Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και στο 620 που την εχει παντως δεν λεει και πολλα. Υποτιθεται δειχνει καιρο και τα συναφη, αλλα μονο την ωρα και την ημερομηνια δειχνει. Και τρωει και τη μπαταρια ζωντανη :P

Σε εμενα τον δειχνει τον καιρο.Αλλα οταν ενεργοποιηται η λειτουργια νυχτας δεν δουλευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελευταια πεθυμησα την cortana.Γυρναω language,region και speech σε United states κανω καμποσα restart και 2 soft reset αλλα ακομα αφαντη η κυρια στο lumia 620 μου.Εχει κανενας αλλος το ιδιο προβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταια πεθυμησα την cortana.Γυρναω language,region και speech σε United states κανω καμποσα restart και 2 soft reset αλλα ακομα αφαντη η κυρια στο lumia 620 μου.Εχει κανενας αλλος το ιδιο προβλημα;

Ναι εγω εδω και κατι χρονια.. :P και το εννοω...!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταια πεθυμησα την cortana.Γυρναω language,region και speech σε United states κανω καμποσα restart και 2 soft reset αλλα ακομα αφαντη η κυρια στο lumia 620 μου.Εχει κανενας αλλος το ιδιο προβλημα;

 

Πρώτον επιβεβαίωσε ότι και το regional format λέει match language.

Δεύτερο πήγαινε στα updates και αν δεν είχες την γλώσσα ήδη θα σου έχει αντίστοιχα update που πρέπει να εγκαταστήσεις.

 

κάτι άλλο δεν μου έρχεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον επιβεβαίωσε ότι και το regional format λέει match language.

Δεύτερο πήγαινε στα updates και αν δεν είχες την γλώσσα ήδη θα σου έχει αντίστοιχα update που πρέπει να εγκαταστήσεις.

 

κάτι άλλο δεν μου έρχεται.

Επιβεβαιωνω οτι λεει match language.Στo phone update επισης δεν μου βγαζει κατι..  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιωνω οτι λεει match language.Στo phone update επισης δεν μου βγαζει κατι..  :-(

Για ριξε μια ματια σε αυτον τον οδηγο μου εδω.... ακολουθησε ενα ενα τα βηματα και ισως λυθει το προβλημα σου.

Τις περισσοτερες φορες εχει να κανει με την ενημερωση της γλωσσας που δεν γινεται αμεσα και παιρνει λιγη ωρα  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε κανένα καινούργιο update σε 925 παίδες? Σχετικά με windows καινούργια θα βγούν για 925 και αν ναι , πότε? Ευχαριστώ

Όλα τα wp8.1 θα πάρουν wp10 αρχής γενομένης από Σεπτέμβριο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Υπάρχει περίπτωση να έχεις ξεχάσει το location κλειστό;

Οχι  και παλι δεν μου εμφανιζει καθολου στην κορτανα ειτε στα settings ειτε στις εφαρμογες.

Για ριξε μια ματια σε αυτον τον οδηγο μου εδω.... ακολουθησε ενα ενα τα βηματα και ισως λυθει το προβλημα σου.

Τις περισσοτερες φορες εχει να κανει με την ενημερωση της γλωσσας που δεν γινεται αμεσα και παιρνει λιγη ωρα  

Τα εχω κανει αυτα ,  τι να πω ελπιζω καποια στιγμη να ξεκολλησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις και εσυ το 620? Σε εμενα παντως την ειχα ενεργοποιηση μια φορα παλια , τωρα δεν ξερω τι παιζει.Το 920 εχω αλλα ακριβως αυτο εχω παθει και εγω με εσενα.. !!! πριν καιρο την ειχα τωρα δεν ξερω..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια αγορασα το lumnia 535.

 

Σημερα αναβει βγαζει το λογοτυπο microsoft μετα τα γραναζια δεν ξεκιναει κατι και ξανασβηνει.

 

Παω να το καω factory reset δεν μπαινει με τιποτα σε αυτη την λειτουργια απλα βγαζει το λογοτυπο της microsoft και ξαναξεκιναει

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπεριζω την παρέα... Έχω ένα νοκια 1320 μου έχει έρθει αναφορά για αναβάθμιση έχουμε ιδέα τι αναβαθμησει ειναι αυτή;;; έχει έρθει σε κανέναν άλλο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...