Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 20,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2133

  • ilpapacha

    1965

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

Καλημερα,

Ψαχνω για ψησταρια υγραεριου για το εξοχικό οποτε και δεννθα γίνεται καθημερινή χρήση αλλα 1-2 φορες τον μήνα . Αρχαριος τελειως στο ψησιμο σε υγραεριο η μονη γνωση που υπάρχει είναι ψησιμο σε καρβουνο ή ρευμα.Το μπατζετ κυμαίνεται στα 300-350€. Εχετε καποιες συμβουλες για το τι να προσεξουμε κατα την αγορα ή ακομα καλυτερα  καποια προταση;Απο το ψαξιμο το δικο μου ειδα αυτη https://www.skroutz.gr/s/14239466/Unimac-Premium-661310.html

αλλα δεν ξερω καθολου τι να προσεξω.Οποτε οποια βοηθεια δεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπ οτι λενε παιδια εδω που εχουν παρει καποιες φθηνες ψησταριες, το μεγαλυτερο προβλημα ειναι οτι ο καδος ειναι με ενωσεις οποτε σταζουν λαδια οταν ψησεις. Οποτε σε πρωτη φαση πηγαινε να τις δεις απο κοντα να δεις πως ειναι ο καδος απο κατω.

Καλα λογια λενε για μια μαρκα του leroy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα ηρθε σημερα η Weber Spirit II 310. Το απογευμα που θα εχω χρονο θα κατσω να την στησω. Σε πρωτη οψη το μονο αρνητικο οτι το εγχειριδιο δεν εχει ουτε ελληνικα αλλα ουτε και αγγλικα. Αγορασμενη απο Κοτσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα να την κατεβασω σε android αλλα δεν μπορουσα. Βρηκα ενα βιντεακι στο youtube το οποιο ειναι ουσιαστικα record της εφαρμογης οποτε θα πορευτω με αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, panitos είπε

Καλημερα,

Ψαχνω για ψησταρια υγραεριου για το εξοχικό οποτε και δεννθα γίνεται καθημερινή χρήση αλλα 1-2 φορες τον μήνα . Αρχαριος τελειως στο ψησιμο σε υγραεριο η μονη γνωση που υπάρχει είναι ψησιμο σε καρβουνο ή ρευμα.Το μπατζετ κυμαίνεται στα 300-350€. Εχετε καποιες συμβουλες για το τι να προσεξουμε κατα την αγορα ή ακομα καλυτερα  καποια προταση;Απο το ψαξιμο το δικο μου ειδα αυτη https://www.skroutz.gr/s/14239466/Unimac-Premium-661310.html

αλλα δεν ξερω καθολου τι να προσεξω.Οποτε οποια βοηθεια δεκτη.

Τα καλύτερα λόγια από ότι έχω διαβάσει στη σελίδα είναι για την kenton nanterial από τα Leroy. Σύμφωνα με κατόχους της ομάδας είναι αξιόλογη επιλογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, PortgasDiAce είπε

Και εμενα ηρθε σημερα η Weber Spirit II 310. Το απογευμα που θα εχω χρονο θα κατσω να την στησω. Σε πρωτη οψη το μονο αρνητικο οτι το εγχειριδιο δεν εχει ουτε ελληνικα αλλα ουτε και αγγλικα. Αγορασμενη απο Κοτσο

Ειχε ανεβασει το pdf με τις οδηγιες πριν καμια βδομαδα καποιος εδω, νομιζω ο voliotis

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/5/2020 στις 2:15 ΜΜ, voliotis_gr είπε

Οδηγος χρησης και ανταλακτικων για Weber Spirit II E310 GBS σε pdf

https://mega.nz/file/OtshxT4T#NwNjO4n4cev_URaFUKUwhqNVZ6fdMIrFs64jA18rtr0

 

1 λεπτό πριν, PortgasDiAce είπε

α θα το ψαξω. ευχαριστω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, PortgasDiAce είπε

Δοκιμασα να την κατεβασω σε android αλλα δεν μπορουσα. Βρηκα ενα βιντεακι στο youtube το οποιο ειναι ουσιαστικα record της εφαρμογης οποτε θα πορευτω με αυτο.

Όντως η εφαρμογή δεν κατεβαίνει. Βασικά σε εμένα δεν βρίσκει καν το link στο google play store.

Επεξ/σία από aspis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολυ @SagoniasSlutRos μου ελυσες τα χερια.

14 λεπτά πριν, aspis είπε

Όντως η εφαρμογή δεν κατεβαίνει. Βασικά σε εμένα δεν βρίσκει καν το link στο google play store.

Αυτο ακριβως συμβαινει και με εμενα. Αν εχει καποιος στο σπιτι Iphone μπορεις να το κατεβασεις κανονικα εκει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μείον της kental του leroy που βλέπω εγώ είναι μόνο ότι δςν έχει μαντεμενιες σχαρες. Οι unimac, thermogatz  βγαινουν κ με μαντεμια, που είναι στα ιδια πανω κατω χρήματα.  Μηοως έχει βάλει κανενας μαντεμενια σχάρα (οχι πλακα)  σε ψησταριά leroy;  υπάρχουν στις ιδιες διαστάσεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα. Γνωρίζει κατι κάποιος για την παρακάτω ψησταριά? 

 

https://www.praktiker.gr/p/psistaria-ygraeriou-regent-me-4-1-kaystires-107350

 

Είναι σε προσφορά και σκέφτομαι να την αγοράσω.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, georgetst είπε

Το μείον της kental του leroy που βλέπω εγώ είναι μόνο ότι δςν έχει μαντεμενιες σχαρες. Οι unimac, thermogatz  βγαινουν κ με μαντεμια, που είναι στα ιδια πανω κατω χρήματα.  Μηοως έχει βάλει κανενας μαντεμενια σχάρα (οχι πλακα)  σε ψησταριά leroy;  υπάρχουν στις ιδιες διαστάσεις; 

Εγώ πριν 1 εβδομάδα που της είδα από κοντά με μαντεμενια σχάρα ήταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...