Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ξέρω αυτό το spell πολύ καλά...:P

 

Όταν κανεις trespassing σου λένε 3 φορες να βγείς και μετά καλούν τους guards, ο μονος τρόπος για να σου επιτεθούν είναι να κλέψεις και να το πάρουν πρέφα η να τους επιτεθείς εσύ...μονο άμα είσαι full vampire η έχεις τρελό bounty σου επιτίθονται με την μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα και ένα φοβερό νέο ξόρκι... το ξεκίνησα χτες το απόγευμα το παιχνίδι, έκανα το ξόρκι και τσούπ... ξαφνικά είναι Κυριακή βράδυ!

 

Και που να είχες μια εβδομάδα άδεια όπως το έκανα εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω αρχισει δευτερη φορα με ορκα αυτη τη φορα αλλα εχω βαρεθει γτ εχω παει τερμα τα σκιλλ π παιζω...πρεπει δλδ να αρχισω οne hand για να μπορω να ανεβαινω lvl....και block τερμα και craft και armor και two hand...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρολο που στο 1.1 κ 1.2 αφισβητουμε την εκδοση τους

η 1.3 και 1.3.10 ειναι Must

 

και η 1.4 φενεται καλη αφου της κανανε και beta test αλλα wait λιγακι να βγουν skse και dragon updates :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να πω πως μετά απο 180 ώρες παιχνιδιού συμφωνα με το steam και αφού εχω φτάσει level 65 "τελείωσα" το skyrim. Έχω κάνει όλα τα factions και το main quest φυσικά, έχω βρει τις μάσκες και το στέμα, έχω κάνει όλα τα daedric και πολλά ξεκάρφωτα quests. Έχω και το official game guide της prima και το έχω διασταυρώσει πως δεν μου έχει ξεφύγει σχεδόν τίποτα.

 

Αφού τα έκανα όλα το τελευταίο που έκανα ήταν να παντρευτώ!

 

Φυσικά θα μου έχουν μείνει μερικά ανεξερεύνητα dungeons αλλά τα dungeon quests τα έχω κάνει όλα οπότε δεν με ενδιαφέρει να μπω παντού.

 

Τώρα σκέφτομαι να παίξω ξανά το morrowind ή το oblivion. Πιστευω θα τα δω με άλλο μάτι γιατί όταν τα είχα παίξει δεν έιχα φάει την πορωση με elder scrolls Που έπαθα με το skyrim.

 

To μαγικό ταξίδι μου στον παγωμένο κόσμο του Skyrim μόλις τελείωσε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ταξίδι στο Skyrim δεν τελειώνει ποτέ. Εκτός κι αν θες εσύ να τελειώσει.

 

Επίσης, δεν είναι λίγο αγχωτικό να έχει κάποιος στο μυαλό του να τα κάνει ΟΛΑ όταν παίζει ένα παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ταξίδι στο Skyrim δεν τελειώνει ποτέ. Εκτός κι αν θες εσύ να τελειώσει.

 

Επίσης, δεν είναι λίγο αγχωτικό να έχει κάποιος στο μυαλό του να τα κάνει ΟΛΑ όταν παίζει ένα παιχνίδι;

 

Μα, με το πάσο μου πήγα αλλά κανε απο δω, πηγαινε απο εκεί, τελείωσαν οι καταχωρήσεις στο Journal και όπου και να πας δεν σου δίνουν τίποτα εκτός απο τα radiant quests...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...