Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S - νέα κορεάτικη ναυαρχίδα με android


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λεπόν λεπόν λεπόν. Τα έκανα όλα με ένα μικρό πρόβλημα στο root που λύθηκε ούφφφφφφφφφφφφφφ

Καλή φαίνεται θα επαναφέρω apps και θα την σκαλίσω περισσότερο :)

 

snap20110326234656.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

edit: Παίδες μου κάνει πλάκα ο Θεός λέμε. Μου ζητάει μία μία να εγκαταστήσω όλες τις εφαρμογές. Αχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ενταξει δεν ειναι περιεργο που δεν εχει ελληνικα, ουτως η αλλως ειναι εκδοση XX αντι για XW

μπορειτε να βαλετε ειτε το htc ime ειτε το greek ime...

 

εδιτ

ρε καρμεν ουτως η αλλως εγω με το titanium ετσι τις περνουσα τοσο καιρο... B)

το mybackup τις περναει μονοκοματα, η τουλαχιστον τις περνουσε ολες με τη μια???

εγω γιατι δεν το ηξερα αυτο? :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσες φορές φλάσαρα και έκανα restore από το My back up pro ποτέ μα ποτέ δεν τις έκανα μία μία install. Και από ότι καταλαβαίνεις μου κακοφαίνεται τώρα. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα που τα κάνεις fresh/clean install! (Παρηγοριά στον άρρωστο!)

To αυτό :lol:

 

edit: Άντε να τις περάσω να το δουλέψω λίγο να σας πω τι λέει ( Στο Ν είμαι ακόμα γρρρρρρρρρρ)

----------------------------------------------------------------------

feedback

 

Λοιπόν παίδες. Σέρφαρα κανένα δεκάλεπτο. Έχει κάποια κολλήματα πολύ μικρά σε zoom in zoom out όπως και στο σκρολ.

 

Εκτός ίντερνετ

 

Η λίστα με τις εφαρμογές μου έκανε πάνω κάτω για πλάκα και είχε άριστη ανταπόκριση στο άγγιγμα. Επίσης πρώτη φορά είδα την Gallery μου με τόσες photos & icons που έχω μέσα να ανοίγει τόσο γρήγορα. Έπαιξα και ένα δύο Games και το είδα μια χαρά το Phone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thnx για το feedback :-)

φαινεται να ειναι κανονικη εκδοση

θελω να εχεις λιγο το νου σου στη μνημη μηπως εχει τα φαινομενα της JV1 και οταν τη φορτισεις 2--3 φορες (αν την κρατησεις) να μας πεις συμπεριφορα μπαταριας

 

βαλε και αυτο και εισαι κομπλε :D

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=12412885&postcount=426

αντικατεστησε αυτο που εχει στο system/framework με αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκκκκκκκκκκκκ το δοκιμάζω και θα δώσω feedback να είσαι σίγουρος. Θα προσπαθήσω να ανεβάσω και ένα video αύριο να το δείτε πως δουλεύει :)

 

edit: ok το έκανα. Εκανε και το restart του όλα καλά (πήρε αρκετή ώρα βέβαια και ανησύχησα προς στιγμή). Επίσης για όσους ενδιαφέρονται ξέχασα να πω ότι το setcpu δουλεύει μια χαρούλα.

Εχω gingeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :lol: :lol:

 

Που σε βρε θείο; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Επίσης πρώτη φορά είδα την Gallery μου με τόσες photos & icons που έχω μέσα να ανοίγει τόσο γρήγορα...

 

Παίδες το πιο smooth Scroll από το quick pic!

 

Btw ρε παιδιά μόνο σε εμένα το setCpu μου δημιουργεί battery drain? Με αυτό βγάζει μία μέρα και χωρίς 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nightstrike έχεις θέμα με το setcpu; Το έχεις ρυθμίσει σίγουρα σωστά; Από τότε που το έβαλα δεν το βγάζω με τίποτα. :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...