Προς το περιεχόμενο

Mac OS X on x86 / Εγκατάσταση Mac OS X σε PC


tmavr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως το έχεις Hidden κ δεν το ξέρεις ? Show all files και κοίταξε στον /extra

Υπάρχει όμως και αυτό που περιγράφεις να μην υπάρχει καν οπότε μπορείς να το δημιουργήσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δε ξερω ισως για αν το εμφανησω πρεπει να κανω εγγαταστη τη εφαρμογη απ το multibeast?? η υπαρχει επιλογη???? γιανα το δημηουργησω εχω ολα τα kexts και αυτο το αρχηακι backup για να μη πσαχνωμαι καθε που κανω φορματ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπαίνει το lion σε επεξεργαστή Intel Pentium και 6GB ram?

 

Γίνε πιο ακριβής με τον επεξεργαστή..

 

10.7.3 Beta Update λοιπόν χωρίς κανένα πρόβλημα μόνο το rollback του appleHDA χρειάζεται.

Πλέον με εξελληνισμένο περιβάλλον.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνε πιο ακριβής με τον επεξεργαστή..

 

10.7.3 Beta Update λοιπόν χωρίς κανένα πρόβλημα μόνο το rollback του appleHDA χρειάζεται.

Πλέον με εξελληνισμένο περιβάλλον.

 

 

Αυτή τη beta update για να την κατευάσω πρέπει να έχω developer account;

 

Γίνε πιο ακριβής με τον επεξεργαστή..

 

10.7.3 Beta Update λοιπόν χωρίς κανένα πρόβλημα μόνο το rollback του appleHDA χρειάζεται.

Πλέον με εξελληνισμένο περιβάλλον.

 

 

Άσχετη ερώτηση, πώς έκανες το dock μοβ?

 

Την έκανα την Update!! 10.7.2, μόνο που δεν δουλεύει το iCloud! Λέει: Unrecognized Apple ID or password. Τι να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον μπορείς,αλλά δεν ενδεικνύεται γιατί θα έχεις αρκετά μεγάλο bootime,και αν crasarei κάτι τα χάνεις όλα..

 

Καμιά φορά νιώθω ότι ακούγομαι σαν "δάσκαλος" άλλα είναι βασικό να ξεουμε τελικά τι θέλουμε για να ξέρουμε κ τι θα κάνουμε.Ένα αυτό και άλλο ένα να εκτιμάμε σωστά ότι αποκτάμε άλλο ένα ουσιαστικά μηχάνημα που θα έπρεπε να δώσουμε πάνω από 1000ρικο για να το έχουμε..

Τα παραπάνω λοιπόν είναι βασικά τουλάχιστον στο δικό μου μυαλό,τώρα αν θέλουμε ν'αποκτησουμε άλλο ένα μηχάνημα χωρίς ν'αγορασουμε ούτε κάτι απαραίτητο. π.χ δίσκο,κάρτα γραφικών,και ότι άλλο ενδεχόμενος να χρειαζόμαστε θα έχουμε προβλήματα με ένα Hackint0sh που δεν "μας κάθεται"

Καλό λοιπόν είναι να έχουμε μια Ρότα στο μυαλό μας αν δεν θέλουμε να είμαστε απλά ένα τυχερό καρυδότσουφλο..

 

Πάω τώρα να βρω άλλη μια ίδια 5770 ν'αγορασω γιατί μου κόλλησε να κάνω κ ένα Crossfire.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, τελικά δεν χριάστηκε να κάνω partision.

Στο laptop ενώσουμε φίλου μου όμως προσπαθούμε να βάλουμε το iAtkos L1, όμως τρέχει, ακούγετε μέχρι κάποιο σημείο να φορτώνει και μετά σταματάει και κολάει στο σήμα της Apple, στο BIOS βέβαια δεν έχει την επιλογή ACHI... Μήπος φταίει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...