Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, gudinakos είπε

Φίλε την ψησταριά θα την πάρεις. Απείλησε με συνήγορο καταναλωτή και κοινοποίησέ τους επιστολή που ετοιμάζεσαι να στείλεις σε αυτόν. Αφού την πλήρωσες στην τιμή που αποδέχτηκαν, θα την πάρεις. Το πολύ-πολύ να την πάρεις από κατάστημα, όπως ο φίλος παραπάνω. Μην την αφήσεις είναι πολύ καλή, ειδικά σε αυτά τα χρήματα. Απλά θέλει υπομονή και επιμονή. Εγώ στη θέση σου θα είχα ήδη ετοιμάσει καταγγελία και θα τους την είχα στείλει να τη δουν για να καταλάβουν ότι θα το κάνεις. Την άλλη μέρα, θα στην είχαν στείλει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2132

  • ilpapacha

    1963

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

Καλησπέρα, επανέρχομαι με τις τελικες "αποφασεις" και θελω την βοηθεια σας/συμβουλη σας. Οπως ειχα γραψει πριν μερικες σελίδες έχω θεμα χώρου με το μπαλκόνι γιατι το φαρδος ειναι 102-103 εκατοστα. Οποτε η ψησταρια θα μπει εκει, με κατεβασμένα τα πλαινα ράφια. Και ειτε θα ψηνω εκει ως εχει, δεν με νοιαζουν τα ραφια, η θα την τραβάω στο πλαι (παραλληλα με το μπαλκονι) και θα τα ανοιγω και μετα παλι πισω στο παρκινγκ της. Η πρώτη μου επιλογή ηταν 

- Spirit II E-310 αλλα έφαγε ακυρο γιατι λογω μπουκαλας ειναι κοντα στο 1.20 φαρδος.

- Napoleon Rogue 425 στα 750 Euro η οποια χωραει μια χαρα 

και τελευταια μιας και πηγα χτες και την ειδα απο κοντα και την μέτρησα (και εχετε πει καλα λογια)

- Kenton Naterial με 3 καυστηρες στα 250 Euro

Οποτε ουσιαστικα ειμαστε ανάμεσα στα 250 και στα 750 Euro (δεν το λες και διπλα διπλα)

Επίσης ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, στην πυλωτη κατω υπαρχει bbq καρβουνο μεγάλο , το οποιο το χρησιμοποιω κατα 99% το ΣΚ, αρα ας πουμε 1 φορα την εβδομαδα.

Το ζητουμενο ειναι να αυξηθουν οι φορες που ψηνω  έστω και 20 καλαμακια που λεει ο λογος μια καθημερινη απογευμα/βραδυ , αλλα σιγουρα και μοσχαρισιες περιεργες κλπ κλπ, και λαχανικα κλπ.

ΑΡΑ η ερώτηση του ενος εκατομμυριου, τα 500 ευρω διαφορα, αξιζουν πραγματικα???? Λαμβάνοντας υποψιν ολα τα παραπανω. Δεν ειναι οτι μου περισσευουν τα λεφτά αλλα αν ΟΝΤΩΣ υπαρχει ουσιαστικη διαφορα θα τα δωσω. Εσεις τι θα κάνατε στην θεση μου? 

Thanks!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Amaretos είπε

Καλησπέρα, επανέρχομαι με τις τελικες "αποφασεις" και θελω την βοηθεια σας/συμβουλη σας. Οπως ειχα γραψει πριν μερικες σελίδες έχω θεμα χώρου με το μπαλκόνι γιατι το φαρδος ειναι 102-103 εκατοστα. Οποτε η ψησταρια θα μπει εκει, με κατεβασμένα τα πλαινα ράφια. Και ειτε θα ψηνω εκει ως εχει, δεν με νοιαζουν τα ραφια, η θα την τραβάω στο πλαι (παραλληλα με το μπαλκονι) και θα τα ανοιγω και μετα παλι πισω στο παρκινγκ της. Η πρώτη μου επιλογή ηταν 

- Spirit II E-310 αλλα έφαγε ακυρο γιατι λογω μπουκαλας ειναι κοντα στο 1.20 φαρδος.

