Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, alimentas είπε

Eν ολιγης το συστημα gbs πρεπει να ειναι η μεγαλυτερη πατατα που εχει βγει ποτε.Μηδεν χρησιμοτητα κ χαλαει κ την ομοιομορφια της σχαρας.Τις σχαρες της broil king τις θεωρω κλασεις ανωτερες.

Κι όμως με αυτό το σύστημα, έχουν βγάλει πολύ χρήμα, με τα σκεύη που χρυσοπουλάνε. Προσωπική μου άποψη που το έχω, μου είναι παντελώς άχρηστο και θα προτιμούσα τη σχάρα σε δύο κομμάτια.

Επεξ/σία από toxotis67
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2125

  • ilpapacha

    1958

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

34 λεπτά πριν, remalis είπε

Συμφωνώ. Έχει κανείς να προτείνει καμιά άλλη σχάρα για την 310? για το μέλλον, σε περίπτωση που χαλάσει.

ΙΝΟΞ φτιαχτή ισως?

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, remalis είπε

Συμφωνώ. Έχει κανείς να προτείνει καμιά άλλη σχάρα για την 310? για το μέλλον, σε περίπτωση που χαλάσει.

Είχαμε αναφερθεί σε προηγούμενες σελίδες

Από εκεί και πέρα μπορείς να πάρεις μια προσφορά για ανοξείδωτες από κάποιον σιδερά

Επεξ/σία από ilpapacha
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Evgenios_V είπε

ΙΝΟΞ φτιαχτή ισως?

 

6 ώρες πριν, remalis είπε

Συμφωνώ. Έχει κανείς να προτείνει καμιά άλλη σχάρα για την 310? για το μέλλον, σε περίπτωση που χαλάσει.

Σε ομάδα BBQ  sto facebook έχει αναφερθεί με ιδιαίτερα κολακευτικά σχόλια για ποιότητα και τιμές η εταιρεία GBG INOX που φτιάχνει όπως λένε στις διαστάσεις που θέλει ο καθένας. Προσωπικά επειδή η ψησταριά είναι καινούρια, παρότι το σκεφτόμουν σοβαρά, δεν προτίθεμαι τώρα να αλλάξω τις σχάρες. Θεωρώ όμως ότι στο μέλλον θα το κάνω, δεν μου χρειάζεται το GBS.

Την εταιρεία δεν την ξέρω, άλλωστε είναι επαρχία, εγώ Αθήνα. Αν θεωρηθεί διαφήμιση, παρακαλώ ενημερώστε με να σβήσω την επωνυμία.

Επεξ/σία από toxotis67
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Η απολυτη ξευτιλα 3 φορες εγινε η παραγγελια πληρωθηκε και δεν εχουν το προιον!!!

Weber Spirit II E-210 GBS

 

weber.jpg

Επεξ/σία από gudinakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, toxotis67 είπε

 

Σε ομάδα BBQ  sto facebook έχει αναφερθεί με ιδιαίτερα κολακευτικά σχόλια για ποιότητα και τιμές η εταιρεία GBX INOX που φτιάχνει όπως λένε στις διαστάσεις που θέλει ο καθένας. Προσωπικά επειδή η ψησταριά είναι καινούρια, παρότι το σκεφτόμουν σοβαρά, δεν προτίθεμαι τώρα να αλλάξω τις σχάρες. Θεωρώ όμως ότι στο μέλλον θα το κάνω, δεν μου χρειάζεται το GBS.

Την εταιρεία δεν την ξέρω, άλλωστε είναι επαρχία, εγώ Αθήνα. Αν θεωρηθεί διαφήμιση, παρακαλώ ενημερώστε με να σβήσω την επωνυμία.

ενα search που εκανα δε την βρισκω , εχεις καποιο σιτε κατι?

μη σκας για διαφημισεις καλο ειναι να τα λεμε  αλωστε εμεις που πουλαμε κ παιρνουμε προμηθιες απο τις εταιριες ψησταριων πρεπει να ξερουμε ποιοι μας παιρνουν τη πελατια απο τα accessories :P  

 

7 λεπτά πριν, gudinakos είπε

464091927_.png.a8a072c24bc8c48950ccda4b794ff9d6.pngη απολυτη ξευτιλα 3 φορες εγηνε η παραγγελια πληρωθηκε και δεν εχου το προιον

 

ναι και? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sndev είπε

ενα search που εκανα δε την βρισκω , εχεις καποιο σιτε κατι?

μη σκας για διαφημισεις καλο ειναι να τα λεμε  αλωστε εμεις που πουλαμε κ παιρνουμε προμηθιες απο τις εταιριες ψησταριων πρεπει να ξερουμε ποιοι μας παιρνουν τη πελατια απο τα accessories :P  

 

ναι και? 

https://www.kotsovolos.gr/kipos-ergaleia-spiti/psistaries-barbeque/psistaries-ugraeriou/195914-weber-spirit-ii-e-210-gbs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, gudinakos είπε

θα στο πω διαφορετικα

αν το θεμα σου ειανι οτι πληρωθηκε τους παιρνεις αυριο κ σου επιστρεφουν το ποσο 

αν το θεμα σου ειναι οτι εφαγες ακυρο σε "προσφορα" γκρινιαζεις στο κοτσοβολο μπας κ στο δώσει αν κ πιθανον θασου πουν ηταν λαθος τιμή κ δε θα παρεις τπτ περαν τον χρηματων που πληρωσες πισω  (συμβαινει καποιες φορες κυριως σε σκρουτζομαγαζα ομως!) 

