Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 ώρες πριν, virginkiller είπε

απο τουρκια μου αρεσει αρκετά ο serbetli

Ποια δοκιμασες?Εγω εκανα lemon cake και rasbery pistachio ice cream και ηταν επιοικως χαλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, nas91 είπε

Ποια δοκιμασες?Εγω εκανα lemon cake και rasbery pistachio ice cream και ηταν επιοικως χαλια.

Μανταρίνι. Ήταν σε αυτή την συσκευασία. Ξέρω παίζουν διάφορες "εκδόσεις".

αυτή πραγματικά ήταν μια από τις καλύτερες γεύσεις που έχω κάνει. Πολύ κρίμα που ήταν μια φορά και τέλος. Δεν ξαναβρήκα ευκαιρία.received_583639748747708.jpeg.4d5adf3f03a2a6694c94709a788d68ae.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μονο αν εχετε ατομο να τα στελνει απο εξωτερικο θα βρείτε ησυχία,εκτος αν εχετε κανενα γνωστο και τις αγοραζετε απο αυτον έστω και 2-3 ευρω παρα πάνω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μαγκες εχω ερωτηση. πηρα καπνο element να δοκιμασω. εχω συστημα alpha x και μπολακι kolos lyomista. εχω κανει 2 sessions με 2 καρβουνα και δεν τον εχω ευχαριστηθει καθολου. πολλη αχνη γευση με το νιωθω καμενο. τι λετε να κανω λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω, μήπως ξέρετε από που να παραγγείλω φθηνές γεύσεις γιατί έχω ξεμείνει και δυστυχώς είμαι εκτός Θεσσαλονίκης ώστε να αγοράσω κατευθείαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 ώρες πριν, Tristia είπε

ρε μαγκες εχω ερωτηση. πηρα καπνο element να δοκιμασω. εχω συστημα alpha x και μπολακι kolos lyomista. εχω κανει 2 sessions με 2 καρβουνα και δεν τον εχω ευχαριστηθει καθολου. πολλη αχνη γευση με το νιωθω καμενο. τι λετε να κανω λαθος?

Δεν μας λες καθόλου πως κάνεις pack το μπολ element και γενικότερα μαύρα κάπνα αναμα με 2 κάρβουνα(25μμ/26μμ) δεν έχω καταφέρει ποτέ να κάνω σωστό κάπνισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με 3 που ξανα εκανα δεν μαρεσε. πολλη αχνη η γευση με περισσοτερο την αισθηση του καπνου. τα καρβουνα ειναι 26αρια. θελω να μαθω αν ειναι ετσι ο καπνος ή κανω εγω καποιο λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, SIP1995 είπε

Να ρωτήσω, μήπως ξέρετε από που να παραγγείλω φθηνές γεύσεις γιατί έχω ξεμείνει και δυστυχώς είμαι εκτός Θεσσαλονίκης ώστε να αγοράσω κατευθείαν. 

Υπάρχει αξιόλογο μαγαζί στη Θεσσαλονίκη για να αγοράσεις απευθείας καπνό;😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/8/2021 στις 4:02 ΜΜ, xenOs777 είπε

Υπάρχει αξιόλογο μαγαζί στη Θεσσαλονίκη για να αγοράσεις απευθείας καπνό;😂

εχουν βγει ετοιμοι καπνοι βουλκανα. παιζουν και κατι μαγαζια απο ινστα που πουλανε true passion κλειστους ετοιμους. μπορει να λεει αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tristia είπε

εχουν βγει ετοιμοι καπνοι βουλκανα. παιζουν και κατι μαγαζια απο ινστα που πουλανε true passion κλειστους ετοιμους. μπορει να λεει αυτα

Βουλκανα δεν αξίζει ειδικά έτοιμη και πολύ ακριβή,τα true passion πας έχω ψάξει Θεσσαλονίκη είναι αφορολόγητα,ξες κανένα που να πουλάει φορολογημένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...