- Napoleon Rogue 425 στα 750 Euro η οποια χωραει μια χαρα 

και τελευταια μιας και πηγα χτες και την ειδα απο κοντα και την μέτρησα (και εχετε πει καλα λογια)

- Kenton Naterial με 3 καυστηρες στα 250 Euro

Οποτε ουσιαστικα ειμαστε ανάμεσα στα 250 και στα 750 Euro (δεν το λες και διπλα διπλα)

Επίσης ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, στην πυλωτη κατω υπαρχει bbq καρβουνο μεγάλο , το οποιο το χρησιμοποιω κατα 99% το ΣΚ, αρα ας πουμε 1 φορα την εβδομαδα.

Το ζητουμενο ειναι να αυξηθουν οι φορες που ψηνω  έστω και 20 καλαμακια που λεει ο λογος μια καθημερινη απογευμα/βραδυ , αλλα σιγουρα και μοσχαρισιες περιεργες κλπ κλπ, και λαχανικα κλπ.

ΑΡΑ η ερώτηση του ενος εκατομμυριου, τα 500 ευρω διαφορα, αξιζουν πραγματικα???? Λαμβάνοντας υποψιν ολα τα παραπανω. Δεν ειναι οτι μου περισσευουν τα λεφτά αλλα αν ΟΝΤΩΣ υπαρχει ουσιαστικη διαφορα θα τα δωσω. Εσεις τι θα κάνατε στην θεση μου? 

Thanks!!!

 

Mιας και θα ειναι το καθημερινο σου εργαλειο ψησιματος για τα επομενα 5-10 χρονια, θα προτεινα να πας στη rogue. Σαφως και εχει μεγαλη διαφορα στην τιμη αλλα ειναι η μερα με τη νυχτα με τη naterial. Eχω δει naterial απο κοντα και δεν εχει καμια σχεση με την spirit που επισης εχω δει. Για τη rogue, την οποια δεν εχω δει, λενε τα παιδια οτι ειναι ακομα καλυτερη απο την spirit, ισως ιδια ποιοτητα με weber genesis, η οποια ειναι με τη σειρα της πολυ καλυτερη απο spirit. Οποτε αναλογικα πας σε ενα μηχανημα εντελως αλλης κατηγοριας...

naterial <<<<<< spirit <<< genesis/rogue

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Amaretos είπε

Καλησπέρα, επανέρχομαι με τις τελικες "αποφασεις" και θελω την βοηθεια σας/συμβουλη σας. Οπως ειχα γραψει πριν μερικες σελίδες έχω θεμα χώρου με το μπαλκόνι γιατι το φαρδος ειναι 102-103 εκατοστα. Οποτε η ψησταρια θα μπει εκει, με κατεβασμένα τα πλαινα ράφια. Και ειτε θα ψηνω εκει ως εχει, δεν με νοιαζουν τα ραφια, η θα την τραβάω στο πλαι (παραλληλα με το μπαλκονι) και θα τα ανοιγω και μετα παλι πισω στο παρκινγκ της. Η πρώτη μου επιλογή ηταν 

- Spirit II E-310 αλλα έφαγε ακυρο γιατι λογω μπουκαλας ειναι κοντα στο 1.20 φαρδος.

- Napoleon Rogue 425 στα 750 Euro η οποια χωραει μια χαρα 

και τελευταια μιας και πηγα χτες και την ειδα απο κοντα και την μέτρησα (και εχετε πει καλα λογια)

- Kenton Naterial με 3 καυστηρες στα 250 Euro

Οποτε ουσιαστικα ειμαστε ανάμεσα στα 250 και στα 750 Euro (δεν το λες και διπλα διπλα)

Επίσης ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, στην πυλωτη κατω υπαρχει bbq καρβουνο μεγάλο , το οποιο το χρησιμοποιω κατα 99% το ΣΚ, αρα ας πουμε 1 φορα την εβδομαδα.

