Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λιγο δυσκολο να το πιστεψω γιατι ειναι μοντελο που μολις βγηκε, αλλα αν οντως το ειδες και ισχυει μπορεις να ανοιξεις νεο θεμα στις προσφορες

 

Δε νομίζω πως είναι και τόσο προσφορά.

Θέλω να πως πως Galaxy S και Galaxy S Plus η μόνη τους διαφορά είναι στον επεξεργαστή,

με το S Plus να έχει προηγούμενης γενιάς επεξεργαστή(και υποσύστημα γραφικών) απλά χρονισμένο ψηλότερα στο 1.4Ghz αντί για 1Ghz που δεν θα ήταν ανταγωνιστικό.

Marketing at it's best!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως ξέρει κανένας αν και πότε θα ξαναερθουν νέες παραλαβές στο Μ.Μ. της αργυρούπολης... Επίσης μήπως γνωρίζει κανένας αν υπαρουν αποθέματα στο Saturn στη Συγγρού..?Έπαιρνα σήμερα τηλ. και δεν το σήκωναν...

Sent from W715(σοβαρά..!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανένας αν και πότε θα ξαναερθουν νέες παραλαβές στο Μ.Μ. της αργυρούπολης... Επίσης μήπως γνωρίζει κανένας αν υπαρουν αποθέματα στο Saturn στη Συγγρού..?Έπαιρνα σήμερα τηλ. και δεν το σήκωναν...

Sent from W715(σοβαρά..!)

 

αφου ειπαμε οτι το απογευμα ειχε κομματια και δεν φευγανε, οσο το λιβανιζεις θα χες παει και θα χες καθαρισει τωρα. δοκιμασες να πατήσεις το 7 για συνδεση με την κινητη? η το πολυ πολυ μιλα με υποδοχη και πες τους αν βλεπουν ακομα κομματια galaxy S απεναντι και δεξια - ειναι σχετικα κοντα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανένας αν και πότε θα ξαναερθουν νέες παραλαβές στο Μ.Μ. της αργυρούπολης... Επίσης μήπως γνωρίζει κανένας αν υπαρουν αποθέματα στο Saturn στη Συγγρού..?Έπαιρνα σήμερα τηλ. και δεν το σήκωναν...

Sent from W715(σοβαρά..!)

 

Στην Αργυρούπολη μου είπανε εχθές το απόγευμα πως δεν θα φέρουνε αλλά…έτσι πετάχτηκα μέχρι το Saturn κατά της 7:30 και το πήρα, είχε μετρημένα 16 κομμάτια ακόμα και να πω και το τραγελαφικό , προσπαθούσε η κοπέλα εκεί να το πώληση σε έναν τύπο και αυτός προτίμησε ένα Sony Xperia δεν συγκράτησα πιο… Απίστευτο!! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Αργυρούπολη μου είπανε εχθές το απόγευμα πως δεν θα φέρουνε αλλά…έτσι πετάχτηκα μέχρι το Saturn κατά της 7:30 και το πήρα, είχε μετρημένα 16 κομμάτια ακόμα και να πω και το τραγελαφικό , προσπαθούσε η κοπέλα εκεί να το πώληση σε έναν τύπο και αυτός προτίμησε ένα Sony Xperia δεν συγκράτησα πιο… Απίστευτο!! :rolleyes:

 

Φίλε μου αν ήταν το Arc ... τότε καλά έκανε και το πήρε ... είναι ανώτερο... σαν design, photo, μέγεθος, οθόνη 4.2'' .... μπορεί να έχει τα ίδια περίπου hardware χαρακτηριστικά ... αλλά είναι κουκλί το άτιμο (Xperia Arc)....

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου αν ήταν το Arc ... τότε καλά έκανε και το πήρε ... είναι ανώτερο... σαν design, photo, μέγεθος, οθόνη 4.2'' .... μπορεί να έχει τα ίδια περίπου hardware χαρακτηριστικά ... αλλά είναι κουκλί το άτιμο (Xperia Arc)....

 

:mrgreen:

1) μεγαλη διαφορα στην τιμη για τις τοσο λιγες διαφορες που εχουν (ασε που βγαινει σε λιγο το xperia arc s)

(αν ηταν καποιος να δωσει πανω απο 330 και εως 400, τοτε θα ταν κριμα να μην δει το lg 2x)

2) το χει ενας φιλος μου και καθε μα καθε βραδυ θελει φορτισμα (τρομερο μειων κατ'εμε)

3) δεν εχει τοση υποστυριξη απο τους devs οσο το galaxy s και φυσικα προτιμω -0,2'' στην οθονη και να ναι super amoled.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελαβα ενα email απο το πλαισιο με προσφορα για τα μελη του το samsung galaxy s plus 299€. το εψαξα και στο σκρουτζ ξεκιναει απο ~360€.

 

Aξίζει ομως?

Βλεπω εδω οτι έχει πιο γρηγορο επεξεργαστη και διαφορετικη GPU, δεν ξερω αν ειναι καλυτερη ή οχι..

Απίσης εχει λιγο πιο μεγαλη μπαταρια, ομως φανταζομαι θα εχει μεγαλυτερη καταναλωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aξίζει ομως?

Βλεπω εδω οτι έχει πιο γρηγορο επεξεργαστη και διαφορετικη GPU, δεν ξερω αν ειναι καλυτερη ή οχι..

Απίσης εχει λιγο πιο μεγαλη μπαταρια, ομως φανταζομαι θα εχει μεγαλυτερη καταναλωση

 

ο επεξεργαστης πρεπει να ναι καλυτερος ναι, αλλα για την gpu απ'οτι διαβαζω το i9000 εχει καλυτερη.

οσον αφορα την μπαταρια φενεται οτι ειναι 150mAh παραπανω, αλλα στις πληροφοριες για την διαρκεια stand by κτλ βγαινουν στα ιδια, μαλλον λογω αυτου που ειπες για την μεγαλυτερη καταναλωση :)

 

εγω αμα ηταν να διεθετα 300 θα πηγαινα για το lg optimus 2x στα 330

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O επεξεργαστης του S Plus ειναι 2 γενιες παλιοτερος απο αυτον του S.

Για αυτο και τον χρονισαν στο 1.4Ghz, για να τον "σπρωξουν" να φευγει.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέα προσφορά από το Multirama:

Samsung GT-I9000 Galaxy S - Smartphone - Μαύρο

0514732 Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας

Τιμή Web: 249 €

Τιμή λιανικής: 399 €

 

Στο μεταξύ η προσφορά της Ηλεκτρονικής έληξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...