Προς το περιεχόμενο

Path of Exile


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Και μένα μου αρέσει πολύ το  POE, είμαι στο normal act 3 και ήδη έχουν αρχίσει να ζορίζουν τα πράγματα, όπως πρέπει δηλαδή. Σίγουρα έχει bugs και αδυναμίες κυρίως στα animations που έιναι λίγο "άδεια" αλλά έχει πολύ βάθος και ελευθερία στο χτήσιμο του χαρακτήρα οπότε τα άλλα συγχωρούνται :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ερωτηση, αν ξεκινησω τωρα να το δοκιμασω και σε περιπτωση που μου αρεσει οτι progress θα κανω με την χαρακτηρα μου θα μπορεσει να γινει Import στο τελικο παιχνιδι? Επειδη διαβασα οτι δεν θα υπαρξουν αλλα character wipes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok τοτε, νομιζω θα κανω την αρχη να το δοκιμασω. Ποσο μεγαλο ειναι το παιχνιδι για να ξερω αν ειναι να αφησω το PC ανοιχτο για download ή απλα να το βαλω μολις επιστρεψω απο τη δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok τοτε, νομιζω θα κανω την αρχη να το δοκιμασω. Ποσο μεγαλο ειναι το παιχνιδι για να ξερω αν ειναι να αφησω το PC ανοιχτο για download ή απλα να το βαλω μολις επιστρεψω απο τη δουλεια.

 

Κάπου 5.5GB είναι, αν θυμάμαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει έχεις προχωρήσει αρκετά και όσο ανεβαίνεις lvl το παιχνίδι αρχίζει να γίνεται και πιο δύσκολο...

Βέβαια παίζει και σημαντικό ρόλο το τι skills και armor έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτες εντυπωσεις ειναι θετικες, σιγουρα με κινει το ενδιαφερον για να παω παρακατω. Ξεκινησα με Witch και σαν βασικα spells διαλεξα το Fireball οπου και ξεκινας και το raise corpse. Παρατηρησα καποια θεματακια με το ping αλλα οκ δεν ειναι τραγικα τα πραγματα. Συνεχιζω λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

120 deaths είναι υπερβολικά πολλοί, πρέπει να έχει πέσει τρελό πείραμα και δε σε βλέπω να συνεχίζεις για πολλά levels ακόμα.

 

Δες resistances / life / armor !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα κ εγώ για κατέβασμα άργησα να νιώσω ότι δεν θα έχει char wipe οπότε περίμενα το real deal αλλά εφόσον θα παραμείνουν όλα όπως είναι i guess its time to do this.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...