Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά πού τις είδατε τις γραφικάρες; Εμένα έχει ένα blur effect και τα γραφικά είναι ουσιαστικά χειρότερα από του 11. Υπάρχει γενικά μια θολούρα.

Να σημειώσω ότι το έχω προμηθευτεί από το "θείο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πολυ ευχαριστως παιδια να το μοιραζομουνα αλλα :

 

1ον : Δεν εχω κανει ολες τις μεταγραφες , μονο για τις ομαδες που ενδιαφερουν τους φιλους μου που παιζουμε μαζι ( Ρεαλ,Μπαρτσα,Μαντζεστερ,Νιουκαστλ,Ιντερ ) και

2ον: Παιζουμε σε PS3 και δεν ειναι δικο μου

 

αλλα κοντος ψαλμος , σε λιγο καιρο θα βγει το Patch και θα μαστε νταξει.

Επισης καπου ειχε παρει το ματι μου ενα USB στικακι , που θα κανει ολες τις μεταγραφες , φανελες και ονοματα σε ολες τι ομαδες( αλλα αυτο τωρα που το ξαναθυμαμαι ηταν για PS3 )

 

Δεν πειράζει φίλε μου, σ'ευχαριστώ πάντως...

 

Έχει βγει ήδη patch που αφαιρεί το Blur. Αναζητήστε το στα γνωστά μέρη.

 

Όλοι έχουν το πρόβλημα του Blur???

Δηλαδή είναι standard ή σε μερικούς υπάρχει και σε άλλους όχι?

Ρωτάω γιατί εγώ δεν έχω προσέξει κάτι αλλά πάλι τα μάτια μου δεν είναι και τόσο "εκπαιδευμένα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ειδικό αρχείο που ΑΦΑΙΡΕΙ την θολούρα στην έκδοση 1.01. Βρείτε το παιδιά.

 

 

Σαν gameplay, πήγα την ταχύτητα στο -1, μου φαίνεται ΠΟΛΥ πιο γρήγορο από το περσινό και είναι λες και λείπουν animation από τις κινήσεις των παιχτών, την πιο περίεργη κίνηση που έχω δει ποτέ σε Pro.

 

Ψιλο-άσχημες εντυπώσεις δηλ.

 

Αυτά στην έκδοση 1.01

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω το pro αρκετά χρόνια...

Εποχής ps1 με την γιαπωνέζικη εκδοχή του παιχνιδιού... ακόμα δεν είχε έρθει Ευρώπη!!!!

Τόσο εγώ όσο και τα φιλαράκια μου πιστεύουμε είναι οτι καλύτερο είχαμε μέχρι τώρα, μπορεί να έχει κάποιες

αδυναμίες για μερικούς αλλά το παιχνίδι είναι πώρωση και δεν συγκρίνεται με το περσινό τόσο σε γραφικά(μα καλά πως δεν το βλέπετε μερικοί)

όσο και σε κίνηση(ατμόσφαιρα)!!!!

Ελπίζω να δούμε σύντομα κάποιο update μέσα απο το παιχνίδι με τις νέες μεταγραφές, δεν μπορώ να βλέπω την ΠΑΝΑΘΑ να έχει ακόμα τον

ΣΙΣΕ,ΤΖΟΡΒΑ.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι αντικρουόμενα. Μάλλον δεν το έγραψα σωστά ή δεν το κατάλαβες εσύ.

Το να είσαι τετατετ φάτσα με τον τερματοφύλακα και με ένα απλό πλασέ να βάλεις γκολ, είναι κάτι που τουλάχιστον 7/10, πρέπει να συμβαίνει.

Στο PES 2011, για να βάλεις γκολ ήταν πολύ δύσκολο και συνήθως έμπαιναν άσχημα γκολ ή γκολ λόγω αδυναμίας του αντιπάλου να αντιδράσει, λόγω κακού χειρισμού.

 

Από την άλλη, τόσο το PES 11 όσο και το 12 έχουν το ίδιο πρόβλημα όταν εμείς κάνουμε έξοδο στον τερματοφύλακα σε έναν τετατετ πατώντας το κουμπί εξόδου, ο τερματοφύλακας βγαίνει γύρω γύρω, όταν ο επιθετικός έρχεται από το πλάι της περιοχής.

Ας έβγαινε σωστά και ας το έτρωγε. Το να βγαίνει γύρω γύρω όμως είναι κάτι που πρώτον χτυπάει άσχημα οπτικά και δεύτερον είναι εκνευριστικό.

