Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά καλησπέρα θα ήθελα τα φώτα σας γιατί έχω να ασχοληθώ χρόνια με την συγκεκριμένη απόλαυση σκέφτομαι για ένα σετακι ναργιλέ steamulation και σε πήλινο το quasar υπάρχει κάτι εναλλακτικό σε καλύτερη τιμή ; 

 

https://www.skroutz.gr/s/24611407/Ναργιλές-Shisha-Steamulation-Prime-Mini-White-45-cm.html?from=catspan

https://naranara.gr/proion/quasar-raas-x-social-smoke/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Moorer7 είπε

Παιδιά καλησπέρα θα ήθελα τα φώτα σας γιατί έχω να ασχοληθώ χρόνια με την συγκεκριμένη απόλαυση σκέφτομαι για ένα σετακι ναργιλέ steamulation και σε πήλινο το quasar υπάρχει κάτι εναλλακτικό σε καλύτερη τιμή ; 

 

https://www.skroutz.gr/s/24611407/Ναργιλές-Shisha-Steamulation-Prime-Mini-White-45-cm.html?from=catspan

https://naranara.gr/proion/quasar-raas-x-social-smoke/

 

Θες μικρό ναργιλέ ή τυχαία έβαλες τον mini? Σε ελάχιστα πιο ψηλό θα πήγαινα σε ALPHA Hookah X με παραπλήσια τιμή, αλλά αυτό είναι προσωπικό γούστο επειδή δεν συμπαθώ τις click system γυάλες. Εναλλακτικά, mamay customs coilover micro και alpha hookah beat 

Επίσης ούτε το quasar θα έπαιρνα, αρκετά μεγάλη χωρητικότητα και θέλει ιδιαίτερο χειρισμό. Πάρε lotus 1+ replica + καλό πήλινο (πχ alpaca ή japona) και σου μένουν και ρέστα 

Επεξ/σία από greekboy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/7/2021 στις 6:40 ΜΜ, Moorer7 είπε

Παιδιά καλησπέρα θα ήθελα τα φώτα σας γιατί έχω να ασχοληθώ χρόνια με την συγκεκριμένη απόλαυση σκέφτομαι για ένα σετακι ναργιλέ steamulation και σε πήλινο το quasar υπάρχει κάτι εναλλακτικό σε καλύτερη τιμή ; 

 

https://www.skroutz.gr/s/24611407/Ναργιλές-Shisha-Steamulation-Prime-Mini-White-45-cm.html?from=catspan

https://naranara.gr/proion/quasar-raas-x-social-smoke/

 

Kαλησπερα φιλε μου! Εγω δεν θα πηγαινα σε steamulation καθως παρουσιαζουν συχνα προβληματα στις γυαλες και ιδιαιτερα στο clicksystem ,θα προτιμουσα κατι σε ναργιλε με φλαντζα! Επισης τι προτιμας , βαρυ ελαφρυ τραβηγμα;

Το quasar ειναι μια πολυ ευκολη λυση καθως οτι στρωσιμο καπνου και να κανεις το αποτελεσμα δεν θα ειναι απογοητευτικο!

Στην θεση σου ομως θα πηγαινα σε πηλινο καθως εχεις την δυνατοτητα να πειραματιστεις αναμεσα σε phunnel ,killer, σε packs και σε οτι χωρητικοτητα θες! Πχ μικρο μπωλ για μαυρο καπνο κτλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω τι γνώμη έχετε για τις γεύσεις της adalya γιατι σκέφτομαι να πάρω και μ είπαν ότι όλες πέρα από ένα δυο δεν αξίζουν και επειδή κάνουν 53ε η μια δεν θα ήθελα να πάρω κάτι ξαι να πάει χαμένα. Οποίος ξέρει θα εκτιμούσα την βοήθεια του να μην πετάξω τα λεφτά μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Giannis_Moralis είπε

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω τι γνώμη έχετε για τις γεύσεις της adalya γιατι σκέφτομαι να πάρω και μ είπαν ότι όλες πέρα από ένα δυο δεν αξίζουν και επειδή κάνουν 53ε η μια δεν θα ήθελα να πάρω κάτι ξαι να πάει χαμένα. Οποίος ξέρει θα εκτιμούσα την βοήθεια του να μην πετάξω τα λεφτά μ

love 66 , lady killer , hawaii , αυτες εχω ξεχωρισει εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
29 λεπτά πριν, dgeorgios είπε

love 66 , lady killer , hawaii , αυτες εχω ξεχωρισει εγω

Επειδή το θέμα γεύσης είμαι πολύ υποκειμενικό δυστηχως αν κάποιος δεν δοκιμάσει μια γεύση δεν θα μάθει ποτέ αν του αρέσει η όχι