Το ζητουμενο ειναι να αυξηθουν οι φορες που ψηνω  έστω και 20 καλαμακια που λεει ο λογος μια καθημερινη απογευμα/βραδυ , αλλα σιγουρα και μοσχαρισιες περιεργες κλπ κλπ, και λαχανικα κλπ.

ΑΡΑ η ερώτηση του ενος εκατομμυριου, τα 500 ευρω διαφορα, αξιζουν πραγματικα???? Λαμβάνοντας υποψιν ολα τα παραπανω. Δεν ειναι οτι μου περισσευουν τα λεφτά αλλα αν ΟΝΤΩΣ υπαρχει ουσιαστικη διαφορα θα τα δωσω. Εσεις τι θα κάνατε στην θεση μου? 

Thanks!!!

 

Ό,τι είπε και ο Φάνης. Για να έχεις όμως και ο ίδιος άποψη για τη Napoleon, από την στιγμή που έχεις δει τη Naterial, κάνε μια επίσκεψη και στην έκθεση που έχει το https://homing.gr, αν είσαι Αττική.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, gudinakos είπε

σηκωνε παζαρι και εβγαινε απο 599 στα 454 τους το πληρωνεις και μετα σου λενε ηταν εικονικο προιον

τωρα ειμαι αναμεσα σε αυτες μπορει καποιοσ να βοηθησει!!!

https://www.skroutz.gr/s/17071120/Weber-Pulse-Ηλεκτρική-Ψησταριά-Σχάρας-1800W-με-Ρυθμιζόμενο-Θερμοστάτη.html

https://www.skroutz.gr/s/23288240/Napoleon-Ψησταριά-Υγραερίου-Μαντεμένια-Σχάρα-με-2-Εστίες-TravelQ-PRO285-BK.html

https://www.skroutz.gr/s/27428527/Landmann-Pantera-2-0-12339.html

@gudinakosΑν ψάχνεις για φορητή δες οπωσδήποτε αυτήν την αγγελία

6 ώρες πριν, Amaretos είπε

Καλησπέρα, επανέρχομαι με τις τελικες "αποφασεις" και θελω την βοηθεια σας/συμβουλη σας. Οπως ειχα γραψει πριν μερικες σελίδες έχω θεμα χώρου με το μπαλκόνι γιατι το φαρδος ειναι 102-103 εκατοστα. Οποτε η ψησταρια θα μπει εκει, με κατεβασμένα τα πλαινα ράφια. Και ειτε θα ψηνω εκει ως εχει, δεν με νοιαζουν τα ραφια, η θα την τραβάω στο πλαι (παραλληλα με το μπαλκονι) και θα τα ανοιγω και μετα παλι πισω στο παρκινγκ της. Η πρώτη μου επιλογή ηταν 

- Spirit II E-310 αλλα έφαγε ακυρο γιατι λογω μπουκαλας ειναι κοντα στο 1.20 φαρδος.

- Napoleon Rogue 425 στα 750 Euro η οποια χωραει μια χαρα 

και τελευταια μιας και πηγα χτες και την ειδα απο κοντα και την μέτρησα (και εχετε πει καλα λογια)

- Kenton Naterial με 3 καυστηρες στα 250 Euro

Οποτε ουσιαστικα ειμαστε ανάμεσα στα 250 και στα 750 Euro (δεν το λες και διπλα διπλα)

Επίσης ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, στην πυλωτη κατω υπαρχει bbq καρβουνο μεγάλο , το οποιο το χρησιμοποιω κατα 99% το ΣΚ, αρα ας πουμε 1 φορα την εβδομαδα.

Το ζητουμενο ειναι να αυξηθουν οι φορες που ψηνω  έστω και 20 καλαμακια που λεει ο λογος μια καθημερινη απογευμα/βραδυ , αλλα σιγουρα και μοσχαρισιες περιεργες κλπ κλπ, και λαχανικα κλπ.

ΑΡΑ η ερώτηση του ενος εκατομμυριου, τα 500 ευρω διαφορα, αξιζουν πραγματικα???? Λαμβάνοντας υποψιν ολα τα παραπανω. Δεν ειναι οτι μου περισσευουν τα λεφτά αλλα αν ΟΝΤΩΣ υπαρχει ουσιαστικη διαφορα θα τα δωσω. Εσεις τι θα κάνατε στην θεση μου? 

