Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή έχω λίγο χαθεί... μπορεί κάποιος να μου πει με καρτούλα PSN τί παιχνίδια υπάρχουν διαθέσιμα αυτή τη στιγμή για κατέβασμα free, ή έστω κάποιο Link για να τα ελέγχω συχνά-πυκνα;

 

Στο site της sony για το psn δεν κατάλαβα εάν αυτά που είδα (π.χ. uncharted, gravity rush κτλ) είναι επι πληρωμή ή δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ερώτηση: Χρησιμοποιώντας το PS Vita καθώς φορτίζει λέτε να έχει επιπτώσεις στην μπαταρία του?

Ναι αργα ή γρηγορα θα δεις τα αποτελεσματα.. στο πιεσπι η μπαταρια του φορτιζοντας μονο οταν αδιαζε τελειως μου κρατησε 6 χρονια, στο λαπτοπ παλι που το φορτιζα οτι να ναι οπως να ναι μετα τον 1ο χρονο ουτε καν ανοιγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αργα ή γρηγορα θα δεις τα αποτελεσματα.. στο πιεσπι η μπαταρια του φορτιζοντας μονο οταν αδιαζε τελειως μου κρατησε 6 χρονια, στο λαπτοπ παλι που το φορτιζα οτι να ναι οπως να ναι μετα τον 1ο χρονο ουτε καν ανοιγε

Μάλιστα ευχαριστώ για την απάντηση σου. Αν είναι θα συνεχίζω να το φορτίζω κλειστό και όταν τελειώνει τελείως θα παίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αργα ή γρηγορα θα δεις τα αποτελεσματα.. στο πιεσπι η μπαταρια του φορτιζοντας μονο οταν αδιαζε τελειως μου κρατησε 6 χρονια, στο λαπτοπ παλι που το φορτιζα οτι να ναι οπως να ναι μετα τον 1ο χρονο ουτε καν ανοιγε

Το Psp(dayone αγορα)πολλα χρονια δλδ που το εχω το φορτιζω οπως να ναι.Συνηθως το εχω με το καλωδιο.Δεν εχει κανει κιχ.Σε λαπτοπ ομως που εκανα το ιδιο και ουτε τοσο οσο στο psp η μπαταρια τα εφτυσε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Psp(dayone αγορα)πολλα χρονια δλδ που το εχω το φορτιζω οπως να ναι.Συνηθως το εχω με το καλωδιο.Δεν εχει κανει κιχ.Σε λαπτοπ ομως που εκανα το ιδιο και ουτε τοσο οσο στο psp η μπαταρια τα εφτυσε..

Ετσι και με το DS μου, σχεδον 7 χρονια τωρα, φορτιση οπως να ΄ναι και η μπαταρια ακομα δεν εχει κανει κιχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το NDS είναι τέρας! Και χρόνο να έχω να το ανοίξω, ξέρω πως αν πατήσω το Power button θα ανάψει.

Πλέον το PSP μετά απο μία βδομάδα μη λειτουργίας, και γεμάτο να είναι, δεν θα ανάψει.

 

Naruto, προσωπικά το έχω στο ρεύμα, φορτίζει και παίζω. Δε νομίζω να πάθει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι μπαταρίες πλέον δεν έχουν το φαινόμενο της μνήμης που είχαν παλιότερα,τις φορτίζεις όπως να 'ναι.Απλά καλό είναι να μην πέφτουν κάτω απο 10%.

 

Τώρα από εκεί και πέρα αν παίζεις και το φορτίζεις παράλληλα απλά θα αργήσει περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το NDS είναι τέρας! Και χρόνο να έχω να το ανοίξω, ξέρω πως αν πατήσω το Power button θα ανάψει.

Πλέον το PSP μετά απο μία βδομάδα μη λειτουργίας, και γεμάτο να είναι, δεν θα ανάψει.

 

Naruto, προσωπικά το έχω στο ρεύμα, φορτίζει και παίζω. Δε νομίζω να πάθει κάτι.

Εχω το ιδιο προβλημα με το δικο μου PSP3000, δειχνει απιστευτα σημαδια ταλαιπορειας και του εχω συμπεριφερθει αρκετα ποιο "μαλακα" απο το DSL μου. Απο τα πληκτρα μεχρι και την λειτουργια της μπαταριας.

 

Ευτυχως το PSV δειχνει να ειναι πολυ καλυτερης ποιοτητας κατασκευαστικα αλλα το αν θα αντεξει στο χρονο μονο ο χρονος θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω πρόβλημα.Πριν ενα μηνα αγορασα το βιτα και πηρα τον ενα μην φρι πλας που εδινε η σονυ.Πριν λιγες ημερες μεσα απο το ps vita αγορασα μια ανανεώση τρεις μήνες.Μου εγραψε Thank you κτλ και υπεθεσα οτι ολαπηγα καλα...ελα ομως που τωρα εντελώς τυχαια πατησα info στο μορταλ κομπατ  και μου εδειξε expire in 5 days.γιατι?αφου εκανα ανανέωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...