αν το θεμα σου (σε επομενο βημα) ειναι οτι δε σου δίνουν το προιον στη τιμή που προλαβες να αγορασεις απευθυνεσε στο συνήγορο του καταναλωτη 

εδώ δε μπορει να σε βοηθησει καποιος.. σε ψησταριες φουρνακια ζυμες κοντοσουβλακια προβατινες επικεντρονομαστε αντε κ σε σπρει λαδιου που κ που :)

Επεξ/σία από sndev
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, gudinakos είπε

σηκωνε παζαρι και εβγαινε απο 599 στα 454 τους το πληρωνεις και μετα σου λενε ηταν εικονικο προιον

τωρα ειμαι αναμεσα σε αυτες μπορει καποιοσ να βοηθησει!!!

https://www.skroutz.gr/s/17071120/Weber-Pulse-Ηλεκτρική-Ψησταριά-Σχάρας-1800W-με-Ρυθμιζόμενο-Θερμοστάτη.html

https://www.skroutz.gr/s/23288240/Napoleon-Ψησταριά-Υγραερίου-Μαντεμένια-Σχάρα-με-2-Εστίες-TravelQ-PRO285-BK.html

https://www.skroutz.gr/s/27428527/Landmann-Pantera-2-0-12339.html

Επεξ/σία από gudinakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, sndev είπε

ενα search που εκανα δε την βρισκω , εχεις καποιο σιτε κατι?

μη σκας για διαφημισεις καλο ειναι να τα λεμε  αλωστε εμεις που πουλαμε κ παιρνουμε προμηθιες απο τις εταιριες ψησταριων πρεπει να ξερουμε ποιοι μας παιρνουν τη πελατια απο τα accessories :P  

 

ναι και? 

Συγνώμη φίλε λάθος επωνυμία, το διόρθωσα. GBG INOX. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, gudinakos είπε

σηκωνε παζαρι και εβγαινε απο 599 στα 454 τους το πληρωνεις και μετα σου λενε ηταν εικονικο προιον

παμε παλι

εαν ηταν σε "παζαρι" παιζει να το ετοιμαζουν για μελλωντικο παζαρι κ να τους ξεφυγε! 

εαν ηταν σε "παζαρι" ισως εληξε να ταν για λιγα τεμαχια που να μη προλαβες δυστηχως, 

ομως! γνωμη μου ειναι οτι παιζει η πρωτη εκδοχη οποτε εχε το νου σου το επομενο διαστημα γτ αν ηταν σε τετοια τιμη θα την ειχε αναφερει καποιος καπου .. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, gudinakos είπε

σηκωνε παζαρι και εβγαινε απο 599 στα 454 τους το πληρωνεις και μετα σου λενε ηταν εικονικο προιον

Η αλήθεια είναι ότι αυτό είναι τρελό σπάσιμο. Αν δέχτηκαν πληρωμή, τι θα πει εικονικό προϊόν; Προφανώς δεν είχαν κομμάτια. Κράτησε την παραγγελία ενεργή και απείλησε τους μα καταγγελία. Πιστεύω ότι θα σου πουν ότι όταν έχουν διαθέσιμη κομμάτια, θα στο δώσουν στην τιμή αυτή. Είμαι σίγουρος, δεν θέλουν δυσφήμιση. 

Επεξ/σία από toxotis67
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν κομματια κ ειναι κ διαθεσιμο αλλα στα 600. θα πουν λαθος τιμη κ τελος.

εαν δε βαριεται καποιος οκ θα κανει καταγγελια κ αν μαζευτουν αρκετες καταγγελιες θα φαει καποιο προστιμο. 

λαθοι συμβαινουν.. παρολαυτα εγω αυριο στη θεση του θα δοκιμαζα τη "τυχη" μου δεν εχει να χασει κατι κ τα λευτα του σιγουρα θα του τα επιστρεψουν 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, toxotis67 είπε

Η αλήθεια είναι ότι αυτό είναι τρελό σπάσιμο. Αν δέχτηκαν πληρωμή, τι θα πει εικονικό προϊόν; Προφανώς δεν είχαν κομμάτια. Εχε το νου σου πάντως φαίνεται πως ετοιμάζονται για προσφορές. 

μεγαλο μπαχαλο 30 λεπτα αναμονης στο τηλ.κεντρο και δεν ξερουν τι να πουν η τελευταια εκπροσωπος μου ειπε οτι υπαρχει στο αεροδρομιο ενα τελευταιο και θα το στειλουν στον χωρο λαμβανω μετα σμσ

ΘA ΣAΣ KAΛEΣOYME ΣYNTOMA AΠO TO THΛEΦΩNIKO MAΣ KENTPO ΓIA NA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME ΓIA THN EΞEΛIΞH THΣ ΠAPAΓΓEΛIAΣ ΣAΣ ME APIΘMO 10999 694440

H ΠAPAΛABH THΣ ΠAPAΓΓEΛIAΣ  ΣAΣ AΠO TO KAT/MA AΓIOI ANAPΓYPOI ΛEΩΦ. ΔHMOKPATIAΣ 266 ΘA ΓINEI ΣTIΣ 23/05 14:30-15:00. KΩTΣOBOΛOΣ-DIXONS 

και προιον δεν εχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...