Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^

Εξαιρετικό. Επίσης, στο προφίλ της Lara στο youtube [η ξανθιά στο πιάνο] έχει πολλά καλούδια ;) π.χ. η ίδια ντυμένη χαρακτήρας από διάφορα games κλπ να παίζει πιάνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια τωρα αρχισα και εγω το παιχνιδι..και στην δευτερη αποστολη που πρεπει να βρω ενα Npc σε ενα χωριο δεν υπαρχει..επειδη πρεπει να τον εχω σκοτωσει..τωρα τι κανω?αρχιζω καινουργιο και δεν θα βαραω τα Npc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να γίνεις λίγο συγκεκριμένος dude γιατί άμα λες δεύτερη αποστολή λογικά στο main όλα τα npcs είναι essential και δεν πεθαίνουν...

Before the storm ειναι η αποστολη και ψανχω τον alvor που τον εχω σκοτωσει.και στην αποστολη μου βγαζει ενα κοκκινο Χ διπλα απο αυτο που μου ζηταει να κανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον blacksmith στο Riverwood?!? :confused: :confused: :confused:

 

Wtf?!? Πως το κατάφερες αυτό? Τρελάθηκες επειδή παραλίγο να σου κόψουν το κεφάλι?!? Σιγά..

 

Η φόρτωσε παλιό save η ξανά από την αρχή που είσαι κοντά άλλωστε η κάντον από κονσόλα: "resurrect 00013475"

 

Δεν θυμάμαι άμα έχει ηρώθη αυτό(αν ναι delete plz costa):

http://www.youtube.com/watch?v=bIAYvRA2Dx0&feature=related

future dlc?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sony vaio

προσπαθησα να κατεβασω τον nvidia αλλα εγραφε οτι δεν ηταν συμβατος με την καρτα υλισμικων γραφικων,

πως και απο που μπορω να κατεβασω αλλους drivers?

Σε mainstream laptop δυσκολα τα πραματα. Δοκιμασε με low γραφικα μπας και...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^

Μην με βάζεις σε πειρασμό να σου κάνω spoilers :P

Θα τον πετύχεις αργά η γρήγορα ;)

 

Έχεις κάνει ήδη spoiler, οπότε please

 

βγάλε ότι ο Paarthurnax είναι δράκος, γιατί δεν στο λένε όταν πηγαίνεις εκεί για πρώτη φορά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σιδεράς στο Riverwood το τρώει το κεφάλι του αν βγει δράκος στο χωριό όταν είσαι εσύ. Βγάζει ένα σπαθί και κάθετε μπροστά στο δράκο.

 

future dlc?!?

 

Δεν νομίζω να μπήκαν στον κόπο για το τίποτα. Ας το ελπίσουμε ότι θα βγάλουν σε DLC/expansion τις περιοχές αυτές ολόκληρες.

Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να παίξω ξανά το Morrowind & Oblivion με το set του Skyrim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

future dlc?!?

 

Προφανώς και όχι, απλά φαινονται απο διάφορα ψηλά σημεία στο skyrim για αυτο τις εχουν βαλει. Βεβαια ο χώρος υπάρχει για πιθανά mods :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...