Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου βγάζει 3 με 4 μέρες με μουσική ραδιόφωνο ελαφρύ σερφαρισμα και κάνα 20 λεπτό κλησεις την μέρα. Με τα specs που έχει λογικό είναι να μην τσακίζει την μπαταρία.

όπα.

Το βράδυ το κλείνεις; υπόψιν αναφέρομαι για την dual sim έκδοση του 435,μου είναι αναγκαίος ο δεύτερος αριθμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το βράδυ λειτουργία πτήσης για ξυπνητήρι. Και ναι για το dual μιλάω αλλά χρησιμοπιώ μόνο μια sim δεν ξέρω τι επίπτωση θα έχει η δεύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βράδυ λειτουργία πτήσης για ξυπνητήρι. Και ναι για το dual μιλάω αλλά χρησιμοπιώ μόνο μια sim δεν ξέρω τι επίπτωση θα έχει η δεύτερη.

αν κρίνω απο την δική μου συσκευή με μια σιμ έβγαζε άνετα 4 μέρες με συνεχή χρήση.

με τις 2 σιμ πάνω το βράδυ της δεύτερης μέρα πρέπει να το βάλω να φορτίσει γιατί πέφτει στη μέση η μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@panos κατατοπιστικοτατος.Ενα αρνητικο που ειδες και σε χαλασε;

Μονο ενα  πραγμα με χαλασε....το οτι το ηχειακι του βρισκεται απο πισω και αν το εχεις πανω σε γραφειο με την οθονη προς τα πανω ψιλοκλεινει και δεν ακουγεται τοσο δυνατα..βεβαια του εχω βαλει μια flip case θηκουλα και τωρα δεν εχω θεμα...

Επισης στο πορτοκαλι που το εχω παρει ειναι πανεμορφο να ξερεις..

και ξανατονιζω πως απο μπαταρια ειναι απαιχτο...ειδικα αν το μαθεις και κλεισεις οτι εφαρμογη δεν χρειαζεσαι στο παρασκηνιο...μεχρι στιγμης απροβληματιστο..και το πηρα την πρωτη μερα που βγηκε στα ηλεκτρονικα μαγαζια στα 134 ευρω...(139 σπιτι μου)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλημερα. ξερει καποιος πως μπορω να δω πως και σε ποιες εφαρμογες -σελιδες καταναλωσα τα δεδομενα μου?? γιατι εκει που ειχα 580 εκανα 2-3 ενα τεστακι για download kai upload speed και εξαφανιστηκαν!! ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελεγχος δεδομενων > (swipe αριστερα) > χρηση και βλεπεις τι δεδομενα εχει καταναλωσει η καθε εφαρμογη.

Επεξ/σία από jim_p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, δεν ειναι στις ρυθμισεις, στο κεντρικο μενου ειναι που ειναι αραδιασμενες ολες οι εφαρμογες. Ελεγχος δεδομενων λεγεται.

post-124002-0-44995700-1431873657_thumb.png

post-124002-0-88092900-1431873665_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες...έχει βάλει κανείς Windows 10 Mobile Insider Preview OS version: 10.0.12562.84; 

 

Είμαι insider εδώ και καιρό (καλά όχι ότι συμμετέχω κιόλας καθότι οι γνώσεις μου είναι περιορισμένες) και μου ήρθε προχθές το προαναφερθέν, και το πέρασα στο 930. Παρόλο που έχει τα θέματά του, όχι πολλά, είναι ωραίο και λειτουργικό.

 

Ξεχώρισα το κομπιουτερίστικο File Explorer, τα settings που είναι επιτέλους settings και όχι εκείνος ο αχταρμάς, τα notifications που έχουν βελτιωθεί πολύ - τουλάχιστον στο skype - calculator με units converter (αφαίρεσα έτσι άλλη εφαρμογή), world clock στο Alarms & Clock (αφαίρεσα επίσης άλλη εφαρμογή), προεγκατεστημένο το Metro Tube!!, προεγκατεστημένο voice recorder, background χωρίς να διακόπτεται από τα tiles...πήρα μυρωδιά από project Spartan....αλλά μου φαίνεται ενεργοβόρο σε σχέση με τα 8.1, προς το παρόν τουλάχιστον.

 

Αυτά.

Επεξ/σία από Makis38
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ακουστεί αλλά τουλάχιστον σ' αυτήν την έκδοση που έχω, δε είδα κάτι τέτοιο και το έψαξα το κινητό, φαντάζομαι θα βγει αντίστοιχη εφαρμογή, δεν ξέρω εάν θα είναι κάτι προεγκατεστημένο. 

 

Το Windows 10 Mobile Insider Preview OS version: 10.0.12562.84 το πήρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,εχω ενα Nokia Lumia 610 και θελω να βαλω τα Ισπανικα ως γλωσσα εφαρμογης.

Το κινητο εχει Ελληνικα-Αγγλικα-Ιταλικα-Γαλλικα.

Υπαρχει τροπος να προσθεσουμε και τα Ισπανικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια εχω ενα προβλημα με το lumia μου εχω το 925 και ακουστε τι προβληματα εχω...

1ο:Δεν μου δουλευει καθολου το ραδιοφωνω

2ο:Αυτες τις μερες γενικα η μπαταρια μου κραταει μερικες το πολυ 5 δευτερολεπτα...μερικες φορες ειναι παλι στα φυσιολογικα της τη μπορει να φταιει..?? Να του κανω καποιο hard reset η να το παω στην microsoft στην κηφισιας επειδη μου ειναι διπλα..!!??

Ευχαριστω..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...