Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπερα. επειδη ταξιδευω το σαββατο θα ηθελα να μαθω αν μπορω να μεταφερω πιστολακι και μασια (ψαλιδι ισιωματος) για τα μαλλια! επισης τι παιζει με τα υρα, μπορω να μεταφερω ενα αρωμα 30ml??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

για το ψαλιδι σιγουρα οχι/ Υγρα μεχρι 100μλ ανα μπουκαλι μεχρι 1λιτρο συνολο . ΓΙα πιστολακι για τα μαλλια δεν ξερω αλλα πιστυεω πως οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικό άρθρο για αυτό το νήμα:

"Η Ryanair γιόρτασε 6 εκ. επιβάτες στον ΔΑΑ"

http://www.sofokleousin.gr/archives/323239.html

 

Το άρθρο αναφέρει για προσφορές απο 14,99€ (εώς 31/10)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. επειδη ταξιδευω το σαββατο θα ηθελα να μαθω αν μπορω να μεταφερω πιστολακι και μασια (ψαλιδι ισιωματος) για τα μαλλια! επισης τι παιζει με τα υρα, μπορω να μεταφερω ενα αρωμα 30ml??

Πιστολάκι και ψαλίδι ισιώματος μπορείς, αλλά θα πρέπει να να βγάλεις από τη βαλίτσα κατά τον έλεγχο. Όμως επιβεβαίωσέ το μήπως άλλαξαν οι κανονισμοί. Εάν το άρωμα είναι σε συσκευασία των 100 ml, δεν έχεις θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το υγρό για φακούς τι παίζει; Σπάνια έχω βρει 100ml υγρό.

 

Εγω στα συντομα ταξιδια γεμιζω 4-5 θηκες υγρο και καθε μερα χρησιμοποιω διαφορετικη, τωρα βεβαια ειδα στο ebay αυτο οποτε σκεφτομαι να το τσιμπησω για τα μελλοντικα μου ταξιδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει 100ρι

εμεις παίρνουμε αυτό

http://lenshop.gr/ygra-fakwn-epafis/113-biogreenaqua-travelkit-100ml

αν θυμαμαι καλα αν παρεις το μεγαλο που εχει 10€ το μικρό το παίρνεις με +2€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ζητατε ενα δειγμα μικρο μαζι με το μεγαλο που θα αγορασετε. Δε πληρωνετε. Εγω επειδη αγοραζω απο μαρκ αλεν τα δικα τους σε προσφορα τους ζηταω και δειγμα για ταξιδι και μου δινουν παντα..

 

Οσο για τα μπουκαλακια αυτα τα εχει και το τζαμπο και δεν ειναι αποστειρωμενα για υγρο φακων επαφης εκτος αν δεν εχεις προβλημα να το βαλεις μεσα σε ενα πλαστικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στα συντομα ταξιδια γεμιζω 4-5 θηκες υγρο και καθε μερα χρησιμοποιω διαφορετικη, τωρα βεβαια ειδα στο ebay αυτο οποτε σκεφτομαι να το τσιμπησω για τα μελλοντικα μου ταξιδια.

Και γω το ίδιο έκανα, έπαιρνα 3-4 θήκες, αλλά και παλι είναι ταλαιπωρία ρε γμτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους ενδιαφεροντες εγω εχω αυτα http://www.skroutz.gr/s/6887897/Amvis-AquaSoft-Travel-Pack-2x60ml.html

 

Στην σκεψη να μπω στην διαδικασια να γεμιζω μικρα μη αποστειρωμενα μπουκαλακια κουραστηκα.

 

 

 

Κατι αλλο. Παω θεσσαλονικη την αλλη βδομαδα μονοημερα λογω δουλειας. Ουτε αποσκευη τιποτα(μονο την τσαντα ταχυδρομου). Επιτρεπεται να παρω τσουρεκι κατι τετοιο και να το βαλω στο αεροπλανο πανω μαζι μου στο γυρνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες για να είναι οι θέσεις διπλα δίπλα, πότε συμφέρει να κάνω check in? Με το που ανοιξει; Μια άλλη φορά που είχα πάει με ryanair, έκανα check in 2-3 μέρες αφού άνοιξε και μου βγήκε απο μόνο του να είναι διπλα διπλα και στο πήγαινε και στο έλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...