Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο J'zargo είναι ο μονος follower στο game που κάνει αυτό level up μαζί με σένα. όλοι οι άλλοι followers έχουν το level που είχες όταν μπήκες στην περιοχή που υπάρχουν για αυτό και η Lydia είναι το μικρότερο level από όλους τους followers. Προσωπικά δεν έχω ποτε μαζί μου followers και όταν έχω(σπανια συνήθως μονο για dragon hunting γιατί με το wars in skyrim ψιλό βιάζουν οι δράκοι) την Anneke Grag-Jumper(γιατί φοράει miners clothes οποτε ότι και να τις δώσεις το φοράει είναι ranger archer και dual hand που δεν νομίζω να υπάρχει άλλος follower dual wield) την αφήνω έξω πάντα από locations.

 

p.s. Δεν ξέρω άμα το γνωρίζατε αλλα όλα τα classes που ήταν διαθέσιμα στο Oblivion για τον player τώρα είναι implemented στους followers και npc γενικά. Για παραπάνω info:

 

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Follower_%28Skyrim%29

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάλι δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ follower (ειμαι lvl 35), αν κ τωρα σκεφτηκα οτι μπορουν να δουλέυουν σαν αποθηκευτικός χώρος. Τους παρκάρεις έξω από το dungeon μαζεύεις όλο το dungeon το φορτώνεις στα τσιράκια κ προχωράς στο επόμενο dungeon. xD

 

Θα δοκιμάσω κ αυτόν το μάγο που λέτε, αν είναι καλό παιδί τον κρατάω. Btw αν πεθάνουν αυτοί τι γινεται? (όχι τπτ άλλο αλλά μη πεθάνει κ χάσω ο,τι σαβούρα του έχω φορτώσει:fear: )

 

 

Και κάτι άλλο, τα saves δεν αποθηκεύονται στο cloud του steam? Γτ διάβαζα τώρα ότι αν βάλεις το 1.4beta παίζει να χαθούν. :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παλιόγατα είναι καλός, και καλά είναι να το έχετε μαζί σας όχι για άλλο λόγο, αλλά θα σας αδειάσει το δωμάτιο αν είναι συνέχεια στο κολέγιο.

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Θα δοκιμάσω κ αυτόν το μάγο που λέτε, αν είναι καλό παιδί τον κρατάω. Btw αν πεθάνουν αυτοί τι γινεται? (όχι τπτ άλλο αλλά μη πεθάνει κ χάσω ο,τι σαβούρα του έχω φορτώσει:fear: )

 

 

 

Αν πεθάνουν τους λουτάρεις και τα παίρνεις όλα πίσω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σας παρακαλω χρειαζομαι τη βοηθεια σας.δεν εχω ιδεα απο προγραμματα σε pc αλλα θελω πολυ να παιξω το skyrim.εχω ενα σκληρο δισκο φιλου ο οποιος εχει μεσα το παιχνιδι.οταν ομως κλικαρω το skyrimlauncher μου γραφει:αυτη η εφαρμογη απετυχε να ξεκινησει επειδη το στοιχειο d3dx9_40.dll δεν εντοπιστηκε.η επαναληψη εγκαταστασης της εφαρμογης ισως διορθωσει το προβλημα. παταω εγω οκ και μετα μου βγαζει μηνυμα απτο microsoft windows οτι:το προγραμμα σταματησε να λειτουργει σωστα εξαιτιας καποιου προβληματος.τα windowsθα κλεισουν το προγραμμα και θα σας ενημερωσουν εαν υπαρχει διαθεσιμη λυση. ΑΥΤΑ μπορω να κανω κατι για να διορθωθει τ προβλημα και να παιξω επιτελους το παιχνιδι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου κατεβασα οτι μου ανεφερε στα errors, φανηκε να ξεκιναει κανονικα αλλα οταν μπαινει στο storymode δεν μπορω να δω κανονικα γιατι η εικονα φαινεται σαν να σπαει ,ας πουμε βλεπω που και που εναν χαρακτηρα αλλα δεν μπορω να δω το περιβαλλον(δεντρα,τοπια κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πεθάνουν τους λουτάρεις και τα παίρνεις όλα πίσω ;)

πσσσσσς αυτά είναι, ωραία οπότε παίζει να βρω κανα τσιράκι να σέρνω μαζί :mrgreen:

 

ps. ωραία υπογραφή μαν :-D :-D

 

φιλε μου κατεβασα οτι μου ανεφερε στα errors, φανηκε να ξεκιναει κανονικα αλλα οταν μπαινει στο storymode δεν μπορω να δω κανονικα γιατι η εικονα φαινεται σαν να σπαει ,ας πουμε βλεπω που και που εναν χαρακτηρα αλλα δεν μπορω να δω το περιβαλλον(δεντρα,τοπια κτλ)

τι pc έχεις? μήπως δε μπορεί να το σηκώσει. όπως είπε και ο kaban22 κατέβασε κ τους τελευταίους drivers σίγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sony vaio

προσπαθησα να κατεβασω τον nvidia αλλα εγραφε οτι δεν ηταν συμβατος με την καρτα υλισμικων γραφικων,

πως και απο που μπορω να κατεβασω αλλους drivers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμάσω κ αυτόν το μάγο που λέτε, αν είναι καλό παιδί τον κρατάω. Btw αν πεθάνουν αυτοί τι γινεται? (όχι τπτ άλλο αλλά μη πεθάνει κ χάσω ο,τι σαβούρα του έχω φορτώσει:fear: )

 

μονο εσυ μπορεις να τους σκοτωσεις

και οταν το κανεις μπορεις να τους lootaρεις

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

sony vaio

προσπαθησα να κατεβασω τον nvidia αλλα εγραφε οτι δεν ηταν συμβατος με την καρτα υλισμικων γραφικων,

πως και απο που μπορω να κατεβασω αλλους drivers?

μάλλον κατέβασες drivers που δεν ειναι συμβατοί με την κάρτα σου. Οι επίσημοι drivers είναι εδώ,απλά βάζεις κάρτα κ windows.

 

μονο εσυ μπορεις να τους σκοτωσεις

και οταν το κανεις μπορεις να τους lootaρεις

:mrgreen:

χαχαχαχα αυτό είναι αν ο χαρακτήρας σου είναι συνδιασμός του Groo και rambo κ παίζεις πολύ rp , οπότε για να αποφύγεις 2 διαλόγους τον σφάζεις στο γόνατο :-D

 

 

 

Btw, πόσο cool είναι ο δράκος Paarthurnax; Θα κάτσω εκεί πέρα να τα λέμε.

και που είναι το τσαρδί του κυρίου?? Τι να λέτε? Το μόνο που έχετε να πείτε είναι αν θέλει οικοιοθελώς να "σκοντάψει" σε ένα γκρεμό κ να παρεις το soul του. χαχαχα

 

Επεξ/σία από remalis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...