Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα εχω ένα προβλημα με το pes 2012

Your computer does not meet the minimum system requirements to run this software.

As a result, you may experience errors during operation.

Your video card does not meet the required specifications. (GPU: VRAM 128 MB)

 

laptop εχει καρτα nVidia GeForce GT 555M 2048 MB να το φτιαξω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κανεις δεν εχει το προβλημα με τα φαουλ ?

Ουτε στο μπασκετ δε δινονται ετσι ευκολα

Αλλες φορες προσπαθεις να κλαδεψεις καποιον και δεν τα καταφερνεις

 

Κι εγώ έχω πρόβλημα, αλλά θεωρώ ότι μαθαίνοντας το παιχνίδι δε θα έχω πρόβλημα. Νωρίς είναι ακόμη. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως έχει βάλει βάλει στις επιλογές να είναι 5,1, απλά δες το.

 

Σωστος, αυτο ηταν...αλλαξα ηχεια και ξεχασα να αλλαξω τη ρυθμιση, σ'ευχαριστω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω παιδιά τι λέτε για ρεαλισμό και τέτοια. Έπαιζα pro φανατικά μέχρι το 2005 και από τότε παίζω όποτε κάτσει.

Στο 2012 δεν βλέπω να έχουν αλλάξει και πολλά από τότε.

Τα ίδια (σε γενικές γραμμές) γραφικά και animation και το ίδιο τραγικό AI.

Δεν βλέπω κάποια τεράστια εξέλιξη σε αυτόν τον τομέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έχω πρόβλημα, αλλά θεωρώ ότι μαθαίνοντας το παιχνίδι δε θα έχω πρόβλημα. Νωρίς είναι ακόμη. :-)

 

Τι να μαθεις? Αφου καθε επαφη τη δινει φαουλ

Αυτοι πρεπει να αλλαξουν κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα βλέπεις το ίδιο AI, έχεις πρόβλημα. :-)

 

Δεν αναφέρομε στο επίπεδο δυσκολίας που πράγματι φέτος είναι πολύ μεγαλύτερος.

Τι να το κάνω όταν παίρνει την μπάλα ο κάθε Βυντρας και δεν την χάνει ούτε με σφαίρες. Δεν το θεωρώ εξελιγμένο ΑΙ αυτό το πράγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να μαθεις? Αφου καθε επαφη τη δινει φαουλ

Αυτοι πρεπει να αλλαξουν κατι

 

Γιατί να το αλλάξουν; Να το κάνουν όπως ήταν παλιά, που έκλεβες την μπάλα με κλειστά μάτια; Εγώ είχα σιχαθεί να παίζω έτσι, δεν άντεχα για άλλα τόσα χρόνια την ίδια ιστορία.

 

Δεν ξέρω πως παίζεις εσύ, αλλά εγώ είχα συνηθίσει να πηγαίνω πάντα τρέχοντας πάνω στον αντίπαλο από τα προηγούμενα PES. Στο καινούργιο, διαπιστώνω ότι όταν πηγαίνω πιο ήρεμα, δε σφυρίζει φάουλ. Δικό μου είναι αυτή τη στιγμή το πρόβλημα, επειδή υπάρχουν συνήθειες που πρέπει να αποβάλλω από παλιότερα PES. Αν είναι του παιχνιδιού, θα το ξέρουμε σε μερικούς μήνες.

 

@gchris7, η εξέλιξη του ΑΙ καμία σχέση δεν έχει με αυτό που περιγράφεις. Τα ανοίγματα, ο τρόπος που συνδυάζονται οι παίχτες, το πως μαρκάρουν και τα ρίσκα ή μη-ρίσκα που παίρνουν δείχνουν την εξέλιξη του ΑΙ. Αυτό που αναφέρεις, είναι απλά το θέμα που συζητάμε με τον adi32 και είναι ένα από τα στοιχεία του παιχνιδιού. Σε αυτή τη συζήτηση, μιλάμε για τακτικά θέματα και εκεί η διαφορά είναι μέρα με νύχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι κατάλαβα όταν πηγαίνεις με φόρα με το Χ πατημένο να κλέψεις μπάλα δίνει φάουλ . Πάντως την εκτέλεση φάουλ νομίζω πως την έχουν κάνει ποιο εύκολη . Πλέων όταν εκτελώ η πιθανότητες goal είναι πάρα πολύ αυξημένες ακόμα και από μακρινή απόσταση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν είπα ότι το επίπεδο δυσκολίας έχει να κάνει με το ΑΙ. Το ίδιο λέμε.

