Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω εχω παιξει, το pro σαν παιχνιδι στο ιντερνετ δεν μου εχει παρουσιασει καποιο προβλημα, αντε να ειναι 3-4 οι φορες στα 500+ παιχνιδια που με εχει πεταξει κατα τη διαρκεια αγωνα χωρις λογο..Σαν ατομα βεβαια, πολλοι χρησιμοποιουν διαφορα "κολπα" και ενω χανουν βγαινουν χωρις να χανουν βαθμους, θα δεις τους παικτες επι το πλειστον να παιρνουν ρεαλ και μπαρτσα και να τρεχουν με μεσσι και ροναλντο...Αλλα σε γενικες γραμμες οταν παιζω με ανθρωπους που θελουν να παιξουν κι οχι να νικησουν χρησιμοποιωντας εναν παικτη τοτε το ευχαριστιεμαι παρα πολυ..Απο τα καλυτερα μου ειναι οταν μου ειχε τυχει να γυριζει το παιχνιδι 3 φορες στα τελευταια 20 λεπτα του παιχνιδιου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε 9 μέρες βγαίνει στην Ελλάδα, οπότε υπομονή!!

 

Να ρωτήσω.. online έχει παίξει κανείς με προηγούμενα pro? αξίζει?

Κατά τη γνώμη μου όχι.

 

Γεμάτο Arcade-άδες που έχουν μάθει να παίζουν με τα κολλήματα που τρώει το Online.

 

Έχει Lag γενικότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζοντάς το στο Full, δεν βλέπεις διαφορά δηλαδή?

Ίσως κάτι να παίζει με τους Drivers της κάρτας σου.

 

Γίνεται πολύ διαφορετικό, στην ουσία βλέπεις σε όλο το γήπεδο την υφή του, όχι μόνο εκεί που παίζεται η μπάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω παιξει, το pro σαν παιχνιδι στο ιντερνετ δεν μου εχει παρουσιασει καποιο προβλημα, αντε να ειναι 3-4 οι φορες στα 500+ παιχνιδια που με εχει πεταξει κατα τη διαρκεια αγωνα χωρις λογο..Σαν ατομα βεβαια, πολλοι χρησιμοποιουν διαφορα "κολπα" και ενω χανουν βγαινουν χωρις να χανουν βαθμους, θα δεις τους παικτες επι το πλειστον να παιρνουν ρεαλ και μπαρτσα και να τρεχουν με μεσσι και ροναλντο...Αλλα σε γενικες γραμμες οταν παιζω με ανθρωπους που θελουν να παιξουν κι οχι να νικησουν χρησιμοποιωντας εναν παικτη τοτε το ευχαριστιεμαι παρα πολυ..Απο τα καλυτερα μου ειναι οταν μου ειχε τυχει να γυριζει το παιχνιδι 3 φορες στα τελευταια 20 λεπτα του παιχνιδιου...

 

ναι, αυτό αξίζει, να έχει αγωνία μέχρι τελευταία στιγμή!

 

Κατά τη γνώμη μου όχι.

 

Γεμάτο Arcade-άδες που έχουν μάθει να παίζουν με τα κολλήματα που τρώει το Online.

 

Έχει Lag γενικότερα.

 

Αυτό δεν είναι και τόσο καλό, εκτός αν γίνω και γω ένας απο αυτούς :P

 

Μου έχει κολλήσει για αυτό το Pro αυθεντικό, για αυτό ρωτάω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ανισοτροπικ ειναι στο φουλ , αλλα ακομα εγω γρασιδι δεν βλεπω!

 

 

Δε ξέρω αν έχει ειπωθεί, αλλά δες μήπως αυτό είναι το πρόβλημα σου.

 

 

Έτσι αφαιρείς την θολούρα.

 

 

 

http://www.dsogaming.com/news/pes-2012-demo-mod-that-removes-the-blur-post-process-effect/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αν έχει ειπωθεί, αλλά δες μήπως αυτό είναι το πρόβλημα σου.

 

 

Έτσι αφαιρείς την θολούρα.

 

 

 

http://www.dsogaming.com/news/pes-2012-demo-mod-that-removes-the-blur-post-process-effect/

 

ωραιος, εφυγε η θολουρα !

 

αλλα το γρασιδι παραμενει κακο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πια θολούρα ρε παιδιά? Στο σύστημα της υπογραφής μου το game είναι απλά τέλειο(απεικόνιση)..

Το γρασίδι είναι πολύ καλύτερο από πέρσι...(δεν συγκρίνεται με το 11)!

Στο κάτω κάτω όσοι έχετε πρόβλημα δεν σημαίνει οτι οφείλεται στο game, σε λίγες μέρες

θα βγει κανονικά οπότε το πιθανότερο όσα προβλήματα υπάρχουν θα έχουν λυθεί... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι κάτι σαν θολούρα όταν ξεκινά ο αγώνας μέχρι την σέντρα, κατά την διάρκεια του

αγώνα όμως δεν υπάρχει κάτι τέτοιο....., εσείς για να καταλάβω έχετε ''θολούρα'' και κατά την διάρκεια του αγώνα?? :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο έχει...

 

Εντάξει μία θολούρα λίγο την έχει και το δεύτερο. Όπως έχω πει, τα πολύ Crispy γραφικά δεν μου αρέσουν, οπότε είμαι εντάξει. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...