Προς το περιεχόμενο

Καρκινος


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 389
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ενταξει ξέρω οτι ήταν πολύ δηλωση βομβα αυτό που είπα ,αλλά οταν είσαι πολύ φοβισμένος για κάτι νομίζεις οτι το έχεις ,σε μένα λειτουργει σαν να το έχω.

Ψυχιατρο με τα χίλια πάντως προτιμώ αντί για άλλες κ*λ*αρωστιες.

Τεσπα.Προτιμώ να με μισητε παρα το άλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι να 'ναι...

 

Ημουν 99.99% σιγουρος οτι δεν ειχε, ο μονος λογος που δεν το εγραψα ειναι οτι δεν μπορουσα να το αποδειξω. Η μανα δικαιώνεται. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς ενημερωση.το τοπικ που είχα κάνει χθές σχετικά που είπα οτι ειχα καρκίνο,ζητησα μετά απο λίγο να διαγραφή το θέμα, απλώς νόμιζα οτι έχω καρκινο και το γραψα επειδή ήμουν πολύ φοβισμένος και είχα βγάλει την διάγνωση απο το μυαλό μου οτι ειχα καρκινο.Ουτε κάν εξετασεις δεν είχα κάνει.Αυριο εχω ραντεβού με τον γαστρεντερολόγο να με εξετάσει και θα μου πει τι έχω.Ευχομαι να μην έχω τίποτα.Αυτά .συγγνώμη και πάλι

Είσαι σοβαρός? Ειλικρινά.. Ο φόβος σου δεν δικαιολογεί την πράξη που έκανες. Μπορεί είσαι sociopath που γουστάρει να έχει την προσοχή και την συμπόνοια όλων, αλλά με αυτό που έκανες ταπείνωσες όλο τον αγώνα των πραγματικά καρκινοπαθών, των συγγενών και φίλων μας που έχουμε χάσει, κι εσύ απλά "φοβήθηκες" και επινόησες κάτι τέτοιο? Θα έπρεπε να ντρέπεσαι.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα συμπεράσματα είναι οτι η σύχρονη ιατρική δυστυχώς δεν θεραπεύει πραγματικά. Το μόνο που θεραπεύει είναι τα συμπτώματα κι οχι την κύρια αιτία. Οι θεραπείες αυτές είναι μια επιχείρηση πολλών εκατομμυρίων..

 

Διαφωνω. Θεραπευει μια χαρα, αρκει να ανακαλυφθει το προβλημα εγκαιρως. Υπαρχουν καρκινοι με 80% ιαση.

 

Οχι του πνευμονα ή του παγκρέατος, αλλα υπαρχουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως είπα καταλαβα το λάθος μου και γι αυτό μετά απο λίγο ζήτησα να διαγραφτει το τόπικ μου,όπως και έγινε

Δεν είναι λάθος αλλά κάλος στον εγκέφαλο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ψεύτης βοσκός ρε παιδιά!

Κι εμείς οι βλάκες αμέσως πήγαμε να σου αφήσουμε μηνύματα συμπαράστασης.

 

Έχεις πρόβλημα πανθηρα. Να το κοιτάξεις.

 

Τί να πουν δλδ όσοι έχουν όντως καρκίνο; Ε; Τί να πούμε όσοι έχουμε χάσει κοντινούς μας ανθρώπους απ'την κωλοασθενεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη φαση μας τρολλαρες ολους, ηταν καλο για πρωταπριλια

 

Μάλλον μπέρδεψε τις πρωτομηνιές, Φλεβάρης μπήκε. Never mind

 

 

 

 

yolo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα χειροτερο ειναι αυτο που εγραψες για την μητερα σου.Τωρα τι σε ωθησε να δημιουργησεις τετοια ιστορια για καρκινους και να μιλας με απαισιο τροπο για την οικογενεια σου εσυ το ξερεις.Τεσπα δευτερη φορα σου ευχομαι να μην εχεις τιποτα σοβαρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την επόμενη φορά θα γράψω κατευθείαν RIP.

 

Πχ:

-Παιδιά, από χθες με πονάει το δόντι μου",

-RIP.

 

Τέτοια φάση.

 

 

...Στο μεταξύ, πήγα σήμερα στον οφθαλμίατρο (τρου στόρυ) γιατί έχω καμένα πίξελς στο αριστερό μάτι (διάβαζα στο ίντερνετ για προβλήματα στην ωχρή κηλίδα και θορυβήθηκα) και από τις σταγόνες που έριξε για να διασταλεί η κόρη και να κάνει τη βυθοσκόπηση, το αριστερό βλέπει μια θολούρα μόνο και το δεξί κάτι βλέπει... Εντάξει, θα ζήσω. Και με τη μάνα μου όλα οκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...