Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το iPhone 4S, στην Ελλάδα μέχρι τέλος του χρόνου


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τον κόσμο... μόνο αυτοί που δεν είχαν iphone 4 δικαιολογούνται για μένα να το αγοράσουν (και αυτό με τις γνωστές παραμέτρους που έχουμε συζητήσει 100.000 φορές)

Ε κάτι θα ξέρουν... Πάω να ψάξω τώρα auto task killer και τρόπους να μη ξαναφορτώνει κάθε 3 και λίγο τη home screen το android μου (γ@μώ τα 512 MB και τα specs μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε κάτι θα ξέρουν... Πάω να ψάξω τώρα auto task killer και τρόπους να μη ξαναφορτώνει κάθε 3 και λίγο τη home screen το android μου (γ@μώ τα 512 MB και τα specs μου).

 

μιας και θα κάνεις δουλίτσα, κοίτα και λίγο πότε σκοπεύουν να βγάλουν jailbreak για το ios5, να γίνει το κινητό πλήρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κάτι θα ξέρουν... Πάω να ψάξω τώρα auto task killer και τρόπους να μη ξαναφορτώνει κάθε 3 και λίγο τη home screen το android μου (γ@μώ τα 512 MB και τα specs μου).

Και εγώ για αλλαγή να το γυρίσω απο τα android 2.3 στα wp7! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και θα κάνεις δουλίτσα, κοίτα και λίγο πότε σκοπεύουν να βγάλουν jailbreak για το ios5, να γίνει το κινητό πλήρες

Και ας αγορασει και μια δευτερη sim αποκλειστικα και μονο για την αφεντια της apple :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ε κάτι θα ξέρουν... Πάω να ψάξω τώρα auto task killer και τρόπους να μη ξαναφορτώνει κάθε 3 και λίγο τη home screen το android μου (γ@μώ τα 512 MB και τα specs μου).

Δεν θελεις να το κανεις αυτο. Πιθανοτατα θα καταναλωνεται περισσοτερη μπαταρια και το συστημα ισως γινει unstable. Καλυτερα να το κανεις root και να ξεφορτωθεις bloatware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ας αγορασει και μια δευτερη sim αποκλειστικα και μονο για την αφεντια της apple :P

 

micro-sim-adapter.jpg

 

Και εγώ για αλλαγή να το γυρίσω απο τα android 2.3 στα wp7! :devil:

Μ' αρέσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενετε να δουμε αν δουλευει σωστα το siri.

Κατι μου λεει οτι θα δουλευει σωστα, και ολοι θα τρεχουν να αγορασουν απο ενα iphοne 4s

 

Και φυσικα η google και η microsoft θα τρεχουν να φτιαξουν το δικο τους siri

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγγλικα γαλλικα γερμανικα για αρχη, και το ονομαζουν beta version απο τωρα.

Ωραία!Αν βάλουν και Ελληνικά, άρχοντες όσοι θα το έχουν!

Μακάρι να λειτουργήσει όπως υπόσχονται, γιατί είναι μια πολύ καλή προσθήκη!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία!Αν βάλουν και Ελληνικά, άρχοντες όσοι θα το έχουν!

Μακάρι να λειτουργήσει όπως υπόσχονται, γιατί είναι μια πολύ καλή προσθήκη!;)

Καλα παιδιά, πλύση εγκεφάλου σας έχουν κανει.. Ποιο sirι και πράσινα αλόγα ; Πόσες φορές έχει γραφτεί ότι απαιτεί σύνδεσή ιντερνέτ; Σοβαρά περιμένετε να μιλατε στο κινητό στο αυτοκινητο και αυτό να αντιδρά; Πολυ start trek βλέπετε. Άντε να βρει ιντερνέτ το κινητό , άντε να είναι και γρήγορο, περίμενε και την apple 5-10 χρονιά να ασχοληθεί να το βγάλει στα Ελληνικά.. καληνύχτα δηλαδή. Ασε που ποτε δε θα δουλεύει όπως το παρουσιαζε η apple. Τέτοιες παρουσιάσεις για το ιδιο θεμα εχω δει, δεν ξέρω ποσες. Ψάχνετε να βρείτε κάτι καλο εκεί που δεν υπάρχει, ακριβώς επειδή απογοητευθηκατε απο τα υπολοιπα..

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλα παιδιά, πλύση εγκεφάλου σας έχουν κανει.. Ποιο sirι και πράσινα αλόγα ; Πόσες φορές έχει γραφτεί ότι απαιτεί σύνδεσή ιντερνέτ; Σοβαρά περιμένετε να μιλατε στο κινητό στο αυτοκινητο και αυτό να αντιδρά; Πολυ start trek βλέπετε. Άντε να βρει ιντερνέτ το κινητό , άντε να είναι και γρήγορο, περίμενε και την apple 5-10 χρονιά να ασχοληθεί να το βγάλει στα Ελληνικά.. καληνύχτα δηλαδή. Ασε που ποτε δε θα δουλεύει όπως το παρουσιαζε η apple. Τέτοιες παρουσιάσεις για το ιδιο θεμα εχω δει, δεν ξέρω ποσες. Ψάχνετε να βρείτε κάτι καλο εκεί που δεν υπάρχει, ακριβώς επειδή απογοητευθηκατε απο τα υπολοιπα..

 

android.png

Γιατί δεν χαλαρώνεις λίγο; Τι ζόρι τραβάς εσύ σε κάποιον αρέσει ή δεν αρέσει κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα παιδιά, πλύση εγκεφάλου σας έχουν κανει.. Ποιο sirι και πράσινα αλόγα ; Πόσες φορές έχει γραφτεί ότι απαιτεί σύνδεσή ιντερνέτ; Σοβαρά περιμένετε να μιλατε στο κινητό στο αυτοκινητο και αυτό να αντιδρά; Πολυ start trek βλέπετε. Άντε να βρει ιντερνέτ το κινητό , άντε να είναι και γρήγορο, περίμενε και την apple 5-10 χρονιά να ασχοληθεί να το βγάλει στα Ελληνικά.. καληνύχτα δηλαδή. Ασε που ποτε δε θα δουλεύει όπως το παρουσιαζε η apple. Τέτοιες παρουσιάσεις για το ιδιο θεμα εχω δει, δεν ξέρω ποσες. Ψάχνετε να βρείτε κάτι καλο εκεί που δεν υπάρχει, ακριβώς επειδή απογοητευθηκατε απο τα υπολοιπα..

 

android.png

Κοίτα για να το έχουν εντάξει στα λογισμικά τους και η apple ios5 και η ms wp7.5, λογικά μια χαρά μπορεί να λειτουργήσει!

Τώρα για τα Ελληνικά, πολύ φοβάμαι ίσως να έχεις κ δίκαιο, όχι μόνο για την apple, αλλά κ για τη ms!

 

Και στη τελική, αφού σε λίγο καιρό θα πέσουν reviews κ videos και θα ξέρουμε με σιγουριά τι πραγματικά μπορούν να κάνουν ή όχι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...