Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ninja'd by Tobajara tongue.gif. Αλλά ναι, απλά διάλεξαν λίγο 'παράξενη' λέξη (πιθανώς επειδή την ίδια υπηρεσία χρησιμοποιεί και το Team Fortress 2 at the moment) - τα mod δεν κοστίζουν τίποτα στο Skyrim.

 

Edit: Δείτε αυτό το thread στα steam forum. Πραγματικά άξιο θαυμασμού happy.gif.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει βγεί τίποτα ενδιαφέρον από το workshop? Έχει βγει κανένα mod που προτείνει κανείς?

Καλή ερώτηση. Πέρα από τα κλασσικά skyui, potion κλπ.

 

Εγώ το μόνο που έχω βάλει από workshop είναι αυτό που κάνει τα καβούρια "like a sir". :-D

Στην αρχή, από κει και πέρα δε το χω ψάξει.

 

Ninja'd by Tobajara tongue.gif. Αλλά ναι, απλά διάλεξαν λίγο 'παράξενη' λέξη (πιθανώς επειδή την ίδια υπηρεσία χρησιμοποιεί και το Team Fortress 2 at the moment) - τα mod δεν κοστίζουν τίποτα στο Skyrim.

 

Edit: Δείτε αυτό το thread στα steam forum. Πραγματικά άξιο θαυμασμού happy.gif.

Χαχαχα θεοί. Αυτά είναι. Συνταξιούχος + skyrim. Η κατάλληλη περίοδος αφού έχεις όλο το χρόνο να λιώνεις. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, σημαίνει ότι εγγράφεσαι στην υπηρεσία, αποκτάς δικαίωμα να τη χρησιμοποιείς και ίσως σου στέλνουν κανένα notification.

 

Και γα να ποστάρεις στο Insomnia κάποτε έκανες subscribe :)

 

Ευχαριστώ πολύ για την διευκρίνηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι. Δεν ξέρω αν έχε απαντηθεί πιο πριν γιατί μου είναι κάπως δύσκολο να διαβάσω μονομιάς όλες τις 200+ σελίδες από το θέμα. Ξεκίνησα βέβαια σιγά σιγά για να μάθω κάποια πράγματα και αν μην τα περιμένω όλα έτοιμα... Αλλά θα ήθελα να μου απαντήσετε σε αυτό: Τα patc που έχει κυκλοφορήσει η εταιρεία (από ότι ξέρω το πιο πρόσφατο είναι το 1.5 που προσθέτει και νέες finishing moves!!) μπορούμε να τα βάλουμε και όσοι δεν έχουν ακριβώς... αγοράσει το παιχνίδι; Ή πρέπει να είναι αγορασμένο κανονικά για να βάλει κάποιος ένα patch; όποιος μπορεί ας απαντήσει. Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς ότι δεν το έχεις ακριβώς αγοράσει, αλλά στο έχει κάνει δώρο κάποιος φίλος σου, τότε θα πρέπει να κατεβάσεις το αντίστοιχο patch του φίλου σου για να παίξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς ότι δεν το έχεις ακριβώς αγοράσει, αλλά στο έχει κάνει δώρο κάποιος φίλος σου, τότε θα πρέπει να κατεβάσεις το αντίστοιχο patch του φίλου σου για να παίξει...

 

Ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση σου. Συγνώμη όμως αλλά δεν κατάλαβα. Από που θα κατεβάσω το αντίστοιχο patch για εμένα που ... μου το έκανε δώρο ένας φίλος μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το ιδιο μαγαζι που το αγορασε ο φιλος σου

 

Ευχαριστώ. Νομίζω κατάλαβα τι εννοείτε. Επειδή από ο,τι βλέπω το "μαγαζί αυτό" δεν έχει βγάλει μέχρι και το τελευταίο patch για να κατεβάσω αλλά και επειδή πολλοί αναφέρουν προβλήματα και με αυτά που έχουν ήδη βγει, θα αφήσω το παιχνίδι έτσι όπως είναι. Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...