Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S - νέα κορεάτικη ναυαρχίδα με android


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ! Μόλςι το δοκίμασα, έκανα επανεκκίνηση και φαίνεται να λειτουργεί σωστά τώρα. Επίσης πήρα το "θάρρος" και έκανα το ίδιο με το Beautiful Widgets που επίσης δεν μου κρατούσε τις ρυθμίσεις, και λειτουργεί και αυτό :P

Ρε παιδιά οι εξελίξεις στις μόντες με έχουν προσπεράσει λόγω έλλειψης χρονου, και όλο εγώ ρωτάω πράγματα τελευταία, ελπίζω ειλικρινά να μπορέσω σύντομα να ανταποδώσω τα tips!

 

Η μεγαλύτερη ανταπόδωση είναι να χαρείς την συσκευή σου! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Τrue dat!

Εν τω μεταξυ ναι, αυτο με τον φακελο στο dbdata/databases ειναι κλασικη λυση για πολλες εφαρμογες που δεν κρατουν ρυθμισεις, αλλα δεν εχω καταλαβει για ποιον λογο διορθωνεται ετσι.

 

Επισης, ειχα ορθογραφικο στο προηγουμενο ποστ, fixed :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα.πηρα ενα μεταχηρισμενο γαλαξυ σ και εχει διαφορα μεσα πως μπορω να τα διαγραψω ολα κ να περασω την τελευτεα ροομ που υπαρχει?τωρα εχει την 2.2.1 και ειναι ελληνικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι η τελευταία rom δεν χρειάζεται να περάσεις καινούρια, απλά κάνεις factory reset και τα σβήνει όλα.

Η τελευταία rom είναι η JS8 - επίσημη μεν, αλλά όχι ελληνική, δεν υπάρχει ελληνική 2.2.1. Υποστηρίζει πλήρως ελληνικά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To root θα χαθεί σίγουρα, αλλά lagfix δεν έχω περάσει ποτέ και καλύτερα να σου πεί κάποιος που ξέρει, μην προκύψει τίποτε (για κάποιες ενέργειες πρέπει να βγει πρώτα το lagfix απαραίτητα, αλλά δεν θυμάμαι για ποιές).

 

offtopic

 

Μα καλά ο προηγούμενος πέρασε lagfix σε μια 'ηδη πολύ γρήγορη rom που δεν το χρειάζεται;;; Μόνο στις 2.1 χρειαζόταν, και αυτό στις εντελώς πρώτες. Τεσπα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα χαθει ουτε το root, ουτε το lagfix ;)

 

edit, έχεις δίκιο με το φλασάρισμα είναι που φεύγει σίγουρα το root (όπως με ενημερωσε ο Stormrain). Για το lagfix, still no clue.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εαν περασω την js8 θα εχω ελληνικα οπως τωρα?πως την περναω?

αν περασεις την στοκ js8 θα εχεις ελληνικα στο μενου αλλα οχι στο πληκτρολογιο

αν θες με πληρη ελληνικα βαλε αυτη την στοκ js8 που ειναι λιγο τροποποιημενη για να εχει ελληνικα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=283153

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες όσοι έχετε βάλει την JS8 έχετε τίποτα κολλήματα; Χθες κόλλησε εντελώς. Δόνηση στη δόνηση, επανεκκινήσεις και έβλεπα μόνο το boot animation. Εκανα επαναφορά με το nandroid back up. Εχει παρατηρήσει κανείς κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...