Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ρωτησω ξανα ισως εσυ ξερεις μιας και εκανες βολτες...Θελω να βρω ή το Galaxy S Λευκο ή to LG optimus black αλλα μεχρι 250 ευρω!Ειδες τιποτα στα καταστηματα που πηγες?

 

Galaxy S Λευκο @ multirama. αλλα πριν 1 βδομαδα :(

εδω λευκό S Plus: http://www.multirama.gr/products/product?pid=0619829&catid=100800 (μαλλον τελος ομως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλε μου και εγω αυτο σκεφτομουν το κινητο οσο πατατα και αν το λενε μερικοι ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του + οτι ο Tegra 2 γυνετε overclocked στα 1.4Ghz σταθερα.

Επισης αν ψαχτεις βρισκεις τη βαση του στα 160 ευρω οποτε με λιγοτερο απο 500 ευρω εχει κινητακι και netbookακι.

 

 

Πολλά λές.

Με 385€ έχεις το κινητό (310€) απο Ελλάδα και μαζί και το Motorola Atrix Work and Play Kit (£49.99+£12.00 μεταφορικά= 75€) ;)

Έχω ψηθεί και εγώ πάντως για το πακετάκι atrix + multimedia kit σε σημείο που σκέφτομαι να δώσω το ideos X5 + το samsung galaxy s λίγων ημερών και να πάρω αυτό. Αν το είχα ψάξει νωρίτερα θα το είχα πάρει σίγουρα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά λές.

Με 385€ έχεις το κινητό (310€) απο Ελλάδα και μαζί και το Motorola Atrix Work and Play Kit (£49.99+£12.00 μεταφορικά= 75€) ;)

 

Καλυτερα να βιαστεις: Quantity: 1 available / 6 sold.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ipal το έχω δεί ήδη και έχω τρελαθεί. Η τιμή τα σπάει και ο seller έχει 100% θετικό feedback.

Το θέμα είναι ότι πρέπει να σπρώξω και τα 2 κινητά διαφορετικά θα πέσει παντόφλα, ήδη το ξεσκίσαμε και φέτος! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως μαλλον για το lapdock που το κανει netbook λενε πιο πανω... οχι για αυτο το keyboard kit.

 

Όχι φίλε μου. Αυτό είναι το full kit.

Συνδέεται με οθόνη μέσω της mini hdmi που έχει το dock και τα υπόλοιπα (keyboard+mouse) με bluetooth.

Επιπλέον έχει και remote ενώ το dock έχει και 3 υποδοχές usb 2.0.

Το συγκεκριμένο πακέτο κοστίζει amazon.uk ~130GBP. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι, αυτος τα εχει καβατζωσει απο orange και τα δινει τοσο. το lapdock ποσο κανει? τα πουλαει ενας ebay ΟΛΑ μαζι αν το ειδες, 170 εχουν φτασει. αλλα δε στελνει Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πάει και το παλιάμπελο. :P

Το χτύπησα και ησύχασα. :lol:

 

Το καλώδιο εν το μεταξύ παρέχεται στη συσκευασία του κινητού, οπότε πάμε τώρα για το atrix.

"Just connect the Standard HDMI cable (which came with the phone) to the back of the dock along with other USB accessories and use your Motorola ATRIX as if it's a PC."

 

Sorry για το offtopic. :)

post-175857-0-96697100-1324252254_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν χτυπησεις και το lapdock θα πεσει πολυ παντοφλα? :P

280 κανει! http://www.amazon.co.uk/Motorola-Lapdock-for-ATRIX/dp/B00519L43M/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1324251923&sr=8-1

 

Mπα δεν μου χρειάζεται. Περισσότερο θα με βολέψει αυτό μιας και έχω μια monitor-tv Philips 23IT απο την περίφημη προσφορά του Getit που κάθεται. Έτσι θα τα συνδέσω σε αυτή. Perfect. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπα δεν μου χρειάζεται. Περισσότερο θα με βολέψει αυτό μιας και έχω μια monitor-tv Philips 23IT απο την περίφημη προσφορά του Getit που κάθεται. Έτσι θα τα συνδέσω σε αυτή. Perfect. :)

Εγω πιο πολυ για το lapdock ψηνομαι στην Αμερικη το ειχε προσφορα η ΑΤ/Τ στα 50 δολλαρια πριν λιγες μερες :shock: :shock: :shock:

 

Μαλλον θα το τσημπισω και εγω μαζι με PS3 :-D και απο Φεβρουριο παω για PS Vita :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πάει και το παλιάμπελο. :P

Το χτύπησα και ησύχασα. :lol:

 

Το καλώδιο εν το μεταξύ παρέχεται στη συσκευασία του κινητού, οπότε πάμε τώρα για το atrix.

"Just connect the Standard HDMI cable (which came with the phone) to the back of the dock along with other USB accessories and use your Motorola ATRIX as if it's a PC."

 

Sorry για το offtopic. :)

lionheart ελπιζω να σου ερθει κ ολα καλα ,εμενα με economy post με εκλεψαν μεσα απο τα ελτα για ενα κινητο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lionheart ελπιζω να σου ερθει κ ολα καλα ,εμενα με economy post με εκλεψαν μεσα απο τα ελτα για ενα κινητο...

 

Παρήγγειλες κινητό με economy post και στο έκλεψαν εδώ στα Ελτά? :confused:

Τι παίχτηκε δηλαδή, για λέγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lionheart ελπιζω να σου ερθει κ ολα καλα ,εμενα με economy post με εκλεψαν μεσα απο τα ελτα για ενα κινητο...

 

εγώ πήρα δύο παιχνίδια απο amazon και τα αλάνια εδώ πέρα είχαν σκίσει τον σκληρό χαρτονένιο φάκελο για να δουνε τι έχει μέσα...και δεν παίζει να το έκανε κάποιος στην πολ γιατί ο ταχυδρόμος μου χτύπησε το κουδούνι...να μου πει ότι τον αφήνει έξω...πάλι καλά που δεν ενθουσιάστηκαν...έπρεπε να τον είχα βγάλει φωτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...