Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμένα τα Pdf πάντως ανοίγουν με τον edge απο τότε που μπήκαν τα 10αρια.

ενδιαφέρουσα εφαρμογή το xodo,ευχαριστώ και γω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14926.1000 λένε οι φήμες. και κάτι για redesign στα wifi settings άκουσα.

Ναι αυτό για το fast/slow

Αλλά χθες ήρθε production στον pc 14393.187

http://www.windowscentral.com/windows-10-anniversary-update-cumulative-patch

Έχει μέσα διορθώσεις και για mobile. Οπότε μάλλον αναμένουμε και για 14393.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε όλοι insiders? Αξίζει να είναι κανεις η διαλύει την μπαταρία από τις αναβαθμίσεις ;

Είμαι insider σε 3 κινητά. Όταν υπάρχει πρόβλημα μπαταρίας σε κάποια έκδοση, το γράφω. Αυτή την στιγμή στο κινητό που δουλεύω συνέχεια έχω την τελευταία ενημέρωση σε φαστ. Είναι οκ. Αν έχεις μόνο ένα κινητό μην κάνεις πειράματα. Αν δεις εδώ ότι μια έκδοση είναι εντάξει, τότε μπορείς να την βάλεις. Εκφράζω προσωπική άποψη, εσύ κάνεις ότι νομίζεις.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι insider σε 3 κινητά. Όταν υπάρχει πρόβλημα μπαταρίας σε κάποια έκδοση, το γράφω. Αυτή την στιγμή στο κινητό που δουλεύω συνέχεια έχω την τελευταία ενημέρωση σε φαστ. Είναι οκ. Αν έχεις μόνο ένα κινητό μην κάνεις πειράματα. Αν δεις εδώ ότι μια έκδοση είναι εντάξει, τότε μπορείς να την βάλεις. Εκφράζω προσωπική άποψη, εσύ κάνεις ότι νομίζεις.

Ναι φίλε μια συσκευή έχω ,για άλλο λόγο το είπα για την μπαταρία (γιατί αλαζετε συνέχεια update)είμαι τελείως καινούργιος στο λογισμικο αυτό οποτε το πάω low low
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στο wifi έχουν νέα σελίδα, fb που μπήκα από edge πάει σφαίρα και μηνύματα γράφεις γρήγορα, νομίζω ότι είναι πιο γρήγορο. Θα το τσεκάρω και αύριο να δω πως θα τα πάει με την μπαταρία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σήμερα μου ξανά έκανε εππανακινηση μονο του το κινητό μετά μπήκα στο store και είδα ότι είχε αννανεωθει μόνο του το ίδιο το store ,λετε γι αυτό να μου έκανε επαννακινηση ,και κοιτάξτε σας παρακαλώ άμα ήρθε και σε εσάς αννανεωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...