Προς το περιεχόμενο

Path of Exile


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με την είσοδο στο Open Beta δηλώθηκε πως δεν θα γίνουν άλλα character wipes (αν και skill resets είναι πολύ πιθανό οτι θα γίνουν).

 

Source.png Πηγή: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/60306">Path of Exile forum

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν πρώτη ματια ετσι που έπαιξα 5 λεπτάκια μ'αρεσε...ξεκίνησα με ranger!!!μάλλον προβλέπεται λίγο καψιματακι πιο αργά,ούτος ή άλλος αύριο δεν δουλεύομεν και η γυνή βλέπει ήδη το 3ο όνειρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως φτανοντας το archeri μου 54 lvl εκανα μια αναγκαστικη στροφη στο passive tree για να παρω οσα περισσοτερα%hp skills μπορουσα και τωρα μια χαρα (με μαξαρισμενα resists).

To game ειδικα για solo γινεται δυσκολο σε καποια φαση οποτε οταν σχεδιαζετε το build σας καλο ειναι εκτος απο dps να βαλετε αρκετα Hp ή και resists.

 

Tα unique ειναι οντως unique (45 lvl gloves με - εκτος των αλλων - 40% increased rarity of items) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ τώρα ανακάλυψα το παιχνίδι από αυτό το topic. Μπορώ να πω πως είναι διαμαντάκι! Μόλις ξεκίνησα Templar και έως τώρα "θερίζει". 

 

Νομίζω πάντως πως δεν υπάρχει άνθρωπος που άνοιξε το skill tree και δεν αναφώνησε "WTF!!!" :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ τώρα ανακάλυψα το παιχνίδι από αυτό το topic. Μπορώ να πω πως είναι διαμαντάκι! Μόλις ξεκίνησα Templar και έως τώρα "θερίζει". 

 

Νομίζω πάντως πως δεν υπάρχει άνθρωπος που άνοιξε το skill tree και δεν αναφώνησε "WTF!!!" :-D

Αυτό!

Χθες ξεκίνησα να παίζω γιατι απο Video είδα πόσο μοιάζει με Diablo και απλά ψήθηκα, αλλα τι γίνετε με το Skill Tree ρε παιδιά; Πανικός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...