Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας.Σε λιγες ημέρες θα πάρω ενα iphone 4 απο ενα φίλο μου και δεν εχει φορτιστή παρα μόνο το καλώδιο σύνδεσης με τον υπολογιστή.

Εχω ενα ipad 3 και η απορία μου είναι θα κάνει να το φορτίσω απ τον φορτιστή του ipad?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Γεια σας.Σε λιγες ημέρες θα πάρω ενα iphone 4 απο ενα φίλο μου και δεν εχει φορτιστή παρα μόνο το καλώδιο σύνδεσης με τον υπολογιστή.</p>

<p>Εχω ενα ipad 3 και η απορία μου είναι θα κάνει να το φορτίσω απ τον φορτιστή του ipad?</p>

Μπορείς να το φορτίσεις κανονικά με το φορτιστή του ιπαντ απλά επειδή δίνει πιο πολύ ρευμα από το φορτιστή του αειφον, καλό ειναι να παρεις και ενα φορτιστή αειφον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει την δυνατότητα να δώσει παραπάνω ρεύμα. Ο φορτιστής όμως θα δώσει το ρεύμα που θα του ζητήσει η συσκευή. Είναι τσάμπα αγορά ο επιπλέον φορτιστής iphone εκτός και αν τον θέλει ως δεύτερο.

 

Στο ανάποδο θα είχε πρόβλημα. Φορτιστή iphone σε ipad.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει την δυνατότητα να δώσει παραπάνω ρεύμα. Ο φορτιστής όμως θα δώσει το ρεύμα που θα του ζητήσει η συσκευή. Είναι τσάμπα αγορά ο επιπλέον φορτιστής iphone εκτός και αν τον θέλει ως δεύτερο.

 

Στο ανάποδο θα είχε πρόβλημα. Φορτιστή iphone σε ipad.

 

Ετσι ακριβώς για το πρώτο

 

Σχεδόν ακριβώς για το δεύτερο (κάνει για το ipad mini-το οποίο όμως δεν αφορά τον msakis01)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει την δυνατότητα να δώσει παραπάνω ρεύμα. Ο φορτιστής όμως θα δώσει το ρεύμα που θα του ζητήσει η συσκευή. Είναι τσάμπα αγορά ο επιπλέον φορτιστής iphone εκτός και αν τον θέλει ως δεύτερο.

 

Στο ανάποδο θα είχε πρόβλημα. Φορτιστή iphone σε ipad.

Πολυ ωραία οπότε μια χαρα θα φορτίζει ο φορτιστής του iPad και δεν μπαίνω στην διαδικασία για αγορά καινούργιου.

Σας ευχαριστώ όλους για της απαντήσεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

μια ερωτηση..εχω αγορασει ενα μεταχειρσημενο αιφον και μολις το εκανα επαναφορα αρχικων ρυθμισεων μεσω i tunes.για να ενεργοποιησω την συσκευη θα πρεπει να βαλω sim η γινετε και χωρις την καρτα.εντελως ασχετος με αυτο το κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση..εχω αγορασει ενα μεταχειρσημενο αιφον και μολις το εκανα επαναφορα αρχικων ρυθμισεων μεσω i tunes.για να ενεργοποιησω την συσκευη θα πρεπει να βαλω sim η γινετε και χωρις την καρτα.εντελως ασχετος με αυτο το κινητο.

Καλημέρα. Θέλει σιμ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλημέρα. Θέλει σιμ.

ευχαριστω πολυ για την γρηγορη απαντηση σου.να σαι καλα. :-D
Τιποτα! Καλή συνέχεια και ότι απορίες εχεις ρωτάς! :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αξιζει σε κανα 3μηνο να τω παρω καινουριο η θα εχει παλιωσει πολυ/?

 

Ισως θα ηταν καλυτερα να δεις τουλαχιστον για καποιο 4S αν το βρεις σε καλη τιμη εκτος και αν δεν εχεις πολλες απαιτησεις απο το τηλεφωνο και θες iphone και iOS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει σε κανα 3μηνο να τω παρω καινουριο η θα εχει παλιωσει πολυ/?

Καλύτερα να πάρεις το 4s συμφωνώ. Δεν είναι ότι δε θα είναι ικανοποιητικό από πλευράς απόδοσης αλλά δε θα πάρει πέραν της iOS 7. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...