 

Δηλαδή εσύ νομίζεις ότι άλλα ισχύουν όταν βγαίνεις εσύ τετ-α-τετ και άλλα ισχύουν όταν βγαίνει ο αντίπαλός σου τετ-α-τετ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως , στην εκδοση για PS3 δεν υπαρχει θολουρα

Υπάρχει σε σχέση με το 2011, αλλά νομίζω ότι είναι λιγότερη από το Demo.

 

Παίζω το pro αρκετά χρόνια...

Εποχής ps1 με την γιαπωνέζικη εκδοχή του παιχνιδιού... ακόμα δεν είχε έρθει Ευρώπη!!!!

Τόσο εγώ όσο και τα φιλαράκια μου πιστεύουμε είναι οτι καλύτερο είχαμε μέχρι τώρα, μπορεί να έχει κάποιες

αδυναμίες για μερικούς αλλά το παιχνίδι είναι πώρωση και δεν συγκρίνεται με το περσινό τόσο σε γραφικά(μα καλά πως δεν το βλέπετε μερικοί)

όσο και σε κίνηση(ατμόσφαιρα)!!!!

Ελπίζω να δούμε σύντομα κάποιο update μέσα απο το παιχνίδι με τις νέες μεταγραφές, δεν μπορώ να βλέπω την ΠΑΝΑΘΑ να έχει ακόμα τον

ΣΙΣΕ,ΤΖΟΡΒΑ.. ;)

Όποιος παίζει Pro από παλιά στην αρχή του φαίνεται λίγο παράξενο, η ουσία όμως πάντα παραμένει ίδια. Γι' αυτό μερικές φορές δεν θέλω να κουβεντιάζω με αυτούς που εκτός από Pro παίζουν και FIFA. Όπως προκύπτει η δεύτεροι δεν έχουν καταλάβει ακριβώς τι γίνεται με το Pro.

 

Δηλαδή εσύ νομίζεις ότι άλλα ισχύουν όταν βγαίνεις εσύ τετ-α-τετ και άλλα ισχύουν όταν βγαίνει ο αντίπαλός σου τετ-α-τετ;

Πάλι δεν με κατάλαβες.

Διαφωνώ στον τρόπο που βγαίνει ο τερματοφύλακας όταν πατάμε το κουμπί εξόδου και ο επιθετικός έρχεται από το πλάι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το 1.01 πάντως που έβαλα δεν την αφαίρεσε τη θολούρα...

 

Και με τα σουτ τι στον κόρακα γίνεται? Γιατί πάνε όλα στο Θεό?

Γιατί είσαι άμπαλος αγόρι μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι δεν με κατάλαβες.

Διαφωνώ στον τρόπο που βγαίνει ο τερματοφύλακας όταν πατάμε το κουμπί εξόδου και ο επιθετικός έρχεται από το πλάι.

 

Και ούτε πρόκειται απ' ότι φαίνεται. :-) Δε βαριέσαι. Καλή καρδιά! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί είσαι άμπαλος αγόρι μου!

 

Τσου ρε Λάκη, όποτε θέλεις να σε διδάξω. :P Τελικά άρχισα να παίζω με τον μοχλό και τα σουτάκια πηγαίνουν όπως πρέπει.

 

Ίσως έχει πιάσει μάκα ο σταυρός και με εμπόδιζε να σημαδέψω στο πλασέ. :eek::fear::P

Επεξ/σία από Erwdios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά 2 ερωτήσεις.. παίζω σε pc με απλό χειριστήριο χωρίς τα μοχλάκια.

 

1) στο gameplan έχει να επιλέξουμε 3-4 τακτικές.. υπάρχει κάποιο κουμπί για να τις εναλλάσουμε στο παιχνίδι?

 

 

2) αν μας έχει στείλει κάποιος μήνυμα συνομιλίας υπάρχει τρόπος να το δούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά 2 ερωτήσεις.. παίζω σε pc με απλό χειριστήριο χωρίς τα μοχλάκια.

 

1) στο gameplan έχει να επιλέξουμε 3-4 τακτικές.. υπάρχει κάποιο κουμπί για να τις εναλλάσουμε στο παιχνίδι?

 

 

 

αν θεωρησουμε οτι εχεις κουμπι SELECT , το πατας ταυτοχρονα το SELECT+Long Ball ( ή τελος παντων το κουμπι που βρισκεται το Long ball by default )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...