Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και εχει προαναφερθει εγω θα το αναφερω παλι επειδη πολλοι το εβγαλαν το προ το χειροτερο παιχνιδι...Αυτα ειναι ακομα DEMO και δεν μπορουμε ακομα να βγαλουμε συμπερσμα λογικο να εχει προβληματα αφου δεν ειναι τελειοποιημενο...να πω και την δικη μου αποψη...

1. Χαλια γραφικα ακομα

2. Ειναι πιο δυσκολο απο το 11 στο Κορυφαιος....επιτελους

3. Αναμενω κατι καλυτερο στο ολοκληρο παιχνιδι φυσικα...(μακαρι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν και εχει προαναφερθει εγω θα το αναφερω παλι επειδη πολλοι το εβγαλαν το προ το χειροτερο παιχνιδι...Αυτα ειναι ακομα DEMO και δεν μπορουμε ακομα να βγαλουμε συμπερσμα λογικο να εχει προβληματα αφου δεν ειναι τελειοποιημενο...να πω και την δικη μου αποψη...

1. Χαλια γραφικα ακομα

2. Ειναι πιο δυσκολο απο το 11 στο Κορυφαιος....επιτελους

3. Αναμενω κατι καλυτερο στο ολοκληρο παιχνιδι φυσικα...(μακαρι)

 

Χαλια γραφικα?? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλια γραφικα?? :confused:

Ε ναι τι να πω εμενα δεν μου αρεσαν... ΣΕ γενικες γραμμες ειναι καλα αλλα οχι για καινουργιο παιχνιδι του 2012. Σιγα την τεραστια διαφορα με το 11. Περιμενω κατι πολυ καλυτερο στην κανονικη εκδοση γιατι δυστυχως φιφα δεν μπορω να το παιξω γιατι δεν παιζεται και το προ ηταν αποτυχια...

 

Και κάπου εκεί έχει χαθεί το παιχνίδι,γιατί ζητάτε γραφικά αντί gameplay !

Δικιο εχεις απλως εγω νευριασα διοτι ουτε τα γραφικα δεν βελτιωσανε ελεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι τι να πω εμενα δεν μου αρεσαν... ΣΕ γενικες γραμμες ειναι καλα αλλα οχι για καινουργιο παιχνιδι του 2012. Σιγα την τεραστια διαφορα με το 11. Περιμενω κατι πολυ καλυτερο στην κανονικη εκδοση γιατι δυστυχως φιφα δεν μπορω να το παιξω γιατι δεν παιζεται και το προ ηταν αποτυχια...

 

 

Δικιο εχεις απλως εγω νευριασα διοτι ουτε τα γραφικα δεν βελτιωσανε ελεος...

 

Εε εντάξει μην κοιτάς τόσο τα γραφικά,ας έχει ένα πολύ καλό gameplay,και ας μην έχει τα bugs πχ όπως το βίντεο με το σουτ στο δοκάρι και να τρώνε τούμπες με την μπάλα,, και τα γραφικά έρχονται σε δεύτερη μοίρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεύω ότι πρόβλημα με τα τέρματα θα υπάρχει! το θέμα να είναι αληθοφανές και να μην είναι σπαστικό...

να βάζεις το γκολ της νίκης και στις καθυστερησεις των καθυστερήσεων να κερδίζουν φάουλ και να το βάζουν απευθείας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε, οχι ρε παιδια . Συγγνωμη ,αλλα δε θα με βαλουν να διαλεξω μεταξυ γραφικων και gameplay. Στο 2012 ειμαστε ! Δε μπορουν να φτιαξουν πχ ενα καλο γρασιδι ; Η μηπως δε μπορουν να φτιαξουν ενα αξιοπρεπες ποδοσφαιρικο κομματι οπαδων με καπνογονα-χαρτοπολεμο και τα συναφη;

Ή ειναι δυσκολο να βαλουν μερικους παπαρες να κανουν προθερμανση πισω απο το τερμα ;

 

Εγω θα τους τα λεω ρε παιδι μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα κι εγώ το demo και δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα.

Τα γραφικά του δεν με χάλασαν αλλά το gameplay μου φάνηκε μία από τα ίδια πάνω κάτω.

Τα πλάγια τα δίνει όπου να 'ναι και στα τάκλιν φλερτάρεις πάντα με την κόκκινη κάρτα.

Κοροϊδία έχει καταντήσει πλέον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα κι εγώ το demo και δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα.

Τα γραφικά του δεν με χάλασαν αλλά το gameplay μου φάνηκε μία από τα ίδια πάνω κάτω.

Τα πλάγια τα δίνει όπου να 'ναι και στα τάκλιν φλερτάρεις πάντα με την κόκκινη κάρτα.

Κοροϊδία έχει καταντήσει πλέον!

 

Για πιο demo μιλάς? Διότι στο δεύτερο που βγήκε δεν έδινε τόσο εύκολα φάουλ ή τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε, οχι ρε παιδια . Συγγνωμη ,αλλα δε θα με βαλουν να διαλεξω μεταξυ γραφικων και gameplay. Στο 2012 ειμαστε ! Δε μπορουν να φτιαξουν πχ ενα καλο γρασιδι ;

Στο PC ακόμα και το 11 αν βάλεις το ανισοστροπικό στο τέρμα θα δεις πραγματικό γρασίδι.

 

Στις κονσόλες είναι για κλάματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...