Προς το περιεχόμενο

-10ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ Me&home του Getitnow.gr


sinnaig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτοι μπορει να ειναι κυριοι αλλα εμεις δεν ειμαστε. Απο οτι βλεπω ολοι παραγγειλατε για ολο το σοι. Πηρα και εγω σημερα την μοναδικη μου παραγγελια. Τι χαζος που ειμαι. Επρεπε να ειχα βαλει για ολη την γειτονια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτοι μπορει να ειναι κυριοι αλλα εμεις δεν ειμαστε. Απο οτι βλεπω ολοι παραγγειλατε για ολο το σοι. Πηρα και εγω σημερα την μοναδικη μου παραγγελια. Τι χαζος που ειμαι. Επρεπε να ειχα βαλει για ολη την γειτονια...

 

κανένας δεν σε είπε χαζό, μόνος σου το είπες ,εσύ γιατί λές ότι δεν είμαστε κύριοι? επειδή είπαμε στους δικούς μας ανθρώπους να μπούν και να κάνουν παραγγελλία σε πείραξε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε γιατι μπερδευτηκα τωρα: Αμα δεν βαλεις ολη τη φαμιλια να παραγγειλει δεν εισαι κυριος, αλλα αμα παραγγειλεις μονο για τον εαυτο σου εισαι χαζος;;; Λιγο περιεργο να ισχυουν και τα δυο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oλοι νομιζω καταλαβαμε αυτο που λεει ο orck.Πολλοι καναν fake λογαριασμους και τσιμπισαν αρκετα προιοντα εκμεταλλευομενοι την προσφορα.Βεβαια εκει στο getit χαζοι δεν ηταν,σιγουρα θα το σκεφηκαν και θα πηραν τα μετρα τους.Αυτη τη στιγμη η μνημη DDR3 που πηρα απο 12 ευρω ανεβηκε στα 21,ενας μη ψαγμενος να την πατησει βγαλαν τα εξοδα τους απο μενα.Κατι αντιστοιχο πιστευω θα γινει και στα αλλα προιοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι μπορει να ειναι κυριοι αλλα εμεις δεν ειμαστε. Απο οτι βλεπω ολοι παραγγειλατε για ολο το σοι. Πηρα και εγω σημερα την μοναδικη μου παραγγελια. Τι χαζος που ειμαι. Επρεπε να ειχα βαλει για ολη την γειτονια...

Είναι άδικο επίσης να αγοράζεις προϊόντα με τιμή πολύ μεγαλύτερη από αυτή που θα έπρεπε, κάτι που ισχύει σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά και σε όλα τα ηλεκτρονικά προϊόντα στη χώρα μας. Τότε ποιος είναι κύριος φίλε μου; Αυτοί ή εμείς; Μπράβο σε αυτούς που εκμεταλλευτήκανε την προσφορά δύο και τρεις φορές.

 

και ποιός σου είπε οτι θα ξαναπάρουμε απο εκεί?

εγώ τουλάχιστον.

Εσύ μην ξαναπάρεις αλλά η φασαρία έγινε και το κατάστημα πέτυχε αυτό που ήθελε, να αποκτήσει πελάτες που θα της κάνουν διαφήμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριος/α είναι αυτός που πριν πει λόγια για το ποιόν του άλλου, κοιτά να είναι εντάξει ο ίδιος πρώτα...

Τουλάχιστον απέναντι σε αυτόν που πάει να κατηγορήσει.

 

Ανεξάρτητα από κυρίους βέβαια, είμαι σίγουρος πως δεν μπήκαν μέσα, όσα πράγματα και να αγοράστηκαν με "πλάγιους" τρόπους. Και το τζίρο τους που θέλανε να αυξήσουνε, το πετύχανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πφ εγώ που αγορασα μόνο ένα προιον, μόλις εφαγα ακυρο, ότι έχει εξαντληθεί από τον προμηθευτή. Στο site ακόμα διαθέσιμο λέει ...

Τους πήρε και μια ολόκληρη βδομάδα να με ενημερώσουν. Όχι τπτ άλλο ήταν και για δώρο και ξενέρωσα.

 

Κατα τα άλλα ναι η προσφορά θα φέρει νέους πελάτες, sure θα το ξανα προτιμήσω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...