Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Hacking v2


Toufas
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ενα φλασαρισμενο παλιο χβοχ και δοκιμασα να παιξω το prototype 2 και μου ζηταει update.πoιο update να βαλω στο στικακι?

 

κατεβασα αυτο SystemUpdate_15574_USB.......θα κανει δουλεια?υπαρχει περιπτωσει να κλειδωσει το μηχανημα?

 

 

καλο θα ειναι να μην βαλεις αυτο που λες

γιατι αν σε ενδιαφερει μπορει να γινεται rgh

ή κονσολα σου και αν το περασεις αυτο μετα

δεν θα μπορεις να το κανεις

αν δεν ξερεις τι ειναι (παιζει απο σκληρο δισκο δεν χρειαζεται δισκακια)

 

εκτος αν θες το live

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα.. εχω καποιες απορίες για την RGH κονσόλα μου..1ον που βαζω τα dlc's και 2ον πως βάζω τα titles uptades και τι πρεπει να προσεχω π.χ να περάσω πρωτα το tu1,tu2,tu3....... η να παω με την μια στο τυ3!και θα πρεπει να προσέξω πιο dashboard/firmware έχω;

Υ.Γ το χβοχ μου εχει εσωτερικό σκληρό

Υ.Γ 2 οποίος ξερει ας μου στείλει κάνα π.μ που βρίσκω τα dlc's

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.. εχω καποιες απορίες για την RGH κονσόλα μου..1ον που βαζω τα dlc's και 2ον πως βάζω τα titles uptades και τι πρεπει να προσεχω π.χ να περάσω πρωτα το tu1,tu2,tu3....... η να παω με την μια στο τυ3!

1)Για να βαλεις dlc πας στον file manager του 360 και μετα HDD1\Content\0000000000000000\ και βαζεις εκει μεσα τα dlc σου.

2)Για να βαλεις title update θα πας στο παιχνιδη που θες να κατεβασεις την αναβαθμιση πατας Υ manage title updates και παλι Υ περιμενεις και λιγο επειδη δεν σου εμφανιζει πως κατεβαζει κατι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες μια ερώτηση:

 

για RGH πρέπει να πάρεις το xecuter demon ή μπορείς να το κάνεις με άλλη πλακέτα?

 

THANKS

 

και με αλλη θα το κανεις μονος σου?

ψαχνεις ποιο τσιπακι να παρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με αλλη θα το κανεις μονος σου?

ψαχνεις ποιο τσιπακι να παρεις?

 

δεν το βλεπω να κανω κατι μονος μου αλλα θελω να μαθω ποια ειναι η καλυτερη επιλογη για να προχωρησω στην αγορα και να μου τσιπαρουν την κονσολα

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα δεν ειναι να μου το φτιαξεις αλλα ποιο ειναι το καλυτερο τσιπακι...

δλδ με ποιο θα εχω περισσοτερες λειτουργιες για τα ευρω μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...