Προς το περιεχόμενο

Path of Exile


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστηχως δεν μου εκανε τo κλικ,το βαριομουν οσο επαιζα,αν εξαιρεσεις τα ωραια γραφικα δεν βρηκα κατι αλλο να με κεντρισει... θα τοξαναδοκιμασω πιο πολλες ωρες γτ κανα 3ωρο προλαβα μονο. Μεχρι ποτε θα ειναι ανοιχτο?

 

 

Στην αρχη ειναι αρκετα αργο, κανεις miss στα hits και ναι μπορει να σε κουρασει λιγο. Αλλα πιστεψε με οσο προχωρας μερα με την νυχτα γινεται πολυ εθιστικο το combat του. Νομιζω ειναι σκοπιμως ετσι, ξεκινας εξοριστος σε ενα μερος, γυμνος με ενα σαπιο-οπλο, ε δεν μπορεις να εισαι και Statham :P

 
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω να νιωσω αυτο το  feeling με rpg απο την φορα που επαιξα το DIABLO 1 θεωρω οτι τα  ατομα εκαναν αρκετη καλη δουλεια χωραει βεβαια αρκετες βελτιωσεις  αλλα αν ανολογιστειτε οτι ειναι δωρεαν τοτε αξιζει  την προσοχη σας  κ ισως κ την υποστηριξη απο οσους μπορουν  Μπραβο παντως  στους developers

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει δυο φανερά προβλήματα το game

χάρτης απαραδεκτος

και inventory εκνευριστικά μικρο

τα άλλα τρώγονται

επειδή είναι free δεν έχω μεγάλες προσδοκίες

αλλά ένα γ@μοχάρτη θα μπορούσαν να φτιάξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακόμα σε beta ειναι το παιχνίδι..κάπου διάβασα ότι ο χάρτης θα αλλάξει, αλλά το δουλεύουν ακόμα..επίσης θα προσθέσουν κι άλλο act...κατά τη γνώμη μου το gameplay του είναι ό,τι καλύτερο έχω δει σε arpg..η χαρά της δημιουργίας ένα πράμα...απο το πιο ακυρο αντικείμενο μπορείς να βγάλεις παπάδες...και με το συνδιασμό skill tree και skill gems δεν υπάρχει όριο στο τι builds μπορεις να δοκιμάσεις..κι απλά είναι τζάμπα...

 

 

αα Prospector8 ανοιχτό θα είναι απο δω και πέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι απλά ΤΑ ΣΠΑΕΙ. Και πλήρη ελευθερία στον σχεδιασμό του χαρακτήρα έχεις και..πραγματικά νιώθεις ότι τον ΑΝΑΒΑΘΜΙΖΕΙΣ.

 

 

Άσε που ψοφάς για πλάκα αν δε προσέξεις. Έχει πρόκληση, δεν είναι φάση κλικ-κλικ άντε γεια. Θέλει σκέψη το τί θα κάνεις και πώς θα το κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...