Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξαναμπήκε συνδρομή και πάμε δυνατά για Drop 4. Υπάρχει κανένα raiding guild που να κάνει GA ακόμα; Είμαι στο World Bosses μέρος του attunement (50% done) και ψήνομαι τρελλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το guild Saber Riders επιστρρεψαμε για το Drop 4 αν σε ενδιαφερει ποιο φιλικη και ποιο χαλαρη φαση πες μου αλλιως εχει πολλες guild που κανουν ραιδ σε ποιο hardcore style. και εγω στο ιδιο επιπεδο στο attunement ειμαι 

 

Eldolil Shadow whisper η κανεμε add 

 

Λιγα λογια για Εμας για οποιον Ενδιαφέρετε

 

http://wildstar.gr/viewtopic.php?f=38&t=51&p=122#p122 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το guild Saber Riders επιστρρεψαμε για το Drop 4 αν σε ενδιαφερει ποιο φιλικη και ποιο χαλαρη φαση πες μου αλλιως εχει πολλες guild που κανουν ραιδ σε ποιο hardcore style. και εγω στο ιδιο επιπεδο στο attunement ειμαι 

 

Eldolil Shadow whisper η κανεμε add 

 

Λιγα λογια για Εμας για οποιον Ενδιαφέρετε

 

http://wildstar.gr/viewtopic.php?f=38&t=51&p=122#p122 

Ελα μην μου λες τετοια τωρα που με εψισε ο Mamateraza για Final Fantasy :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μην το ακους αυτον...ειναι teddy boy..στο λεει γτ εχει Creed κανα καρο..αντι να σου δωσει ενα να σε μπουσταρουμε να πας 50 να κανουμε καμια κατασταση σε αποτραβαει απο το WS...

 

Γενικα ειμαστε 20+ατομα φυσικά οχι ολοι Ελληνες γτ δεν βγαινουν τα κουκια αλλα η Βαση και το Core ειναι η Ελληνες που ημασταν και παλια ξαναγυρίσαμε ολοι, και ειδικα τωρα που τα ραιδ θα ειναι 20ρια..ειναι μεγαλη ευκαιρια ,μακαρι το drop 4 να ειναι οσο καλο ακουγετε.. κόσμο εχει το παιχνιδι τωρα που δεν εχεις και να κανεις και πολλα  αλλα ειναι η καταληλοτερη περιοδο ωστε να catchaρεις το μεσω επιπεδο των παιχτων..

 

και πιστεψτε με το παιχνιδι τομλω να πω ειναι free Πρεπει να μην θες ωστε να μην βγάλεις το CReed σου!

 

Σας περιμενω μεσα αντε να φτιάξουμε καμιά καλή κατάσταση γτ όσο υπάρχει καλο και φιλικό guild ολα ειναι ωραια οτι και να παιζεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχαχα παιδια τωρα παιζω FF και περναω καλα. Οπως εχω πει πολλες φορες θα μπω στο παιχνιδι στο Drop 4. Ο wintaxt εχει ενα δικιο παντως σ αυτα που λεει, αφου οντως εχω μαζεψει τα credd που χρειαζομαι και ειμαι ανετος :)

 

Aς ελπισουμε παντως το Drop 4 να ειναι τοσο καλο οσο λενε. Θα δειξει...

 

Υ.Γ. Αυτη τη στιγμη για να ειμαι ειλικρινης, ειμαι twitch και περιμενω ανακοινωση απο NCSoft για το expansion του GW2. Αντε να δουμε τι θα ειναι κι αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...