Προς το περιεχόμενο

Homeland


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα σας παρακαλέσω πάρα πολύ, επι καιρούς μοντερειτορισμού μου ΔΕΝ θα ανέχτώ σε τόπικ να γίνονται τέτοιες κουβέντες.

Αν είναι δυνατόν.

 

 

Να συγκρίνεται αυτό:

 

Anna-Torv-Esquire003.jpg

 

Με αυτό:

 

500full.jpg

 

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΛΗΞΑΝ.

 

Anna Torv.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας παρακαλέσω πάρα πολύ, επι καιρούς μοντερειτορισμού μου ΔΕΝ θα ανέχτώ σε τόπικ να γίνονται τέτοιες κουβέντες.

Αν είναι δυνατόν.

 

 

Να συγκρίνεται αυτό:

 

Anna-Torv-Esquire003.jpg

 

Με αυτό:

 

500full.jpg

 

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΛΗΞΑΝ.

 

Anna Torv.

 

 

χαχαχαχαχαχα εισαι φοβερος

η δευτερη ειναι απο το homeland?

ΑΝΝΑ TORV ΔΑΓΚΩΤΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΥΓ: Η Danes μόνο εμένα μου αρέσει στον πρωταγωνιστικό ρόλο; Επίσης, από κάποιον διάβασα πριν καιρό ότι την συνέκρινε με την Ολίβια από το Fringe, και ότι βάλανε μια ομορφασχημούλα να κάνει την πράκτορα. Εγώ το δηλώνω και αν θέλετε κάνουμε και poll, Κέρι >> Ολίβια :P Ποτέ δεν κατάλαβα πώς άρεσε σε κάποιους...

 

χαχαχα εγω ειμουν. και ομως υπαρχουν καποιοι που διαβαζουν τα λεγομενα μου, τι συγκινηση!!!

 

δεν ειδα το σημερινο, παντως το προηγουμενο μου φανηκε εξαιρετικα

βαρετο και προβλεψιμο. κατι σαν road trip και ερωτικης ταινιας μαζεμενη ηταν. μεχρι στο τελος που μας ειπε για τον μαυρο. ο οποιος φυσικα και ειναι ζωντανος μονο για ξεκαρφωμα, για να μην εχουν καμια υποψια να πεσει πανω στον κοκκινομαλη..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αρκετά καλό επεισόδιο

 

 

Στο φινάλε του προηγούμενο η αντίδραση ήταν "Τι;!;!". Τώρα ήταν πολλαπλάσια. Για καλό και για κακό της σειράς.

Ελπίζω προς το τέλος της season να έχουν σταθεροποιηθεί και εξηγηθεί κάποια πράγματα (πχ δεν ξέρω αν θα αφήσουν την *απίθανη* αποκάλυψη ότι ζει ο Tom, στο ότι *κάπως* ο Abu Nazir ξεγέλασε τον Brody ώστε να νομίζει ότι τον σκότωσε -το σχέδιο ψιλοακροβατεί στα όρια του τραβηγμένου απο τα μαλλιά ). Επίσης περιμένω να έχει βαρύτερο αντίκτυπο αυτό που έγινε στο Τζαμί (or something) με τους αθώους μουσουλμάνους.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμενομενο αλλα ευπροσεδκτο αυτο που εγινε στο 8ο

 

Παραπονο απο τους παραγωγους...αν μας λετε οτι η πρωταγωνιστρια ειναι ψυχακι, καντε κατι που να το δικαιολογει, μεχρι στιγμης μια χαρα παει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να βαλω ενα post. αν σε οσους αρεσει η σειρα, αρεσε και το lost. γιατι μιλαμε οτι η σειρα βαδιζει σε ακριβως τα ιδια βηματα.

