

Παντος να προσεξεται στο ebay τον σενσορα στην οθονη.

Κυκλοφορουν πολλα παλια parts πρωτου βγει το original ασπρο που εχουν σητα αντι τη μαυρη τρυπα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...