Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις την απλή έκδοση που είχα κ εγώ ... Αλλα τώρα βγήκε η universal που δουλεύει σε pc tablet mobile και στο continum και καυεβαζει και στο παρασκήνιο!

Σωστός!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχεις την απλή έκδοση που είχα κ εγώ ... Αλλα τώρα βγήκε η universal που δουλεύει σε pc tablet mobile και στο continum και καυεβαζει και στο παρασκήνιο!

Μετά από και αυτό το νέο σαν χρήστης windows phone προσωπικά δεν στερούμαι σε τίποτα απολυτός εν σχέση με την προηγουμένη μου εμπειρία στο android.

 

Τώρα μακάρι να δώσουν και άδεια στις εταιρείες online poker να ανεβάσουν τις εφαρμογές τους, κάτι που βέβαια αμφιβάλλω λόγω πολιτικής της Microsoft.

 

Σημ. Στα windows mobile έχω και κλάσης ανώτερες εφαρμαγες για youtube , με πρώτο και καλύτερο το mytube beta.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ πλέον είμαι φουλ καλημενος ... Βέβαια ότι καινούριο ευπροσδεκτο ... Και όλες οι βελτιώσεις επίσης ! Εγώ δουλεύω tube cast γιατί στο my tube δεν μου δείχνει τα κανάλια που έχω εγγραφη ενώ είμαι συνδεδεμένος κανονικά με τον λογαριαμο μ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ πλέον είμαι φουλ καλημενος ... Βέβαια ότι καινούριο ευπροσδεκτο ... Και όλες οι βελτιώσεις επίσης ! Εγώ δουλεύω tube cast γιατί στο my tube δεν μου δείχνει τα κανάλια που έχω εγγραφη ενώ είμαι συνδεδεμένος κανονικά με τον λογαριαμο μ !

 

και εγώ είμαι paid user του Tubecast Pro λόγω casting αλλά λόγο κάποιου θέματος στο τελευταίο του update δεν λειτουργεί και ούτε να το κάνω delete μπορώ. Φαντάζομαι η μοναδική λύση είναι ένα hard reset του κινητού , αλλά για μία και μόνο εφαρμογή βαριέμαι  να το κάνω.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μου ξανά κολησε δεν δούλευαν οι εφαρμογές ,αποφάσισα να το κάνω hard reset μπορείτε να μου πείτε τα βηματα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κάνει το proshot; Δεν μπορώ να το βάλω σαν default camera. Δεν μου βγαίνει στις επιλογές.

ισχύει δεν εμφανίζεται σαν επιλογή, επειδή το δουλεύω το proshoot το έχω παρατηρήσει

 

 

βαλε xodo reader

φοβερή εφαρμογή το xodo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...