Προς το περιεχόμενο

Πολιτική προσφορών Πλαίσιο και πώς μπορούμε να αντιδράσουμε


cortaN@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 401
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υποτίθεται οτι το Πλαίσιο ειχε καλή φήμη οσον αφορά τα προιόντα του,ενοο σε τέτοια περιστατικά με συσκευασίες κτλπ η απλά είχα εγω την τύχη να μην έχω πέσω σε κάτι τέτοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα τρία περιστατικά ήταν στο Πλαίσιο στην Κηφισιά. Προσωπικά όσες φορές αναγκάζομαι να ψωνίσω από εκεί τριπλοτσεκάρω.

 

Ο επεξεργαστής btw ήταν ακόμη εκεί πριν δύο εβδομάδες μετά από αρκετούς μήνες που είχαν προσπαθήσει να μου τον πασάρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο μένα ,

 

χάζευα στη σελίδα του καταστήματος όταν έπεσα πάνω σε αυτή τη προσφορά

 

Link

 

419 ευρώ για μια κάρτα bulk ( χωρις κουτί , καλώδια , drivers )

 

τσέκαρα και το ευρωπαικό site της evga

 

Link

 

 

E μετά από όσα διαπίστωσα ΜΑΥΡΟ στο Πλαίσιο και στο κάθε πλαίσιο που θέλουνε να μας πιούνε το αίμα :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε όχι ρε πούστη! και πήρα την Palit την προήγουμενη εβδομάδα! τουλάχιστον έχω DisplayPort και full size HDMI...

 

Thresh μην σκας, εξάλλου η evga ήταν bulk πρώτον...που όλοι καταλαβαίνουμε τι σημαίνει bulk για το πλαίσιο: Σημαίνει στην καλύτερη ανοιγμένη κάρτα, στην χειρότερη μεταχειρισμένη κάρτα, καθαρισμένη και επανατοποθετημένη στο σακουλάκι της...

 

οπότε δεν έχασες και τίποτα φίλε :D

 

Άσε που δεν υπάρχει περίπτωση να την βρεις και να θέλεις..για το πλαίσιο bulk, εκθεσιακά προιόντα και περιορισμένος αριθμός τεμαχίων κατά 95 τοις εκατό σημαίνει προιόν φάντασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δούλευα εκεί για 2 χρόνια. Έκανα 2 μήνες σεμινάρια στην Μαγούλα. Δε θέλετε να ξέρετε ΤΙ μας μαθαίναν ακριβώς ;)

Γιατί να μη θέλουμε; Εντάξει, κορόιδα από τον κάθε έμπορα, δεν πιανόμαστε πλέον εύκολα, αλλά έχει πλάκα να ακούς τι σκαρφίζεται ο κάθε "πονηρός" απ' αυτούς!

Γιααααααααα λέγε... :-) :-) :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...