Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέα προσφορά από το Multirama:

Samsung GT-I9000 Galaxy S - Smartphone - Μαύρο

0514732 Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας

Τιμή Web: 249 €

Τιμή λιανικής: 399 €

 

Στο μεταξύ η προσφορά της Ηλεκτρονικής έληξε.

 

Οποτε πεφτει κανονικα η τιμη απο παντου.

Εξυπνο το Mediamart, προλαβε και εκανε πρωτο τη μείωση και τα πουλησε με το τσουβαλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οποτε πεφτει κανονικα η τιμη απο παντου.

Εξυπνο το Mediamart, προλαβε και εκανε πρωτο τη μείωση και τα πουλησε με το τσουβαλι

 

Ή έριξαν όλοι την τιμή επειδή την έριξε πρώτο το media markt.

Καλά νέα, όπως και νά'χει, για αυτούς που το έψαχναν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια παρηγγειλα και εγω απο το MULTIRAMA λογω αποστασης.Πως μπορω να ξερω τι firm φοραει πριν το ανοιξω( γι αυτο και εβαλα παραλαβη απο το καταστημα).Μεσω serial?Στο site λεει android 2.1.Αν οντως ειναι αυτο υπαρχει προβλημα?Μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα η samsung ξεκινησε να διωχνει στοκ στα παλια πλεον galaxy κ λογικα εκανε αυτη την συμφωνια με την mediamarkt λογω της πολιτικης μαρκετινγκ που εχει η εν λογω εταιρια ( τιμη λιωμα με διαφημιστικη καμπανια, προιοντα σε καλαθια κλπ). ετσι σκεφτειτε εκανε διαφημιση η media markt και εμμεσα πουλαει και το πλαισιο ηλεκτεονικη κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια παρηγγειλα και εγω απο το MULTIRAMA λογω αποστασης.Πως μπορω να ξερω τι firm φοραει πριν το ανοιξω( γι αυτο και εβαλα παραλαβη απο το καταστημα).Μεσω serial?Στο site λεει android 2.1.Αν οντως ειναι αυτο υπαρχει προβλημα?Μ

 

Κανένα πρόβλημα , το συνδέεις με PC και κάνεις την αναβάθμιση σε 2.3 μόνος σου . Εγώ το παρέλαβα με 2.2 και θέλω να το δουλέψω λίγες μέρες με αυτήν και μετά αναβάθμιση στην νεότερη Rom .

Οσο για την τιμή το οτι το φέρνουν και άλλοι στα 250 είναι πολύ καλό . Για τα λεφτά του είναι πολύ καλό .

Να ξαναπώ οτι έιναι ότι και το Iphone 4 στο μισό και της τιμής του , μια πολύ αξιόλογη δηλαδή πιστεύω πρόταση και με άπειρη υποστήριξη απο Custom firmwares για όποιον έχει την αρρώστια αυτή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Saturn Συγγρού πάντως φόραγε 2.3.3 προφανώς επρόκειτο για πολύ φρέσκιες παρτίδες. Χθες που πέρασα πάντως είχαν τελειώσει δεν ρώτησα αν θα ξαναφέρουν.

 

Θα πρότεινα να αλλάξει ο τίτλους του thread σε κάτι του στυλ "Μείωση τιμής Galaxy S" για να συγχωνευτούν όσα thread έχουν ανοίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν απο multiklama να ρωτήσουν αν θέλω το εκθεσιακό...

Κι εμένα πριν 2-3 ώρες (ώρα παραγγελίας 1:46 π.μ.). Απ' ό,τι φαίνεται δεν ήταν «κατόπιν παραγγελίας»·​ ήθελαν απλώς να διώξουν τα εκθεσιακά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα πριν 2-3 ώρες (ώρα παραγγελίας 1:46 π.μ.). Απ' ό,τι φαίνεται δεν ήταν «κατόπιν παραγγελίας»·​ ήθελαν απλώς να διώξουν τα εκθεσιακά!

πείτε τους, οχι ευχαριστώ θα περιμενω να το παραγγείλετε, χαχααχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑντως εμενα με ενημερωσαν απο MULTIRAMA οτι ηλθε(θα παω να το παραλαβω το βραδυ) και σε ερωτηση μου μου ειπαν οτι ΔΕΝ ειναι εκθεσιακο αλλα σφραγισμενο κανονικα κτλ.Γι αυτο και εβαλα παραλαβη απο καταστημα μη μου εστελναν με κουριερ εκθεσιακο.Το βραδυ που θα το παραλαβω θα σας πω περισσοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό δεν θα ξαναέρθει στα καταστήματα της Θεσσαλονίκης(media markt), παρόλο που μας είπαν ότι θα το φέρναν πεμπτη ή παρασκευή...

Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε.

Πάμε σε άλλο κατάστημα πλέον.

Saturn τέλος επίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεί ρε παιδιά να εξαντλήσαμε όλα τα αποθέματα Galaxy S πανελλαδικά σε MediaMarkt και Saturn μέσα σε δυο μέρες. Παιχνίδια μάρκετινγκ παίζουν

 

Άλλωστε εννοείται ότι κανένας δεν πρόκειται να αγοράσει ένα προϊόν με την "παλιά" τιμή όταν έχει προηγηθεί προσφορά με τιμή "λιώμα" (εξαιρούνται ίσως οι iphon-άδες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...