Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

E ενταξει εγω την χρειαζομαι ,ειναι πολυ χρησιμη .Οταν δω οτι πεθανει επειδη καμια φορα χωνεται σαν το γιδι στις μαχες τοτε αναγκαστικα ξαναφορτωνω το τελευταιο save.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι followers δεν πεθαίνουν , εκτός αν τους σκοτώσετε εσείς πάντως... :rolleyes:

Φένεται δεν σου έχει τύχει (ακόμα) να κάνεις search a pile of ash και να βρείς αυτά που της έχεις δώσει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aφηστε και εγω καιγομαι να αγορασω σπιτι ,μαζευω πραγματα και τα φορτωνω στην ακολουθο μου...

 

μπορεις να τα αφησεις στο δωματιο σου στο πανεπιστημιο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Random item σε εμπόρους (ειδικά αλχημιστές και μάγους) / loot, έχει μία εκεί που είπε ο Apoll, μία στο δωμάτιο του Kodlak στη Jorvaskr και έχει και 2 daedra που γίνονται spawn στο shrine of Mehrunes Dagon όταν τελειώσεις το quest του, συν άλλα 2 μέσα στο shrine. Επίσης βρίσκεις κάποια στο quest για το Azura's Star. Άλλη λύση είναι με το Sanguine Rose, να κάνεις summon ένα daedra και να το σκοτώσεις. Γενικά daedra στο παιχνίδι εμφανίζονται ελάχιστα αλλά οι καρδιές τους βρίσκονται περιστασιακά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα το παιχνιδι κανει οτι να ναι.Ειμαι στο Throat of the World και με το που μπαινω στο High Rothgar να μιλησω στον μαγο,μου επιτιθενται ολοι και με σκοτωνουν.Το ιδιο γινοταν και στο Sky heaven.Μολις εμπαινα μεσα με σκοτωνανε η Delphine και ο Esbern.Ειδα και επαθα για να το περασω.Γιατι γινεται αυτο ξερει κανενας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ τακτοποιώ όλα τα skill books και ότι φαίνεται ενδιαφέρον στις βιβλιοθήκες μου στο breezehome για διάβασμα αργότερα. Τώρα αν δεν είσαι βαρεμένος (σαν κ μένα) απλά τα πουλάς, δεν τα κάνεις κάτι. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...