Πχ εμεν; το το love μου αρέσει αλλά τα άλλα 2 που αναφέρεις δεν τα θέλω ούτε σε μίξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Inuyasha είπε

Επειδή το θέμα γεύσης είμαι πολύ υποκειμενικό δυστηχως αν κάποιος δεν δοκιμάσει μια γεύση δεν θα μάθει ποτέ αν του αρέσει η όχι

Πχ εμεν; το το love μου αρέσει αλλά τα άλλα 2 που αναφέρεις δεν τα θέλω ούτε σε μίξη

ισχυει παρα πολυ αυτο που λες φιλε μου! Γενικα καλο θα ηταν να παει σε best seller (δηλαδη σε γευσεις που αρεσουν στον περισσοτερο κοσμο ) και μετα σε κατι πιο εξεζητημένο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας θα ήθελα να ρωτήσω αν έχεις κανένας ανταλλακτικά από ναργιλέ el badia C7 χάσαμε ένα κομμάτι και δεν μπορω δυστυχώς να βρώ πουθενά.Είναι το κομμάτι κάτω από το πιάτο.. 

received_508539100449073.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, hookahs_hood είπε

Καλησπερα σας παιδια θα ηθελα την γνωμη σας!

Εχω παρατηρησει πως πολλοι απο εσας ψαχνονται για αυθεντικους καπνους γερμανικους , θα ηθελα να μαθω τι γευσεις θα προτιμουσατε ;

Επισης ποια πιστευετε πως θα ηταν μια φυσιολογικη τιμη μεταπωλησης αυθεντικου καπνου σε συσκευασια των 200γρ, εγω πιστευω πως θα ηταν γυρω στα 20-22€ αναλογα και την γευση!

Εγω θελω αυθεντικη γεψη με 15 ευρω/200γρ.Εχεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,

οσο σας διαβαζω τοσο μπερδευομαι.

Θα ηθελα να αγορασω και εγω ενα εργαλειο. Σαν ασχετος που ειμαι μπορειτε να μου πειτε μια αποψη τι να παρω για δοκιμη?

Επισης τι μπατζετ εχουνε αυτα τα εργαλεια?

Αν παρω κατι τετοιο ειμαι ενταξει?

 

sisha.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, intensobank είπε

Γεια σας,

οσο σας διαβαζω τοσο μπερδευομαι.

Θα ηθελα να αγορασω και εγω ενα εργαλειο. Σαν ασχετος που ειμαι μπορειτε να μου πειτε μια αποψη τι να παρω για δοκιμη?

Επισης τι μπατζετ εχουνε αυτα τα εργαλεια?

Αν παρω κατι τετοιο ειμαι ενταξει?

 

sisha.png

ΑΑΑΑΑΑΑΑΨΟΓΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΣΤΟΡΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια,ηθελα να ρωτήσω πως αν παραγγείλω απο μαγαζι στη γερμανια μεχρι ενα κιλο ενας γνωστος με ειχε πει οτι λόγω ευρωπαικής ένωσης δεν περνάνε τελωνείο,πληρώνω δηλαδη μονο τα μεταφορικα,ισχύει κατι τετοιο;Αν οχι μπορει καποιος που εχει κανει παρόμοια παραγγελία η γνωρίζει να μου απαντήσει;Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/8/2021 στις 3:16 ΠΜ, Giannis_Moralis είπε

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω τι γνώμη έχετε για τις γεύσεις της adalya γιατι σκέφτομαι να πάρω και μ είπαν ότι όλες πέρα από ένα δυο δεν αξίζουν και επειδή κάνουν 53ε η μια δεν θα ήθελα να πάρω κάτι ξαι να πάει χαμένα. Οποίος ξέρει θα εκτιμούσα την βοήθεια του να μην πετάξω τα λεφτά μ

Προσωπικά μου φαίνεται τέρμα αδιάφορη μάρκα και οι γεύσεις σαν να μοιάζουν μεταξύ τους. Αυτό όσο αναφορά τις γερμανικές. Οι τουρκικές είναι αρκετά καλύτερες αλλά άντε να βρεις και να είσαι σίγουρος για την αυθεντικότητα τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...