Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημερα,

 

Περα απο την μια χειρααποσκευη, μπορουμε να εχουμε και ενα backpack μαζι;

 

Ναι. Δες εδώ:

 

Επιτρεπόμενα όρια χειραποσκευών

 

Μία χειραποσκευή ανά επιβάτη* με βάρος έως 10 κιλά και μέγιστες διαστάσεις 55 cm x 40 cm x 20 cm, συν 1 μικρή τσάντα έως 35 x 20 x 20 cm.

 

https://www.ryanair.com/gr/el/useful-info/help-centre/faq#1-1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και δυο τρεις μέρες (υποθέτω από 1η Δεκέμβρη) δεν μπορείς να κάνεις κράτηση/πληρώσεις αν δεν έχεις λογαριασμό στο site της ryan. Δοκίμασα σε διάφορες γλώσσες και πάντα στο στάδιο της πληρωμής δε σε αφήνει να προχωρήσεις αν δεν συνδεθείς με τον λογαριασμό σου.

 

Στην εφαρμογή στο iphone μπορείς ακόμα να κάνεις κράτηση χωρίς να έχεις λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, γράφω εδώ γιατί δεν βρήκα παρόμοιο νήμα. Πρόκειται να ταξιδέψω για Αμερική σε 2 μέρες. Αρχικά πετάω από Αθήνα για Πόλη και από εκεί αμέσως για Los Angeles (Turkish Airlines). Γνωρίζετε αν μπορώ να έχω μαζί μου ή στην βαλίτσα μου το powerbank? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλημέρα, γράφω εδώ γιατί δεν βρήκα παρόμοιο νήμα. Πρόκειται να ταξιδέψω για Αμερική σε 2 μέρες. Αρχικά πετάω από Αθήνα για Πόλη και από εκεί αμέσως για Los Angeles (Turkish Airlines). Γνωρίζετε αν μπορώ να έχω μαζί μου ή στην βαλίτσα μου το powerbank? Ευχαριστώ

 

Στην handbag σου(μαζι σου)    :-)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Στην handbag σου(μαζι σου)    :-)

 

Είναι δοκιμασμένο? Δηλαδή το έχεις κάνει κι εσύ ή καποιος γνωστός σου? Έχω το Tp link powerbank 10400mah το οποίο δεν είναι και ιδιαίτερα διακριτικό και έχει και ένα Α βάρος. Μην το πάρω μαζί μου και μου πουν ότι πρέπει να το αφήσω και πετάξω 25 ευρώ, κρίμα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δοκιμασμένο? Δηλαδή το έχεις κάνει κι εσύ ή καποιος γνωστός σου? Έχω το Tp link powerbank 10400mah το οποίο δεν είναι και ιδιαίτερα διακριτικό και έχει και ένα Α βάρος. Μην το πάρω μαζί μου και μου πουν ότι πρέπει να το αφήσω και πετάξω 25 ευρώ, κρίμα είναι.

 

 

US and A ειμαι φιλε μου... σε ολες τις domestic flights που κανω συχνα πυκνα( 1-2 per week) παντα τα εχω μαζι μου, ποτε δεν μου ειπε κανενας τιποτα και πιστεψε με οι officers του TSA εδω δεν ειναι  χαλαροι....  :-)

 

Επισης και απο Paris που γυρισα πριν απο λιγες μερες, δεν ειχα κανενα θεμα...

 

Εγω 2 τετοια εχω https://www.amazon.com/Anker-PowerCore-20000mAh-Portable-Qualcomm/dp/B00VLNT9KW/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1481020910&sr=8-2&keywords=anker+20000. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

US and A ειμαι φιλε μου... σε ολες τις domestic flights που κανω συχνα πυκνα( 1-2 per week) παντα τα εχω μαζι μου, ποτε δεν μου ειπε κανενας τιποτα και πιστεψε με οι officers του TSA εδω δεν ειναι  χαλαροι....  :-)

 

Επισης και απο Paris που γυρισα πριν απο λιγες μερες, δεν ειχα κανενα θεμα...

 

Εγω 2 τετοια εχω https://www.amazon.com/Anker-PowerCore-20000mAh-Portable-Qualcomm/dp/B00VLNT9KW/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1481020910&sr=8-2&keywords=anker+20000. 

χεχε καλώς φίλε μου, σ'ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Έβαλε επιλογή για πληρωμή με paypal ,οπότε τώρα δεν κρατάει fee για πληρωμή με πιστωτική όταν αγοράζεις εισιτήριο.

Χρέωνε παραπάνω με κάρτα; Δεν το έχω προσέξει ποτέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη εβδομάδα η πτήση μου καθυστερησε ένα εξαωρο. Έχει τύχει σε κανένα να ζητήσει αποζημίωση λογω καθυστερησης; κ αν ναι, που αποταθηκε καθώς η ryanair δεν έχει γραφεία κ έβγαλε ακρη;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη εβδομάδα η πτήση μου καθυστερησε ένα εξαωρο. Έχει τύχει σε κανένα να ζητήσει αποζημίωση λογω καθυστερησης; κ αν ναι, που αποταθηκε καθώς η ryanair δεν έχει γραφεία κ έβγαλε ακρη;;

https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g1-i10702-k9431073-o50-Ryanair_flight_delayed_for_4_hrs_Compensation_question-Air_Travel.html

 

Με ιδιαίτερη έμφαση στα ποσταρίσματα Νο 45 και Νο 52

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...