 

απολυτη βαρεμαρα και καμια εξελιξη στην υποθεση (μολις ανανεωσε η σειρα αρχισαμε τα filler) για να μας δειξει κατι στα τελευταια δευτερολεπτα. κριμα γιατι σκηνοθετικα, ερμηνειες κλπ η σειρα ειναι πολυ καλης ποιοτητας. (ενα πραμα σαν το λοστ να πουμε..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να βαλω ενα post. αν σε οσους αρεσει η σειρα, αρεσε και το lost. γιατι μιλαμε οτι η σειρα βαδιζει σε ακριβως τα ιδια βηματα.

 

απολυτη βαρεμαρα και καμια εξελιξη στην υποθεση (μολις ανανεωσε η σειρα αρχισαμε τα filler) για να μας δειξει κατι στα τελευταια δευτερολεπτα. κριμα γιατι σκηνοθετικα, ερμηνειες κλπ η σειρα ειναι πολυ καλης ποιοτητας. (ενα πραμα σαν το λοστ να πουμε..)

 

 

αλλη σειρα βλεπεις...

 

τεσπα, δλδ το λοστ δεν σου αρεσε??οι πρωτες σεζον του λοστ ειχαν μερικες απο τις πιο mind blowing στιγμες της τηλεορασης εβερ...

 

 

 

 

traganeus λες οταν σταματησει να παιρνει τα φαρμακα να βγει στην επιφανεια ο αληθινος της εαυτος και να αποκαλυφτει οτι και αυτη ειναι υποχειριο του αμπου ναζιρ? :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι πρωτες season ηταν φοβερες, μετα....

 

δλδ το 8ο δεν ηταν filler? τι εγινε και δεν το πηρα χαμπαρι??

 

Ασχετο, ποσο εκνευριστικη ειναι η γυναικα του saul?? εδω ο κοσμος χανεται και το νινι χτενιζεται. Συγνωμη καρδια μου που αντι να ξυπνησουμε κουταλακι και να κουνησουμε την αχλαδια, να σου σερβιρω breakfast in bed και μετα να σου δωσω φιλακι και να παω στην δουλιτσα μου, προσπαθω να εξουδετερωσω ενα παγκοσμιο κυκλωμα τρομοκρατιας που παει να ξαναχτυπησει την αμερικη. Αντε κανε καμια yoga να ξεδωσεις, τρελομπαζο ε τρελομπαζο.

 

Saul παιχταρα μου μην μασας, η ξανθια G.I.L.F. ,που κουναει και τα νηματα της πολιτικης, σε κοιταει σαν ξερολουκουμο.. ξερεις σε πιας τα ζαρωμενα στηθη θα γυρεις για να κλαψεις τον πονο σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι πρωτες season ηταν φοβερες, μετα....

 

δλδ το 8ο δεν ηταν filler? τι εγινε και δεν το πηρα χαμπαρι??

 

Ασχετο, ποσο εκνευριστικη ειναι η γυναικα του saul?? εδω ο κοσμος χανεται και το νινι χτενιζεται. Συγνωμη καρδια μου που αντι να ξυπνησουμε κουταλακι και να κουνησουμε την αχλαδια, να σου σερβιρω breakfast in bed και μετα να σου δωσω φιλακι και να παω στην δουλιτσα μου, προσπαθω να εξουδετερωσω ενα παγκοσμιο κυκλωμα τρομοκρατιας που παει να ξαναχτυπησει την αμερικη. Αντε κανε καμια yoga να ξεδωσεις, τρελομπαζο ε τρελομπαζο.

 

Saul παιχταρα μου μην μασας, η ξανθια G.I.L.F. ,που κουναει και τα νηματα της πολιτικης, σε κοιταει σαν ξερολουκουμο.. ξερεις σε πιας τα ζαρωμενα στηθη θα γυρεις για να κλαψεις τον πονο σου...

 

G.I.L.F; τι ειναι αυτο; εγω το milf και το cougar ξερω

ωραιο επεισοδιο αν και νομιζω οτι εχει αρχισει και μπερδευει λιγο πραγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...