Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση υποτίτλων; Κάντε post ΕΔΩ! v2.0


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο 7ος κύκλος έχει μέχρι τώρα 10 επεισόδια αλλά Ελληνικούς υπότιτλους μέχρι το 3ο, έτσι; Δεν βρίσκω για τα άλλα.

Δοκίμασες στο xsubs; Έχει διάφορες για εκδόσεις, δες αν ταιριάζει κάποια.

Βρηκα μονο για το 3 επεισοδιο , δεν εχει για τα υπολοιπα , βεβαια ταιριαζει γαντι, αλλα εχουμε προβλημα τα παιδια που κανουν μεταφρασεις εχουν κουραστη μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τι εννοείς δεν έχει; Δεν ταιριάζουν;

Στο xsubs έχει και για τα τρία.

Ναι εχει και για τα 3 , αλλα εχουν βγει 10 επεισοδια, πιο παλαια οι υποτιτλοι εβγαιναν το πολλη σε 3 ημερες , μετα το επεισοδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχει και για τα 3 , αλλα εχουν βγει 10 επεισοδια, πιο παλαια οι υποτιτλοι εβγαιναν το πολλη σε 3 ημερες , μετα το επεισοδιο.

Το είπα και πριν ότι έχει μέχρι το 3ο (ακόμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πρόβλημα, δεν μπορώ να βρω υπότιτλους που να συνχρονιζονται για την σειρά του suits s07, (αφού βρω υπότιτλους τους περνάω σε σκληρό και βλέπω την σειρά, έτσι θέλω να το κάνω, άμα τους προχωρήσω για να τεριαξκυν με το bs player μετά δεν μπορώ να τους αποθηκεύσω, ώστε να παίζουν σωστά στο σκληρό μου. Ευχαριστώ.

Κατέβασε το subtitle edit με το οποίο μπορείς να ρυθμίσεις τους υποτίτλους μπρος πίσω.

Είναι πολύ απλό και εύκολο.

 

Εγώ έχω την έκδοση 3.4.12 από ότι βλέπω η οποία έχει και Ελληνικό μενού και με έχει βοηθήσει πολλές φορές.

Δεν κάνει μεμονωμένα τμήματα της ταινίας αλλά συνολικά τους υπότιτλους όσο μπρος ή πίσω θες τους αποθηκεύει

και είσαι οκ.

 

Δυστυχώς αν η ταινία ή η σειρά έχει διαφορές ενδιάμεσα δεν γίνεται τίποτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασε το subtitle edit με το οποίο μπορείς να ρυθμίσεις τους υποτίτλους μπρος πίσω.

Είναι πολύ απλό και εύκολο.

 

Εγώ έχω την έκδοση 3.4.12 από ότι βλέπω η οποία έχει και Ελληνικό μενού και με έχει βοηθήσει πολλές φορές.

Δεν κάνει μεμονωμένα τμήματα της ταινίας αλλά συνολικά τους υπότιτλους όσο μπρος ή πίσω θες τους αποθηκεύει

και είσαι οκ.

 

Δυστυχώς αν η ταινία ή η σειρά έχει διαφορές ενδιάμεσα δεν γίνεται τίποτε.

Ευχαριστω αλλα ειναι και μεσα !!!

Μόλις βρήκα υπότιτλους για το suits για τα επεισόδια 5,6,7,8 της s7 από το bsplayer και ταιριάζουν γάντι , άλλα δεν μπορώ να βρω με τίποτα για το 4,9,10, βέβαια τα δυο τελευταία είναι πρόσφατα , αυτό που με προβληματιζει είναι το 4 που έχει αργήσει αρκετά η τελοσπαντων δεν βρισκω σωστους υποτιτλους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασε την έκδοση που βλέπεις ότι υπάρχουν υπότιτλοι και το έλυσες το θέμα. :P

Έχω κατεβάσει την έκδοση που βλέπω ότι υπάρχουν υπότιτλοι, μου τους βρίσκει το bs player αλλά όταν τους βάζω δεν συγχρονιζουν με τίποτα και τους δοκίμασα όλους γιατί το bs player βγάζει από 3 σελίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειροκίνητα το έκανες και όχι μέσω bs player;;;

Ενδεχομένως δεν έχει γίνει σωστός συγχονισμός δεν το πήραν από την αρχή είδηση τους ανέβασαν έτσι και τώρα 

πρέπει κάποιος να τους πάρει χαμπάρι να τους διορθώσει.

 

Μπορεί να μην τους πάρει χαμπάρι και ποτέ εκτός  και μας διαβάζει και κάνει κάτι. :-D

Μου έχει τύχει και μένα και έβλεπα το επεισόδιο πηγαίνοντάς τους μπρός πίσω με το media player γιατί είχαν

διαφορές ανάμεσα και δεν έστρωναν με το subtitle edit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά υπότιτλοι και για τα 10 επεισόδια του Suits υπάρχουν; Εχω βρει μέχρι και το 7... Πραγματικά κρίμα μια σειρά που ειναι μεσα στις τοπ 10 στην Ελλάδα και με πολλούς φανατικούς να μην έχει ακομα υποτιτλους, όταν παει σχεδόν 1 μηνας απο όταν τελείωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδες καλησπερα εχω γελασει παρα πολυ με το always sunny in philadelfia και ειδα τις πρωτες 10 σεζον(καποια επισοδια δεν ειχαν υποτιτλους μικρο το κακο) η 11 ομως δεν εχει τιποτα γνωριζει κανεις κατι;μου φαινετε αδιανοητο μια σειρα να χει υποτιτλους απο το 2005 και οχι απο το 2016

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπότιτλοι για τα BluRay του Star Trek TOS + TNG, υπάρχουν;

Οι dvdrip δεν ταιριάζουν;

Δες παρακάτω:

http://xsubs.tv/ice/xsw.xml?srsid=67#670;1

 

http://xsubs.tv/ice/xsw.xml?srsid=48#387;1

 

Για το tng έχει κάτι bdrip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...