Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ λίγο που το έψαξα εκεί κατέληξα...δεν πειράζει, λογικά θα το προσθέσουν κάποια στιγμή :) Δοκίμασα τον uc browser πάντως κι έχει αυτή τη δυνατότητα

Υπαρχει και ο maxthon browser αν ενδιαφερεσαι για background tabs αλλα μεχρι 5 ή 6 tabs οριο!
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απορία, μπορούμε κάπως να αλλάξουμε το χρώμα του εικονιδίου κάποιων εφαρμογών; Πχ, στο lumia 640 xl dual που έχω, το εικονίδιο της 2ης σιμ, όπως και κάποια άλλα, είναι πορτοκαλί. Αυτό αλλάζει κάπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία, μπορούμε κάπως να αλλάξουμε το χρώμα του εικονιδίου κάποιων εφαρμογών; Πχ, στο lumia 640 xl dual που έχω, το εικονίδιο της 2ης σιμ, όπως και κάποια άλλα, είναι πορτοκαλί. Αυτό αλλάζει κάπως;

 

Windows Store-> Download Free Start Designer Pro.

 

Και κάνεις ό,τι γουστάρεις, πολύ γαμάτη εφαρμογή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Windows Store-> Download Free Start Designer Pro.

 

Και κάνεις ό,τι γουστάρεις, πολύ γαμάτη εφαρμογή.

Σ'ευχαριστώ πολύ! Θα τη δοκιμάσω το συντομότερο!

 

edit, τελικά δεν κάνει αυτό που ήθελα αλλά είναι ωραία εφαρμογή όντως! :)

Επεξ/σία από zio10
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτο ποστ και ελπίζω να μην τα ακούσω... Μου φτιάχνεις τις μέρες τρατζικ και γενικα όλοι σας...

Τώρα στο πρόβλημα μου. Έχω ενα λουμια 830 που μετά από ενα update μου βγαζει προβλήματα το 3G του. Συγκεκριμένα εντελώς ξαφνικά χάνεται το σήμα και για να μπορέσω να ξαναπάρω σημα πρέπει να μεταβώ σε ρυθμίσεις και να επιλέξω μέγιστη ταχύτητα 2G... Ευχαριστώ για τις όποιες απαντήσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτο ποστ και ελπίζω να μην τα ακούσω... Μου φτιάχνεις τις μέρες τρατζικ και γενικα όλοι σας...

Τώρα στο πρόβλημα μου. Έχω ενα λουμια 830 που μετά από ενα update μου βγαζει προβλήματα το 3G του. Συγκεκριμένα εντελώς ξαφνικά χάνεται το σήμα και για να μπορέσω να ξαναπάρω σημα πρέπει να μεταβώ σε ρυθμίσεις και να επιλέξω μέγιστη ταχύτητα 2G... Ευχαριστώ για τις όποιες απαντήσεις..

 

Καλησπέρα και καλωσόρισες 'ναούμε.

Όταν λες ότι χάνεις το σήμα, εννοείς και για κλήσεις/SMS ή μόνο πχ για Browsing;;;

 

 

Και μιας και ποστάρω, έχω μια ερώτηση. Επιτέλους αναβαθμίστηκα στα 10άρια στο 930 μου και θεωρώ ότι έχει γίνει άριστη δουλειά παρά τα bugs και τα κολληματάκια, που συνεχώς όμως βελτιώνονται. Άντιμετωπίζω ένα θεματάκι λοιπον:

Χάθηκε το app "Μουσική". Στο store δεν το βρήκα. Σε σύνδεση με PC τα βλέπω τα τραγούδια μου, τα οποία φυσικά έκανα και backup πριν το update. Τι γίνεται λοιπόν; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε χάνω τελείως το σήμα...

Πραγματικά σκέφτομαι για downgrade αν γίνεται η για δοκιμαστικά. Αλλα δεν ξέρω κατά πόσο κάνουν για κύρια συσκευή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε χάνω τελείως το σήμα...

Πραγματικά σκέφτομαι για downgrade αν γίνεται η για δοκιμαστικά. Αλλα δεν ξέρω κατά πόσο κάνουν για κύρια συσκευή...

 

Κάνε ένα hard reset και πες μας φίλε μου. Ε τα δοκιμαστικά σου λέω τα έχω, μια χαρούλα φαίνονται μέχρι στιγμής. Αλλά δεν το λιώνω το κινητό για να σου πω, βασικές λειτουργίες και ίντερνετ οπότε δεν έχω δει ακόμα μεγάλα bugs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με τον προμηθευτή και μου ειπε πώς είναι θεμα του παροχου κινητης μου. Μου είπε να κάνω υπομονή και θα λυθεί το πρόβλημα με κάποιο update... Αλλα update δεν βλέπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry αν τα πρήζω να βάλω τα windows 10 σε Lumia 532;παλεύονται για καθημερινή χρηση;(ιντερνετ,κλήσεις,παιχνίδια).αν ναι ποια insider?slow ή fast?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...