Μια κάποια εξέλιξη σαφώς και υπάρχει, όπως το να κάνουν κίνηση οι παίχτες, αλλά για εμένα δεν είναι αρκετή, 2012 είμαστε...

Εκεί που καταλαβαίνεις πόσο μέτριο είναι ακόμα το ΑΙ είναι στο Legend. Εκεί γίνονται πράγματα που γελάει και ο κάθε πικραμένος.

Έχουν βρει τώρα όλες η εταιρίες και κάθε σεζόν σε βάζουν να πληρώσεις στην ουσία το ίδιο παιχνίδι με κάποιες μικρο-αλλαγές κάθε φορά, που θα μπορούσαν να τις βάλουν και σε ένα πατσακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αφορμη αυτο που λεει ο φιλος απο πανω μου , θελω να πω το εξης.Οτι κανονικα - αν η ΚΟΝΑΜΙ σεβοταν εμας( αλλα και η EA , οσο αφορα το ΦΙΦΑ) θα ταν προτιμοτερο να μην εβγαζαν ενα νεο ποδοσφαιρακι καθε χρονια , αλλα να προετοιμαζαν ενα νεο παιχνιδι για τα επομενα 2-3 χρονια.Απλα ,καθε χρονο ας κυκλοφοραγαν ενα patch με τους νεους παικτες/μεταφραφες.

 

Οπως γινοταν παλια με το Sensible soccer και το Kick off. Δεν βγαινανε καθε χρονο νεα ποδοσφαιρακια!

 

Με αυτο, θα μπορουσαμε να δουμε ενα πολυ καλυτερο και πολυ διαφορετικο PRO και οχι κατι βιαστικο ισα ισα για να πουμε οτι βγηκε κατι νεο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να ταν έτσι.Το ίδιο αναρωτιέμαι κ εγώ εδώ κ καιρό.Αλλά όσο υπάρχουν άτομα π θα το αγοράζουν κάθε χρόνο(όχι οτι είναι τπτ κακό) κ η εταιρεία έχει κέρδη δεν παίζει να το σταματήσουν..εκτός αν αλλάξει κάτι ριζικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα,

 

εμενα προσωπικα απο το ξεκινημα των PRO , μονο το 2010 δε μου αρεσε σε σημειο που να πω :"οκ , φετος μας κοψανε την μπαλα".

 

Μεχρι το 2009 μου αρεσε πολυ. Μετα το επομενο , το 2010 ηταν ΧΑΛΙΑ , το 2011 τρωγοτανε...

 

φετος κανανε μια πολυ καλη προσπαθεια , εχουν προοδευσει αρκετα, το φχαριστιεμαι , αλλα πρεπει να διορθωσουν καποια σημεια οπως τον τερματοφυλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jim, συμφωνώ απόλυτα και προσθέτω ότι μέχρι τώρα για μένα το κορυφαίο ήταν το PES6 που είχε φυσικά και αυτό τα ελαττώματά του, όπως όλα. Τώρα πιστεύω ότι το φετινό θα είναι το μέτρο σύγκρισης για τα επόμενα. Βέβαια, εξακολουθώ να θεωρώ ότι είναι νωρίς ακόμη για κρίσεις.

 

ΥΓ. Ακόμη και το 2010, το έπαιξα πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Legend επιπεδο δεν υπαρχει.Θα μας τρελανετε μερικοι.Για την ΑΙ:

Σε Top player κανει που και που κατι περιεργα.Να παιζετε ειτε σε pro ειτε σε Superstar.Το παιχνιδι σε Superstar,-2, με απενεργοποιημενες τις βοηθειες ειναι ο,τι καλυτερο εχει βγει ever σε ποδοσφαιρο.Επισης εχω παιξει περι τα 180 ματς και ακομα να δω εστω μια γκαφα τερματοφυλακα.Εχω τη Swansea...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...