Thanks!!!

 

Napoleon με κλειστά μάτια. Αν περάσεις από το homing και τις δεις ζωντανά θα καταλάβεις τους λόγους.
Αξίζουν και το τελευταίο € που ζητάνε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Amaretos είπε

Καλησπέρα, επανέρχομαι με τις τελικες "αποφασεις" και θελω την βοηθεια σας/συμβουλη σας. Οπως ειχα γραψει πριν μερικες σελίδες έχω θεμα χώρου με το μπαλκόνι γιατι το φαρδος ειναι 102-103 εκατοστα. Οποτε η ψησταρια θα μπει εκει, με κατεβασμένα τα πλαινα ράφια. Και ειτε θα ψηνω εκει ως εχει, δεν με νοιαζουν τα ραφια, η θα την τραβάω στο πλαι (παραλληλα με το μπαλκονι) και θα τα ανοιγω και μετα παλι πισω στο παρκινγκ της. Η πρώτη μου επιλογή ηταν 

- Spirit II E-310 αλλα έφαγε ακυρο γιατι λογω μπουκαλας ειναι κοντα στο 1.20 φαρδος.

- Napoleon Rogue 425 στα 750 Euro η οποια χωραει μια χαρα 

και τελευταια μιας και πηγα χτες και την ειδα απο κοντα και την μέτρησα (και εχετε πει καλα λογια)

- Kenton Naterial με 3 καυστηρες στα 250 Euro

Οποτε ουσιαστικα ειμαστε ανάμεσα στα 250 και στα 750 Euro (δεν το λες και διπλα διπλα)

Επίσης ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, στην πυλωτη κατω υπαρχει bbq καρβουνο μεγάλο , το οποιο το χρησιμοποιω κατα 99% το ΣΚ, αρα ας πουμε 1 φορα την εβδομαδα.

Το ζητουμενο ειναι να αυξηθουν οι φορες που ψηνω  έστω και 20 καλαμακια που λεει ο λογος μια καθημερινη απογευμα/βραδυ , αλλα σιγουρα και μοσχαρισιες περιεργες κλπ κλπ, και λαχανικα κλπ.

ΑΡΑ η ερώτηση του ενος εκατομμυριου, τα 500 ευρω διαφορα, αξιζουν πραγματικα???? Λαμβάνοντας υποψιν ολα τα παραπανω. Δεν ειναι οτι μου περισσευουν τα λεφτά αλλα αν ΟΝΤΩΣ υπαρχει ουσιαστικη διαφορα θα τα δωσω. Εσεις τι θα κάνατε στην θεση μου? 

Thanks!!!

 

Τα 500€ σίγουρα τα αξίζει άλλα όχι ΜΟΝΟ για καλαμάκια και πανσέτες- γι'αυτή τη χρήση καλύτερα ΚΕΝΤΟΝ. Έχει νόημα αν είσαι διατεθειμένος να δοκιμάσεις τις πολλές περισσότερες επιλογές που σου δίνει η 425 με καλά κρέατα, με αξεσουάρ για να τα μαξειρέψεις, έμμεσο και άμεσο ψήσιμο και πολλά άλλα. Επίσης, ψήνεις σα βασιλιάς τα καλαμάκια  πανσέτες κ.τ.λ

Θέλω να σου πω, οτι αν θες να μπεις στα βαθιά, πάνε και παρτην χθές αλλιώς ΚΕΝΤΟΝ που είναι τίμια για τα λεφτά της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, toxotis67 είπε

Φίλε την ψησταριά θα την πάρεις. Απείλησε με συνήγορο καταναλωτή και κοινοποίησέ τους επιστολή που ετοιμάζεσαι να στείλεις σε αυτόν. Αφού την πλήρωσες στην τιμή που αποδέχτηκαν, θα την πάρεις. Το πολύ-πολύ να την πάρεις από κατάστημα, όπως ο φίλος παραπάνω. Μην την αφήσεις είναι πολύ καλή, ειδικά σε αυτά τα χρήματα. Απλά θέλει υπομονή και επιμονή. Εγώ στη θέση σου θα είχα ήδη ετοιμάσει καταγγελία και θα τους την είχα στείλει να τη δουν για να καταλάβουν ότι θα το κάνεις. Την άλλη μέρα, θα στην είχαν στείλει.

