Προς το περιεχόμενο

Path of Exile


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, έχουν ήδη κάνει τρομερή δουλειά και θα κάνουν άπειρα πράγματα ακόμα.

 

Το παιχνίδι είναι απόλαυση παρά τις αποσυνδέσεις των ημερών. Α Π Ο Λ Α Υ Σ Η.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το καλό hack and slash μυρίζει, κάνει μπαμ, φαίνεται με τη μία, το παιχνίδι έχει και από εμένα ψήφο εμπιστοσύνης. Ξεκίνησα duelist φανατικά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι πάρα πολύ καλό αλλά αυτό με τις αποσυνδέσεις πρέπει να το φτιάξουν...

μάλλον είναι η γραμμή σου,γιατί έπαιζα 5ώρες str8 και ήμουν οκ,δεν ξέρω αν έχουν και άλλοι θέμα όμως όπως λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε MAC παιζει παιδια?  δεν ειδα κατι....

Όχι native...επίσημα τουλάχιστον έχουν πει ότι έχουν δώσει προσοχή για τώρα μόνο για Windows..

 

 

Unofficial Path Of Exile Mac OS X port, v3.7 test

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/48708

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι native...επίσημα τουλάχιστον έχουν πει ότι έχουν δώσει προσοχή για τώρα μόνο για Windows..

 

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/48708

 

Μαλιστα!  και τι επιπτωσεις θα εχω αν το παιξω ετσι? η δεν επειρεαζει σε κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον είναι η γραμμή σου,γιατί έπαιζα 5ώρες str8 και ήμουν οκ,δεν ξέρω αν έχουν και άλλοι θέμα όμως όπως λες.

 

Kαι εμένα μου έτυχε να παίξω ~3 ώρες και να μην με πετάξει καθόλου και την άλλη μέρα σε 1 ώρα με είχε πετάξει 4 φόρες...  :mad:

Αν και με Wind-Tellas πιστεύω ότι είναι θέμα του παιχνιδιού όταν πχ με τόσες ώρες PS2 δεν είχα ποτέ ούτε μία αποσύνδεση, όπως και με όλα τα άλλα multiplayer που παίζω/δοκιμάζω κατά καιρούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια χαζή ερώτηση...σε μεγαλύτερα lvl υπάρχουν full armors ή είμαι καταδικασμένος μια ζωή να βλέπω τα μπούτια του Templar καθώς τρέχει; :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα χρόνια να κολλήσω έτσι με παιχνίδι. Απίστευτό Κόλλημα, απίστευτη δουλειά και το βελτιώνουν συνεχώς!

 

 

Τους έδωσα 50$ για να αγοράσω διάφορα έξτρα και αξίζει το κάθε cent. Πχ με 20$ παίρνεις 6 premium stash tabs και τακτοποιείς τα αντικείμενα σου μια χαρά + αλλάζεις χρώμα και όνομα στα tabs.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...