Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι συνεχιζουν να λενε για την εφαρμογη ενω δεν ειανι διαθεσιμη να κατεβει;

 

 

 

Ακόμα τίποτα ε; Τι γίνεται ρε γμτ; Πρέπει να κοντεύει χρόνος που την κατεβάσανε!

 

 

 Δε ξέρω εάν έχει ειπωθεί ξανά αλλά οι κάτοχοι iphone μπορούν να δημιουργήσουν uk appleid και να κατεβάσουν το app της ryanair από το uk app store..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν μου λεει κάτι για τιμές... απλά ότι μπορώ να κάνω τσεκ ιν στις 20 Νοεμβρίου 2016 και πως το τσεκ ιν είναι διαθεσιμο 30 μερες πριν την πτήση αναχώρησης. Χωρίς τιμές, χωρίς τπτ...

 

Αν έχεις πληρώσει από τώρα για θέσεις τότε μπορείς να κάνεις τσεκ ιν ένα μήνα πριν την πτήση. Δεν υπάρχει έξτρα χρέωση.

 

Αλλιώς για να σου δοθεί μια τυχαία θέση χωρίς να χρειαστεί να πληρώσεις πρέπει να περιμένεις μια βδομάδα (και από 1/11 4 μέρες) πριν την πτήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ερωτηση μου στην ραιανερ για τον αππ μου ειπανε οτι δεν ειναι διαθεσιμο στην ελλαδα. Γιατι συνεχιζουν να το διαφημιζουν σε μετρο ιστοριες κλπ.. Τι να πω.

 

 

Σημαντικη ερωτηση. Αν το κατεβασω μεσω γκουγκλ απκ και το βαλω μπορω να κανω κανονικα το τσεκ ιν μου για πτηση εσωτερικου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Σημαντικη ερωτηση. Αν το κατεβασω μεσω γκουγκλ απκ και το βαλω μπορω να κανω κανονικα το τσεκ ιν μου για πτηση εσωτερικου;

 

Ναι έχω κατεβάσει την εφαρμογή με Αμερικάνικο account σε ios και έχω κάνει checkin για 4 πτήσεις κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: δεν μπόρεσα να πάω σε 3 ταξίδια που είχα με τη ryan και έκανα αίτηση για επιστροφή των φόρων για αυτά τα ταξίδια.

Έχει ένα διοικητικό τέλος 17€/πτήση/προορισμό.

Η ερώτηση είναι η εξής, αυτό το διοικητικό/ διαικπαιραιωτικό τέλος των 17€ θα χρεωθεί ανεξαρτήτως αν θα έχω κάποια επιστροφή ή οχι? τι εννοώ π.χ. οτι το εισιτήριο στο σύνολο ήταν 100€ και τελικά οι φόροι που αντιστοιχούν είναι 30€ στη περίπτωση αυτή το διοικητικό τέλος είναι μεγαλύτερο (17€ χ 2 διαδρομές, μία πήγαινε και μια να έρθεις = 34€) άρα -4€ αυτά τα χρεώνομαι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στη παρεα..αυριο πεταω για λονδινο χρειαζεται να βγαλω φωτοτυπιες το τσεκ ιν;κ πως με στικακι;

 

δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι σχετικό, αλλά εγώ όταν πέταξα με την Ryanair, έβγαλα φωτοτυπία το check-in,

πήγα βιβλιοπωλείο με στικάκι και το'κανα. Αν έχεις εκτυπωτή, το κάνεις και σπίτι  B)

Και με τη Germanwings το ίδιο έκανα... θεωρώ ότι σε όλες τις εταιρείες το ίδιο γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι σχετικό, αλλά εγώ όταν πέταξα με την Ryanair, έβγαλα φωτοτυπία το check-in,

πήγα βιβλιοπωλείο με στικάκι και το'κανα. Αν έχεις εκτυπωτή, το κάνεις και σπίτι  B)

Και με τη Germanwings το ίδιο έκανα... θεωρώ ότι σε όλες τις εταιρείες το ίδιο γίνεται

Όχι δεν χρειάζεται σε όλες τις εταιρείες, ούτε στην ryan χρειάζεται αν το έχεις στην εφαρμογή του κινητού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα οτι μοιραζουν τιμοκαταλογους πλεον.Εχεις κανεις photo;

 

https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/about-ryanair/inflight-magazine

 

Τα ποτά ισχύουν μόνο για ταξίδια στην Αγγλία (το έιχα ρωτήσει μια φορά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΡΑΙΑΝΑΙΡ ΤΡΕΛΆΘΗΚΕ. ΜΠΕΊΤΕ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΗΣ... 2€ για τον Νοέμβριο. Βέβαια αν είσαι Λονδίνο έχει ένα σωρό προορισμούς. Από Αθήνα άξιζε το Βουκουρέστι αλλά εξαντληθηκαν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχει πέσει το site τους, δεν μου βγάζει πτήσεις....

 

Κανονικα δειχνει και στο ιντερνετ και στο αππ. Τσεκαρε τον broswer μηπως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...