αυτο θα κανω φιλε μου τωρα αμεσως σ ευχαριστω πολυ!!!

και αν δεν βλαλω ακρη παω μετα εδω

https://homing.gr/psistaria-ygraeriou-napoleon-rogue-365-black-r365pk-1-gr.html

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστω παιδες το επιασα το υπονοουμενο δεν το γλιτωνω το 500 επιπλεον, εκτος απο το homing που λετε οτι μπορω να την δω τιποτα σε πιο κοντινο παιζει που να τις εχει στημενες γιατι μενω Πειραια? Αλλιως θα το κανω το ταξιδακι :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με βάση το σκρουτζ

https://www.skroutz.gr/s/23018769/Napoleon-Ψησταριά-Υγραερίου-Μαντεμένια-Σχάρα-με-3-Εστίες-Rogue-425.html?from=catspan

τις πουλάει το παρακάτω κατάστημα, που είναι Πειραιά

https://www.schinas-electric.gr/ell/product/Napoleon-Rogue-425-Black-Psistaria-Ygraerioy-R425PK-1-GR

οπότε μπορείς να τους κάνεις ένα τηλέφωνο, να ρωτήσεις αν την έχουν στημένη στην έκθεση.

Επεξ/σία από ilpapacha
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/5/2021 στις 2:58 ΜΜ, SagoniasSlutRos είπε

Πηρα να δοκιμασω αυτο για να ψεκαζω τη μαντεμενια σχαρα και να μην καθομαι να περναω με το πινελο. Εχω ηδη ενα αλλο που ειχα βρει online, αλλα αυτο το βρηκα στο mymarket και σε πολυ καλυτερη τιμη. Επισης εχει canola oil μεσα, ενω το αλλο δεν ξερω, λεει απλα φυτικα ελαια.

https://eshop.mymarket.gr/trofima/ladi-elies/mageirika-lipi/formatto-spray-fytikon-liparon-500ml

oil_chart@3x_0.jpg?h=5d79fcfa&itok=WmiCC

Επισης χτες που καθαριζα τη σχαρα με τη βουρτσα ειδα να εχουν μεινει πανω στη σχαρα 2-3 συρματακια απο τη βουρτσα. Οποτε εφυγε στον καδο και επιασα μια καινουρια. Αν εχετε παλιες βουρτσες να προσεχετε και μολις δειτε συρματακια, πεταμα και παρτε καινουρια. Τα επιασα και ηταν οντως σκληρα και σιγουρα θα προκαλεσουν προβλημα αν φαγωθουν κατα λαθος.

Το αγόρασες απο το eshop του my market ή απο κατάστημα? Γιατί έχω πάει σε αρκετά και δεν μπορώ να το βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, gudinakos είπε

αυτο θα κανω φιλε μου τωρα αμεσως σ ευχαριστω πολυ!!!

και αν δεν βλαλω ακρη παω μετα εδω

https://homing.gr/psistaria-ygraeriou-napoleon-rogue-365-black-r365pk-1-gr.html

 

Αυτό να κάνεις και περίμενε. Έτσι κι αλλιώς στις NAPOLEON εδώ και μήνες δεν υπάρχει διαθεσιμότητα, οπότε δεν χάνεις τίποτα να περιμένεις. Αν δεις ότι δεν γίνεται τίποτα και δεν θέλεις να το τραβήξεις σε πραγματική καταγγελία, εν τω μεταξύ,  μπορεί να έχουν έρθει και οι NAPOLEON (κάτι είχε αναφερθεί για Ιούνιο).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/5/2021 στις 1:01 ΠΜ, anergos13 είπε

ξεκινώντας το ψησιμο πριν 2.5 χρονια με την "ηρωικη" no name ψησταρια απο το praktiker 

https://www.praktiker.gr/m/p/psistaria-ygraeriou-ks0994-me-2-kaystires-78567

πλησιαζει η ωρα για την αντικατασταση αφου η "ηρωικη" παρεδωσε το πνευμα...

