Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση υποτίτλων; Κάντε post ΕΔΩ! v2.0


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για το Outsiders

http://subtitlesland.net/movie/outsiders-271856/season/2/

 

Για την in the dark δεν υπαρχει κατι,την εχει μεταφρασει ομαδα του gamato οποτε δεν υπαρχουν καπου

Επεξ/σία από Left13S
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αφού δεν βλέπεις on line δεν σου αρέσει όπως και μένα,και θες να τα κατεβάζεις και να τα παρακολουθείς όποτε θες όπως και εγώ,υπάρχει και ελληνικό τορενταδικο που τα έχει με ξεχωριστό αρχείο υποτίτλων η ενσωματωμένο που αργότερα το δίνει και στα γνωστά λημέρια υποτίτλων.Είναι και πολλά που τα έχει αναλάβει το συγκεκριμένο.Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το γράψω.Αν όχι να στο στείλω σε πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς Left13S στη διεύθυνση http://subtitlesland...71856/season/2/ γραφει οτι υπαρχουν ελληνικοι υποτιτλοι για το Outsiders αλλα ανοιγοντας τους διαπιστωσα οτι δεν υπαρχουν για ολα τα επεισόδια, μαλιστα σε καποια γραφει οτι ειναι ελληνικοι αλλα δεν ειναι  12-13

 

προς notist περιμενω π.μ.

ευχαριστω και τους δυο σας για τις απαντησεις σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς Left13S στη διεύθυνση http://subtitlesland...71856/season/2/ γραφει οτι υπαρχουν ελληνικοι υποτιτλοι για το Outsiders αλλα ανοιγοντας τους διαπιστωσα οτι δεν υπαρχουν για ολα τα επεισόδια, μαλιστα σε καποια γραφει οτι ειναι ελληνικοι αλλα δεν ειναι 12-13

 

προς notist περιμενω π.μ.

 

ευχαριστω και τους δυο σας για τις απαντησεις σας

Αναγκαστικά τα τρία επεισόδια θα τα δεις online. Αν διαλέξεις στο gamato να δεις το επεισόδιο με τον flashx σου έχει επιλογή κατεβάσματος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά για το outsiders season 2 αν πας εκεί που σου έστειλα πμ tatshs,θα το δεις με ελληνικούς υπότιτλους.Την έχω και εγώ από εκεί στον σκληρό μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αφού δεν βλέπεις on line δεν σου αρέσει όπως και μένα,και θες να τα κατεβάζεις και να τα παρακολουθείς όποτε θες όπως και εγώ,υπάρχει και ελληνικό τορενταδικο που τα έχει με ξεχωριστό αρχείο υποτίτλων η ενσωματωμένο που αργότερα το δίνει και στα γνωστά λημέρια υποτίτλων.Είναι και πολλά που τα έχει αναλάβει το συγκεκριμένο.Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το γράψω.Αν όχι να στο στείλω σε πμ.

Φίλε notist, θα μπορούσες να μου στείλεις και σε μένα με πμ το όνομα του τορρεντάδικου γιατί δεν βρίσκω πουθένα κάποιους υπότιτλους ενώ υπάρχουν σε online. Σ' ευχαριστώ προκαταβολικά́.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουθενά υπότιτλοι για το Logan lucky??

το βλέπω να υπάρχει online με ελληνικούς υποτίτλους, αλλά είμαι από αυτούς που τους αρέσει να το κατεβάζουν αντί να streamάρουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουθενά υπότιτλοι για το Logan lucky??

το βλέπω να υπάρχει online με ελληνικούς υποτίτλους, αλλά είμαι από αυτούς που τους αρέσει να το κατεβάζουν αντί να streamάρουν..

Οι υπότιτλοι on-line (οταν δεν υπάρχουν και αντιστοιχοι να τους κατεβάσεις), συνήθως ειναι μετάφραση απο google translate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
On 12/17/2017 at 2:34 PM, Gkostas2007 said:

Οι υπότιτλοι on-line (οταν δεν υπάρχουν και αντιστοιχοι να τους κατεβάσεις), συνήθως ειναι μετάφραση απο google translate.

εδω εισαι δες το συνημενο.

Loganlucky.zip

On 12/16/2017 at 11:37 PM, johnieXoX said:

πουθενά υπότιτλοι για το Logan lucky??

το βλέπω να υπάρχει online με ελληνικούς υποτίτλους, αλλά είμαι από αυτούς που τους αρέσει να το κατεβάζουν αντί να streamάρουν..

 

Loganlucky.zip

On 12/1/2017 at 12:55 PM, Mesqal said:

Για το The Handmaided, το extended εχουμε τιποτα?

δες το συνημενο

Handmaiden.zip

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
10 ώρες πριν, crom251 είπε

Υπαρχουν ελληνικοι υποτιτλοι για το The man from earth:Holocene?

Όπα! Βγήκε sequel και δεν το πήρα γραμμή;

Δεν έχει ακόμα Ελληνικούς υπότιτλους φίλε. Θα περιμένω κι εγώ λίγες μέρες μήπως και βγουν αλλιώς θα το δω με Αγγλικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...