ειμαι μεταξυ της weber spirit 210 και της broil king gem 320 (με 2η εναλλακτικη την 340 λογω εξτρα ματιου)

βλέποντας τις προδιαγραφες παρατηρω οτι η weber με 2 καυστηρες ειναι μεγαλυτερη(?) και πιο δυνατη σε ισχυ απο την broil king των 3 καυστηρων

ειναι οντως πιο δυνατη και οριακα πιο μεγαλη εστω και με τους 2 καυστηρες η weber?

εσεις ποια προτεινετε?

και μια ερωτηση η weber τι φιάλη παιρνει στη  θεση που εχει?

την κλασσική 10kg υγραερίου ή καποια προπανιου?

Και οι 3, που αναφέρεις, θα φτάσουν παρόμοιες θερμοκρασίες. Ενδεχομένως η spirit να τις φτάσει πιο γρήγορα.

https://broilking.gr/προϊόντα/ψησταριές/ψησταριές-αερίου/broil-king-αερίου/τροχήλατες-broil-king/gem/gem-310-broil-king/

https://broilking.gr/προϊόντα/ψησταριές/ψησταριές-αερίου/broil-king-αερίου/τροχήλατες-broil-king/gem/gem-340-broil-king-814-163/

https://www.weber.com/GR/el/psistaries/psistaries-ygraerioy/seira-spirit/44010175.html?cgid=391#start=1

Γενικά, το πλαϊνό συμβατικό μάτι είναι πιο ευαίσθητο στον αέρα. Αν πιστεύεις ότι δεν το έχεις ανάγκη, μην το πάρεις. Μάτι μπορείς να αγοράσεις αργότερα, πιο δυνατό, αν βλέπεις ότι το χρειάζεσαι, και το ακουμπάς στο πλαϊνό ράφι της ψησταριάς.

Ο χώρος που έχει στο πλάι η Weber είναι επαρκής για μια 10αρα μπουκάλα. Περισσότερες πληροφορίες μπορούν να σου δώσουν και τα παιδιά που έχουν είτε τη Gem είτε την spirit.

Δες μια και τις εγγυήσεις που έχουν και ρωτά περισσότερες λεπτομέρειες για το τι εξαρτήματα καλύπτουν και για πόσα χρόνια.

Με βάση τα παρακάτω, καλύτερη εγγύηση έχει η Weber.

https://broilkingbbq.com/gb_en/warranty/

https://www.weber.com/GR/el/service/warranties/weber-31692.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας. Επειδή θα περάσω σήμερα από το ΜΠΑΧΑΡ, έχει χρησιμοποιήσει κάποιος μαρινάδα ή τριμμένο μείγμα μπαχαρικών για το bbq από το συγκεκριμένο κατάστημα και αν ναι, ποια προτείνει αν έχει μείνει ευχαριστημένος.

Ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, toxotis67 είπε

Καλημέρα σας. Επειδή θα περάσω σήμερα από το ΜΠΑΧΑΡ, έχει χρησιμοποιήσει κάποιος μαρινάδα ή τριμμένο μείγμα μπαχαρικών για το bbq από το συγκεκριμένο κατάστημα και αν ναι, ποια προτείνει αν έχει μείνει ευχαριστημένος.

Ευχαριστώ.

Έχουμε αναφερθεί σε παλιότερα ποστ για το Μπαχάρ και το Πιπέρι.

Θα σου πρότεινα να πάρεις μείγμα και από τα 2 καταστήματα, για να δεις ποιό θα σου αρέσει περισσότερο.

Επεξ/σία από ilpapacha
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ilpapacha είπε

Έχουμε αναφερθεί σε παλιότερα ποστ για το Μπαχάρ και το Πιπέρι.

Θα σου πρότεινα να πάρεις μείγμα και από τα 2 καταστήματα, για να δεις πιο θα σου αρέσει περισσότερο.

Για ακόμη μια φορά σε ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...